Buvusi SETI direktorė: kam ateiviams užkariauti Žemę?

„Nežemiška gyvybė greičiausiai nebūtų suinteresuota žmones sušlamšti, pavergti ar į žmonių kūnus sudėti kiaušinius, – buvusią SETI direktorę Džil Tarter (Jill Tarter) cituoja „Universetoday.com“. – Ateiviams eksploatuoti Žemę ir žmoniją nebūtų jokios prasmės.“

 

Pranešime spaudai apie Nežemiškos gyvybės paieškų instituto (SETI) organizuojamą mokslo ir mokslinės fantastikos renginį „SETIcon“, pareiškė kategoriškai nesutinkanti tiek su Holivudo fantastinių filmų kūrėjais, tiek su kosmologu Stivenu Hokingu, kuris neseniai įspėjo, jog žmonijai derėtų pasisaugoti kontakto su nežemišku protu. Anot mokslininkės, stereotipas, jog nežemiška gyvybė – tai žmogienos ištroškę monstrai, yra klaidinantis.

 

„Labai dažnai ateiviai fantastiniuose kūriniuose labiau įkūnija mus pačius – žmones, o ne save, – samprotauja Dž. Tarter. – Nors seras S. Hokingas įspėjo, jog ateiviai gali nukariauti mūsų planetą ir kolonizuoti Žemę, aš, su derama pagarba, nenorėčiau su tuo sutikti.

 

Jei ateiviai pajėgtų apsilankyti Žemėje, tai reikštų, jog jie yra įvaldę tokias technologijas, kurias turint prasimanyti vergų, maisto ar kolonijinių planetų nebebūtų jokio poreikio. Jei ateiviai mūsų planetoje pasirodytų, tai tik paprasčiausiai vedini siekio patyrinėti mūsų planetą.“

 

„Atsižvelgiant į visatos amžių, mes, ko gero, būtume toli gražu ne pirmieji jų aplankyti protingi sutvėrimai, – tęsia buvusi SETI direktorė. – Fantastinius filmus „Men in Black“, „Battleship“ ir pan. turėtume vertinti išskirtinai kaip pramoginius, kuriuose ekranizuojamos nepagrįstos mūsų baimės. Ateivių vizito pranašystėmis jų laikyti tikrai nederėtų.“

 

68-erių Dž. Tarter prieš keletą dienų pranešė paliekanti SETI direktorės postą, kad galėtų daugiau laiko ir jėgų skirti finansinės paramos SETI paieškai – institutas kol kas išlaikomas tik iš privačių finansinių aukų. SETI rėmimas – tai investicija į žmonijos ateitį, agituoja Dž. Tarter.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

„Tik pagalvokit apie tai, – ragina mokslininkė. – Jei mes aptiktume signalą, mes galėtume sužinoti apie tos civilizacijos praeitį ir, galimai, apie mūsų civilizacijos ateitį. Nežemiško proto siunčiamų signalų aptikimas reikštų, jog technologijos gali gyvuoti ilgą laiką.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Suvokti, jog yra įmanoma išspręsti žemiškąsias mūsų problemas ir tapti labai sena civilizacija, nes kažkam tai jau yra pavykę, yra nepaprastai svarbu! Žinojimas, jog kažkur ten gali būti mūsų ateitis, gali suteikti didžiulį motyvacinį impulsą tos ateities siekti.“

 

Rekomenduojami video:


2500
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
wu

Na štai ir dar vienas teiginys kad ateiviai nėra blogi.

Paradigm Shift

Ką gali žinot. Gal nemeluoja. Bet iš kur ji viską žino? Gal ir pačią tipo “pagrobė”.
P.S. Nuotrauka “feikas”. Čia per “Paint” sumontažavo Svetimo ir Grobuonies mišrūną.

Rolka

Na paskaičius suvoki, kad ji nežiuri pro teleskopa;) ir i dangu. Jie jau senai lankosi ir stebi…..

Mindexxxxl

zodziu reikia pinigu palieka direktores posta ir jieskos papyldomu investyciju, matyt direktorei algos nebeiseina pasidaryti tad i kele jieskoki pinigu, o uz tuos pinigus kitu civilizaciju signalo, nepamirsk balalaikos gerai cia inkognito….

inkognito

Absoliuti idotė,kodėl ji įsitikinusi kad ateiviai turi bendrauti tik elektromagnetinių bangų pagalba kosmose? Kitokio tobulesnio bendravimo būdo nežinome mes ,bet tai nereiškia jog ir jų civilizacijos to nežino. Čia panašau kaip kad rusas skambindamas balalaika Sibire tikėtūsi kad jo muziką priims tiesiogiai MP-3 grotuvas kur nors Madride… Seti darbas yra tik lengvatikių pinigų plovimas… Be to ką ji gali mastyti apie ateivių būdą ir jų siekius žmonijos atžvilgiu kai dar nežino ar pavyks su savo įrankiais juos surasti aplamai? Visi puikiai žinome kad kiekvienos žvaigždės resursas yra ribotas,ji įsižiebia ,kurį laiką netvarkingai spinduliuoja į visas puses energiją ir pasibaigus kuro… Skaityti daugiau »

lolita

Kokios nesamones.

bs2000

koki gryba pjauna… nei puse zodziu nera tiesos

Taip pat skaitykite