Rusijoje gydytoju apsimetinėjo vampyras – žudikas

Kaip praneša policija ir portalas Dailymail.co.uk, išsiaiškinta, jog Rusijoje su netikru gydytojo pažymėjimu dirbęs vyras kadaise nužudė savo bendraklasį ir gėrė jo kraują.

 

36-erių Borisas Kondrašinas per dvejus su puse metų, kol apsimetinėjo šeimos gydytoju, psichiatru ir priklausomybių specialistu, rūpinosi šimtais pacientų. Vietiniams Čeliabinsko gyventojams, prisiminusiems Boriso praeitį, pranešus, jog šis vyras praeityje įvykdė žmogžudystę, susirūpinta jo pacientų sveikata.

 

Kaip rašoma portale, kai prieš du dešimtmečius B. Kordašinas įvykdė žiaurų nusikaltimą, toks vaikino elgesys pribloškė visą šalį. 1998-aisiais vyras savo bičiulį Ilją atsiviliojo į namus, suleido jam mirtiną raminamųjų dozę, sukapojo jo kūną, išpjovė aukos širdį ir vieną jo akį, „užkonservavo“ formaldehido tirpale ir suvalgė dalį jo kepenų.

 

Žinomo psichiatro sūnus B. Kordašinas, naudodamasis „specialiai paruošta sidabrine taure“, gėrė aukos kraują, nes jam taip liepė Šėtonas, prieš du dešimtmečius tikino rusas, policininkams prisistatęs kaip Baronas von Ginzelis. Jis taip pat teigė esantis tikras vampyras.

 

Atlikus kratą, jo namuose buvo rastas daugiau nei 10 būsimų aukų sąrašas, skelbiama 2000-aisiais paviešintuose bylos dokumentuose. Teismas patvirtino, kad vyras – išprotėjęs, ir paskyrė jam intensyvų psichiatrinio gydymo kursą. Praėjus 10 metų jis buvo paskelbtas išgijusiu.

 

Tada vyras nusprendė įgyvendinti paauglystės svajonę ir sekti tėvo – garsaus psichiatro – pėdomis. B. Kordašinas įsigijo netikrą medicinos mokyklos sertifikatą, dėl kurio jam pavyko gauti darbą keliose Čeliabinsko ligoninėse. Dažniausiai jis užimdavo šeimos gydytojo pareigas, taip pat dirbo psichiatru, gydė priklausomybę nuo alkoholio ir narkotikų.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Viena gydytojo pacientė, kuri atpažino B. Kordašiną ir prisiminė jo praeitį, sakė: „Mane pamatęs jis garsiai nusikvatojo.“ Pasirodo, moters pavardė buvo sąraše žmonių, kuriuos jis ketino nužudyti.

 

Kitas pacientas pasakojo, kad supratus, koks žmogus ruošiasi jį gydyti, ir apie jį pranešus vyriausiajam ligoninės gydytojui, pastarasis nenorėjo patikėti, kad B. Kordašinas galėjo suklastoti dokumentus.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

„Netrukus po šio skundo Borisas įsidarbino kitoje ligoninėje. Būtent ten jo paslaptis ir žiauri praeitis buvo atskleista, kai galiausiai kažkas apie jį pranešė policijai“, – tęsė pacientas.

 

Prieš 20 metų įvykdyta žmogžudystė pašiurpino net pareigūnus. „Byla buvo labai neįprasta, prisiminsiu ją visą savo gyvenimą, – sakė dabar jau nebedirbantis detektyvas Aleksandras Filatovas. – Borisas buvo sulaikytas iškart po to, kai buvo aptikti nužudyto jaunuolio palaikai. Jis aiškino, kad nužudyti jam liepė tamsiosios jėgos.“

 

B. Kordašiną jo bendraklasiai apibūdino kaip bendrauti nelinkusį ir nuolat liūdną, dėl kažko susirūpinusį vaikiną, o jo auka Ilja buvo ne tik populiarius tarp merginų, bet ir talentingas muzikantas, sėkmingas sportininkas.

 

Boriso tėvas mirė po to, kai jo buvo paprašyta duoti parodymus prieš sūnų. Pasak oficialių dokumentų, vyras užspringo skrandžio turiniu.

 

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Beprotybė

Bet kuris protas yra ribotas, bet kokia beprotybė yra begalinė.

Oho

Geras…

Taip pat skaitykite