NASA užfiksavo milžinišką NSO netoli Saulės

soho-obejktasNASA kol kas negali paaiškinti kokį objektą pavyko užfiksuoti su SOHO kosmine observatorija. Iš pradžių buvo manyta, kad tai tiesiog trukdžiai fotografijoje, tačiau išanalizavus kitas nuotraukas ir laiką kada buvo nufotografuotas paslaptingas objektas, paaiškėjo, kad tai yra kažkoks nežinomas kosminis objektas.

 

SOHO observatorijos nuotraukose matomas keistas kosminis objektas kuris buvo užfiksuotas netoli Saulės. Manoma, kad objekto ilgis gali siekti net kelis tūkstančius kilometrų.

 

Kad tai yra neįprastas kosmoso kūnas liudija keista objekto forma.

 

“Tai atrodo tarsi kažkieno skraidantis kosminis aparatas, tačiau jis tikrai nepriklauso žmonėms. Tokio dydžio objektą galėjo sukonstruoti tik labai išsivysčiusi civilizaciją”, – užsienio žiniasklaidai teigė nepriklausomas astronomas.

 

soho-obejktas2

 

Soho yra ESA ir NASA kosminė observatorija. Ji į kosmosą buvo paleista 1995 m. raketa „Atlas IIAS“ ir skrieja ties Lagranžo tašku L1. Ji yra naudojama Saulės tyrimams. Observatorija nuo Žemės yra nutolusi 1,5 mln. km. atstumu. Observatorija Saulę fotografuoja dviem teleskopais.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Tai jau ne pirmas atvejis kai prie Saulės buvo pastebėti keisti objektai.

  


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Mantas1986

o as pilnai tikiu kad cia gali buti kazkas tokio gal tarpzvaigzdinis erdvelaivis kitos civilizacijos kuris netycia uzklydo i saules sistema?i palydova ar kosmine siuksle kazkaip nepanasu palei forma o jai dar raso kad toks masyvus

2

kad raso tai nereiskia kad tiesa. Tiek metu slepe o cia pyst dabar paeme ir atskleide… Juk nepirmas kartas kaip jie cia ale kazka tai pastebejo o po to buna ant galo kad tai ten tik kazkokios dujos ar siuskles ar dar kazkas pns… Lygiai tas pats kur buvo megastruktura o pasirodo tai tik dujos ar kazkas panasau nepamenu dabar… As neskeptikas as tikiu kad yra kita civilizacija nes vien pazejus kiek planetu yra bet kad atskleistu ju egzistavima cia yvyktu stebuklas… Nasa bijo atskleist nes netektu finasavimo o kodel netektu? Nes dabartine valdzia nesugebetu abginti o tai suzinojus visuominei… Skaityti daugiau »

2

NASA niekada neatskleis kazko tai susijusio su kita gyvybe jie tik atskleis ir paleis gandus apie NSO kurie bus zmogaus palydovai ir kosmines siuksles nieko daugiau… Jie per daug rizikuotu nes netektu finansavimo.

Pritariu ag

Tiesa sako. Gana malti sh….

AG

Tai atsukit visus teleskopus i ta objekta ir paziurekit kas ten yra, vietoj to, kad stebetadami kitas galaktikas ir zvaigzdes uz 1000 ir daugiau sviesmeciu, ieskodami nezinia ko, kai kazkas kabo po nosim.

Taip pat skaitykite