Karminiai ryšiai: mus supa žmonės iš mūsų praeitų gyvenimų

zmones-praeiti-gyvenimaiDauguma žmonių, kurie mus supa – tai žmonės, su kuriais jau esame susipažinę iš ankstesnių įsikūnijimų. Visi sutikti žmonės tai nuorodos iš praėjusių gyvenimų. Kai kurie jų yra teigiamų charakterio bruožų ar karmos, kai kurie sunkaus charakterio ir karmos. Visi sutikti žmones vienaip ar kitaip veikia mus, teigia astrologė, ezoterikė ir grupės “Magijos Šaltinis” įkūrėja Ingrida Poccia.

 

Pradėkime nuo to, kad pažvelkite į artimų žmonių ratą. Visi draugai,su kuriais bendraujame nuo pat vaikystės ir jaunystės – didžiąja dalimi tai žmonės, su kuriais per pastaruosius įsikūnijimus mes turėjome gerus arba blogus santykius. Jie jau buvo mūsų draugai, broliai, seserys, vaikai, tėvai, vyrai, žmonos. Ir dabar su jais mes susitinkame tam, kad apsivalytume savo karmą.

 

Kartais karmos apsivalymas gali būti skausmingas, nes visas sukauptas blogis grįžta. Ir grižta jis ne iš šio gyvenimo, o iš tų visų, kuriuose sukaupėme savo ydas – karmą. Jei kadaise smurtavome, smurtas grįš, jei vogėme, mus apvogs, jei išdavėme , mus išduos… Svarbu žinoti, kad apsivalymo kančios yra gėris ir nereikia pykti ant tų žmonių, kurie grąžino mums skolas. Šiuo atveju reikia tik padėkoti, kad kitų skriaudos jūsų gyvenime padeda jums valytis.

 

Didžioji dalis žmonių pirmą kartą susitikę jaučiasi tarsi pažinotų vienas kitą visą gyvenimą… Tokie susitikimai vyksta dažnai, mes pritraukiame žmones, su kuriais mes susitinkame jau ne viename įsikūnijime. Žinome, kad nėra nieko atsitiktinio. Visi mūsų susitikimai taip pat nėra atsitiktiniai.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Ryšiai ar santykiai, kurie neatrodo mums teigiami ir yra įtempti , iš tikrųjų, yra mums duodami kaip pamoka šiame įsikūnijime, kaip galimybę užbaigti karminius procesus. Jei paanalizuotume visus savo santykius: su artimaisiais, giminėmis, kolegomis, kaimynais ir t.t. Kartais konfliktiniai santykiai gali tęstis metų metus.

 

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

Tai nebūtinai vyksta su tais žmonėmis, kurie domisi dvasinio vystymosi programomis. Su tokiomis pat problemomis susiduria ir tie, kurie nesupranta karminių santykių esmės, todėl aklai kaltina savo vyrus, seseris, brolius, tėvus, kad jie sugriovė jų gyvenimą… Kaltindami kitus ir nespręsdami esminės problemos kodėl taip vyksta, sukūriame nauja negatyvią karmą, kurią nešimės į tolesnius reinkarnacijos etapus, įspėja ezoterikė Ingrida Kliaubaitė.

 

Kalbant apie mūsų artimiausius šeimos narius, tėvai, vyrai, žmonos, broliai ir seserys, visada yra labai skaudu kai santykiai yra sudėtingi ir įtempti, tačiau santykius su jais vistiek reikia tęsti, nors jie ir yra „nepatogūs“ mums. Mes turime suprasti, kad tai nėra atsitiktinis susitikimas, kad tai yra tam tikra pamoka…

 

Šie vadinamai „nepatogūs“ santykiai yra labai svarbus mūsų gijimo ir karmos apsivalymo, užbaigimo procese. Todėl, kai kurie žmonės tiesiog bando atsiplėšti nuo tokių santykių, bet nebando neutralizuoti karmos, daro didelę klaidą. Kaip tuoj patarlei „Bėk, bėk.. bet nuo savęs nepabėgsi „ … Ir jei asmuo turi išmokti pamoką, jis nuo to nepabėgs. Bėgimas nuo kai kurių santykių ar situacijų tai nebaigtos karminės pamokos, kurios vėl gi sugrįš, tik sekančiu kartu su stipresnėm pasekmėmis ir sunkesnėmis pamokomis. Pagalvokit, ar ne geriau pakeisti save ir savo santykius su asmeniu, požiūrį į jį, jam atleisti ir paprašyti jo atleidimo, priimti tokį, koks jis yra.

 

Deja, taip dažnai atsitinka, kad žmonės negali atleisti, nes nežino kaip tai turi būti padaryta. Reikia išmokti atleisti ne paviršutiniškai, bet giliai viduje. Svarbu prisiminti, kad reikia keisti neišorinį savo požiūrį, bet vidinį. Galite būti išoriškai mandagūs, nerodyti savo jausmų, bet tai nekeis jūsų vidinės energijos priešiškumo. Todėl manydami, kad nerodydami savo išorinio priešiškumo sumažinsite konfliktą, iš tikrųjų taip nebus.

 

Taip nebus todėl, nes visata yra energija, ir žmonės visų pirma reaguoti į vidaus energijos vibracijas . Jei viduje „kūrenasi“ neigiama energiją, tai nėra palanku santykių kaitai ir karminiam apsivalymui. Tik visiškai pakeitę savo požiūrį į asmenį ir į situacijas, galime tikėtis pokyčių savyje. Žinoma, visa tai reikalauja sąmoningų pastangų ir didelio darbo dirbant su pačiu savimi. Svarbu dirbti su žmogaus „priėmimu“.

 

Priėmimas – tai yra tai, kas mums sunkiausiai sekasi. Turime nepamiršti, kad kiekvienas žmogus turi savo užduotį, su kuria jis atėjo į šį gyvenimą, ir kiekvienas turi teisę į savo nuomonę ir nuomonės nebūtinai turi sutapti su mūsų. Mes neturime teisės engti, primesti savo valios, stumti žmones nuo mūsų, net jei matome, kad jie daro kažką sau kenksmingo, nepriimtino mums. Turime gerbti savo ir kitų žmonių pasirinkimą, ir viską, ką galime padaryti – tai apsupti juos meile. Apsivalant karmą turime tikėti, kad galingas mūsų meilės laukas padės tarpusavio santykiams pasiekti geriausią rezultatą. Jei gyvenimas kartu atrodo nebeįmanomas, vistiek turite kiek galima daugiau priimti tą asmenį, atleisti jam, ir tik tada galite paleisti asmenį iš savo gyvenimo…

 

Dėl sudėtingų pamokų su artimaisiais augame dvasiškai, todėl privalome rasti jėgų ir galimybę transformuoti konfliktus, keisti save, pripažindami besąlyginę meilę. Žinoma, turime būti dėkingi visiems, kuriuos sutinkame mūsų kelyje. Meilė, priėmimas, atleidimas – visa tai suteikia mums labai didelės jėgos užbaigiant karminius apsivalymus. Meilė gali pakeisti viską…Kiekvienas, kurį susitikome mūsų gyvenime yra mūsų mokytojas. Ir kuo lanksčiau ir harmoningiau išmokstame mums skirtas pamokas, tuo labiau harmoningesnis taps mūsų gyvenimas.

 

Parengė: Ingrida PocciaMagijos Šaltinis

Rekomenduojami video:


Naujausius Seniausius Geriausius
nesvarbu

Kai visa tai perskaičiau pasidare net geriau na taip reikia visiems atleisti už tai ka mums padare bet tai sunku padaryti na aš tai šaip tais negaliu atleisti tam žmogui už tai kad vos nemiriau tai kokio beprasmes atleisti tam žmogui kad jis bando nužudyti tave aš manau kad tai nesažininga.

Samone

Karma ..gauname tai ko nusipelneme, bet kitas zmogus mums turi tai padaryti tokiu budu darydamas mums bloga jis uzsidirba sau karma toks desnis ..uzburtas ratas ..

ekstrasense

labai informatyvus straipsnis,naudinga informacija kiekvienam placiai mastanciam,ypac tokiem kaip tu loxas

as

grina nesamone , paistalai

Deja...

Noriu uzduoti klausima JJJJ.ISKUR JAU TAIP ZINOTE,BUT GERAI KAD PAAISKINTUMETE SAVO ISREIKSTAS MINTIS.

Aurimas

O jei aš pvz turėjau šunį, tai aš jį turėjau ir praeitame gyvenime? Ar šita teorija liečia tik žmonių santykius?

Lmt

Tas teisybe

jjjj

Nėra jokių “praeitų gyvenimų”

I AM

peace, love and unity!
we all are one. <3

Taip pat skaitykite