Egzorcistas iš Prienų rajono pašiurpo susidūręs su apsėstąja

egzorcizmai-lietuvojeMūsų žmonės susipainioję dvasiniuose dalykuose: jie netiki Dievu, neina į bažnyčią, bet tiki dvasiomis, šamanais ir burtininkais, tv3.lt sakė Išlaužo Švč. Mergelės Marijos krikščionių pagalbos bažnyčios kunigas egzorcistas Sigitas Bitkauskas.

 

„Mirusiųjų bijoti tikrai nereikia. Vienintelė dvasia, kurios reikia bijoti, yra velnias. Yra tokių vietų, kur vaidenasi, barškenasi, tada ta baimė ir atsiranda. Žmogus, girdėdamas reiškinius, kurių negali paaiškinti, natūraliai bijo, tai yra normalu. Jeigu sėdėtum kambary, ir pradėtų knyga lakstyti ar stalas važinėti, ar puodukas, – aišku, kad sureaguotume.

 

Bet, jeigu suvokiame, kad tas reiškinys yra kažkoks ženklas, tai jį bandome išsiaiškinti“, – kalbėjo S. Bitkauskas. Pats jis savo akimis nėra matęs tokių reiškinių kaip lakstantys po kambarį puodukai, bet pas jį dažnai ateina žmonės, kuriuos, kaip sako kunigas, tikrai yra apsėdęs velnias arba jų namuose vaidenasi.

 

„Šventinau vienos poros butą, kuriame vaidenosi ilgą laiką: ten naktimis katilinėje būdavo garsas tarsi kas kamuolį mėtytų. Galop pora neiškentusi atvažiavo pas mane, aš ten nieko negirdėjau. Pašventinau namą, ir jiems nebesivaideno. Kitas atvejis – gyvenau klebonijoje, kurioje, kaip sakė prieš mane dirbęs kunigas, vaidenosi. Aš kai atsikėliau, niekas man nesivaideno. Aš iš tų, kur nepatikiu taip lengvai“, – kalbėjo S. Bitkauskas.

 

Besimeldžiančių piktoji dvasia neima

 

Kunigas pažymi, kad pas tuos, kas meldžiasi ir nuoširdžiai tiki Dievą, tokios dvasios neapsireiškia –gal todėl egzorcistui pačiam ir niekada nesivaidenę.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

„Tai priklauso nuo mūsų tikėjimo į Dievą, jeigu pasitikime Dievu, meldžiamės, tai Dievas mus saugo ir jokios dvasios iš mūsų nieko neprašo. Jeigu žmogus turi daug nuodėmių, nesimeldžia, tai piktoji dvasia jam gali neduoti ramybės, kad žmogų išvestų iš pusiausvyros. Juk velnias visada nori žmogų pražudyti ir atimti tikėjimą. Jei žmogus tikės, atliks išpažintį, atliks religines pareigą, tai tie dalykai dings“, – kalbėjo kunigas.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Kai žmonės pas jį kreipiasi dėl apsėdimo, jie ima pasakoti įvairius savo gyvenimo reiškinius. Tada, kalba egzorcistas, bandoma išsiaiškinti, ar tai tiesa, todėl kartais juos nusiunčia ir pas psichiatrą.

 

„Jeigu man yra keisti dalykai, aš nieko nesakau, pirmiausiu nusiunčiu pas psichiatrą – ką tie pasakys. Tai yra subtilūs dalykai, bet, kad yra dvasinis pasaulis, yra faktas, ir jis, pagal Bažnyčios patirtis, gali reikštis“, – kalbėjo S. Bitkauskas.

 

Prieš Vėlines, pažymi egzorcistas, nedaugėja besikreipiančių dėl apsėdimų, tačiau apskritai tokių žmonių tikrai yra labai daug.

 

„Šią savaitę nebuvo tokių skambučių, bet šiaip skambina dieną naktį. Žmonės kreipiasi dėl kažkokio diskomforto – tai jiems negerai, tai baimės, tai namuose kažkas negerai, jie jaučia dvasinį negerumą. Mūsų žmonės iš karto įtaria ir kažką teigia. Tada skambina egzorcistui ir bando išsiaiškinti, kaip gyventi ramiai. Bet yra kitų dalykų – ne paslaptis, kad šiais laikais veikia okultinis pasaulis – satanistai, įvairi magija – jie aktyviai veikia prieš Dievą, jie nemiega“, – pasakojo egzorcistas.

 

Požymiai, kad apsėdo nelabasis

 

Pasak jo, nelabasis žmogų apsėsti gali tada, kai jis yra nuodėmingas. „Jei žmogus daro nuodėmę, nekreipia dėmesio į Dievo mokymą, tada jis patenka į velnio valdžią. Jei ne su Dievu, tai su velniu – negali tarnauti dviem ponams“,– sako kunigas.

 

Žmogus gali atskirti, jeigu jį apsėdo piktoji dvasia – tada, pasak egzorcisto, žmogui labai negera viduje, neramu, žmogus neturi ramybės, gali turėti blogą nuojautą viduje, kažko bijoti, gyventi tamsų gyvenimą. „Turėjau vieną mergaitę – septintokę dabar, jei neklystu.

 

Ji eina į mokyklą, mokosi gerai, bet nenori gyventi. Ji nieko nenori daryti, su niekuo bendrauti, ji mato velnius, velniai jai kažką sako. Ji sako mamai: mama, kam aš atėjau į šitą pasaulį? Aš dar neišsprendžiau visų dalykų su ta mergaite, pirmiausia nukreipiau ją pas psichoterapeutą.

 

Tai dabar lauksiu atsakymo iš tos daktarės – gal ta mergaitė serga kokia psichinė liga“, – sakė egzorcistas. Kunigas pasidalino, kad susitikimas su ja tikrai nebuvo pats lengviausias: „Ta mergaitė važiuoti labai nenorėjo, ją mama atmonino, nesakė iš pradžių, kur važiuoja.

 

Aš bandžiau su ja kalbėti, bet ji su manimi nekalba. Ji į mane žiūri, žvilgsnis baisus, ir nekalba. Liepiau žiūrėti į akis, nes velnias reiškiasi įvairiomis formomis, ir mes žiūrime, kaip juda akių lėlytės. Tai ji žiūri į mane kaip stabo ištikta, ir nieko nesako“, – pasakoja kunigas. Jis sako, kad egzorcistai turi specialių tyrimo būdą, pagal kurį ir ištiria, ar žmogų apsėdęs velnias, ar jie turi psichikos sutrikimų.

 

Močiutės, prabylančios lotyniškai

 

Kunigas sako, kad jis pats piktąją dvasią kitame žmoguje jaučia. „Taip, ji kartais reiškiasi per žmogų, gali kalbėti. Gali būti įvairios manifestacijos, keisti, nenatūralūs reiškiniai: pradeda sukiotis rankos, pasidaro lanksčios, dar kas nors.

 

Arba, pavyzdžiui, kokia močiutė, kuri nemoka jokios kalbos , nei anglų nei rusų, pradeda tiksliai ir tvarkingai lotyniškai kalbėti – tokių pavyzdžių yra daug. Reiškia, velnias pradeda kalbėti. Jeigu jam sakai išeiti, jis sako „nunkvat“ – niekada. Gali žmonės pradėti kalbėti senomis žydų ar aramėjų kalbomis“, – sakė S. Bitkauskas.

 

Egzorcistas sako, kad velnio išvarymas – ilgas ir nelengvas procesas. Kunigas sako turėjęs žmogų, kuris pas jį važinėjo kas mėnesį.

 

„Dabar jaunuolis grįžęs į tikėjimą, labai uoliai meldžiasi – net tokias maldas, kurių net nesiūliau“, – sakė pašnekovas. Kunigas pažymėjo, kad nors dvasių bijoti ir nereikėtų, tačiau, kai pas jį ateina apsėstas žmogus, S. Bitkauskas bijo – niekada nežinai, kas gali nutikti. „Visada baisu, niekada nežinai, kaip žmogus elgsis.

 

Man sykį per maldas vien moteriškė, tarp kitko, pati medikė, kuri turėjo apsėdimą, man vos rankos neišsuko. Aš uždėjau ranką ant galvos melstis, tai kaip ji griebė tą ranką, tai vos neišsuko. Dažnai prie tokių žmonių turime pagalbininkus, nes velnias visaip gali veikti“, – kalbėjo S. Bitkauskas.

 

tv3logo

Rekomenduojami video:


2500
15 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
sara

Mes su kompiuteriu irgi bendraujame. Cha, cha, cha, cha! juokauju.
Bet yra ženklu kad kažką darai ne taip. Jei kompiuteris užstrigo, vadinasi kažką ne taip padarei arba kompiuteris senas.:-)))

sara

Atseit kažką neteisingai norejau parasyti, kompiuteris parode-” Value mesing”, bet vistiek parasysiu.
Apsestieji tai visiskas proto nebuvimas ir be to, gali buti sizofrenija.
As taip bent manau.
Sykart gal praeis.

sara

Apsestieji tai proto nebuvimas( visiskas proto nebuvimas) ir sizofrenija.

As.

Sveiki.Niekaip nesuprantu zmoniu ,kurie sedi butent tame puslapyje ir raso neigiamus komentarus.Tai kokio velnio reikia cia lysti jei niekuo netiki. Gal koks isradejas esi .jei taip viska zinai apie visatos desniu ir paslaptis .Juk turi laisva pasirinkima.Daryk tai ka megsti ir zinai jog tai tiesa.Nelyski ten kur nieko neismanai.☺

Viper

Wow…tai bent apsėstoji – depresuota paauglė. Tėvams pas psichiatrą reikėjo vesti o ne pas kunigą. O ta su siaubu žiūrėjo, nes tikriausiai suvokė, kad jos tėvams su psichika blogiau nei jai pačiai….

Hrobs

Netikintis Debilas

Įvertinkite komentarą:

Adminai vel uzgere? :D

Nu pyzdec

Nu pyzdec. Tokios blevyzgos dar senai neskaiciau. Tarpkitko, kurgi ta ‘apsestosios’ istorija? Tipine, apgailetina kataliku propaganda…

Hrobs

Tu esi netikintis Dobilas. Nerašyk nesąmonių.

I.p

Geras specialistas iskart isvalo..tamsa bijo sviesos

as

zmones dieva prisimena tik tada kai tik buna blogai,vien komentarus paskaicius matos kokie zmones raso,blogio apsesti

Emigrante

Ta egzorcista ar tik nebus velnias apsedes nu nusisneka net bjauru skaityti. Idomiau nelabai moka protingai pasirodyti. …

Taip pat skaitykite