Rusijos verslininkas milijardieriams siūlo nemirtingumą

Vienas Rusijos verslininkas, finansuojantis vadinamojo kibernetinio nemirtingumo tyrimų projektą „Avatar“, pasaulio milijardieriams siūlo tapti nemirtingiems.

 

Dmitrijus Itskovas tvirtina pats prižiūrėsiąs jų nemirtingumo procesą mainais už neįvardijamą pinigų sumą.

 

Verslininkas tikina pasamdęs 30 mokslininkų, kurie, kaip jau esame rašę, padės įgyvendinti tikslą – per 10 metų „persodinti“ žmogaus smegenis į roboto kūną.

 

„Mūsų civilizacija yra labai arti tokio išradimo ir tai nėra mokslinė fantastika. Jei per savo gyvenimą norite pasiekti šį tikslą – viskas jūsų rankose“, – taip D. Itskovas rašė milijardieriams skirtame laiške, kuris buvo paskelbtas žurnale „Forbes“.

 

Jis susisiekė su daugeliu milijardierių prašydamas finansuoti jo projektą vardan jų visų nemirtingumo, kurį pats Itskovas vadina „kibernetiniu nemirtingumu“ ir „dirbtiniu kūnu“.

 

Verslininkas dar šią vasarą ketina atidaryti tyrimų centrą, kuriame minėtąjį projektą vykdys dešimtys mokslininkų iš viso pasaulio. „Komanda 2045“ tirs ir plėtos antropomorfinę robotų techniką ir bandys sukurti sistemą, leidžiančią žmogaus sąmonei funkcionuoti dirbtiniame kūne, – sakė verslininkas. – Toks išradimas leistų daugeliui žmonių išvengti ligų, senatvės ar net mirties.“

 

„Žmonės nenori mirti, o turėdamas „Avatarą“ žmogus galės likti visuomenės dalimi per amžius. Suprantama, kol kas tai skamba kaip „amerikietiška svajonė“, tačiau kai į ką nors investuoji visas savo pastangas, energiją ir laiką, tai pamažu virsta realybe“, – tvirtino verslininkas.

 

Projektas pavadintas pagal Jameso Camerono filmą „Avataras“, kuriame žmonės mintimis kontroliuoja kitos planetos gyventojus.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

„Kitas žingsnis – sukurti žmogui naują kūną, – sakė D. Itskovas „Global Future 2045“ konferencijoje. – Jis turės žmogaus smegenų sistemos įrenginį, veikiantį ir gyvuojantį nepriklausomai nuo žmogaus kūno.”

 

Itskovas pridūrė, kad šis projektas pirmiausia turėtų sudominti neįgaliuosius ir prie mirties slenksčio esančius žmones.

 

„Trečiasis žingsnis – sukurti dirbtines žmogaus smegenis, į kurias būtų instaliuotos visos žmogaus mintys ir sąmonė“, – aiškino jis.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Pasak „Daily Mail“, JAV gynybos ministerijos agentūra DARPA jau dabar tyrinėja galimybes, kaip kontroliuoti karių mintis mūšio lauke. Pasak DARPA agentūros atstovų, „Avatar“ programa leistų tai įgyvendinti. Ji suteiktų galimybę kariams efektyviai sąveikauti su pusiau autonomine sistema, veikiančia kaip kareivio pakaitalas.

 

Rekomenduojami video:


2500
10 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
REDdog

Būti nemirtingam ir gyventi amžinai yra siaubingas likimas nes savo akimis matai kaip miršta artimieji bei tau brangūs ir mylimi žmonės….
Nemirtingumą nusipirkti ko gero kainuotų ne milijonus bet milijardus betgi ne visi tokie turtingi taigi būtent todėl tai būtų dižiausia kančia…

Turinti Savo Nuomonę

O kodėl žmonės išvis stengiasi tapti nemirtingais? Jeigu daugumos gyvų būtybių tikslas yra daugintis, tai susilaukusios palikuonių jos palieka šį pasaulį. Jeigu jau pasaulyje taip sutvarkyta, kad mes turime mirti, reiškia, kad čia nieko blogo nėra. Kas privertė mus tikėti, kad po mirties nebus daugiau nieko? Žemėje pakankamai daug neatskleistų paslapčių, o žmonės jau bando įminti neįmenamas mįsles. Deja, nemirtingumas – ne kažkokio turtuolio nosiai!

Anonimas

Dievo nera..

Mantas

manau zmones ir taip nemirtingi ir ne vien dvasiskai bet ir fiziskai tik zmones nesugeba to nemirtingumo islaikiti mes suniokojame savo kuna iki jam atsinauinant pvz girdejau kazkur atveji kad 125 ar4 metu senukui buvo pradeja dikti dantys :D ce tik mano sugalvota teorija kure mazai tikiu nes ji paremta tik 1 ivikiu kitaip tarent mazai faktu bet tai juk imanoma mokslininkai istire jog zmogaus smegenis turetu isgiventi iki 200metu o kiti organai iki 150 galbut priartejus prie tos ribos ir prasidetu dar vienas brandos etapas vaikiste paugliste jauniste vidutinis amzius senatve ir visi mano jog tai pabaiga nes niekas… Skaityti daugiau »

Anonimas

o smegenys nesensta?

Stebėtojas

Dievo nėra…

Gedas

Viskas kas turi pradžią turi turėti ir pabaigą, toksai žodis kaip nemirtingumas neegsistuoja.

Stebėtojas

Argi čia nemirtingumas? Čia tik mėginimas imituoti nemirtingumą, tik tiek. Tikrasis nemirtingumas pasiekiamas proto ir valio pastangom, ne technologijų pagalba.

Cha

Svajoja tegul toliau, neįmanoma tai… toli tiems žmogeliams iki Dievo :)
Pradžiai lai išranda bent jau vaistus nuo tokių ligų kaip AIDS, vežys, ir pan. o tada galės bandyt ir sąmonę perinstaliuoti :D

Migluze

Va,labai teisingai pasakyta! Tegul pirmiausia išranda vaistų nuo nepagydomų ligų.. O tai apie nemirtingumą pradėjo svajoti,kai nesugeba vaisto išrasti..

ponaitis-deskalteris

ligos yra biski kitokios nei kunai sukurti,beto jei jiems pavyks neapsimokes kurt vaistu-robotai neserga

Migluze

ponaiti, jeigu jiems pavyks tai robotais pataps milijardieriai. O tokių yra kur kas mažiau,nei tokių žmogelių kaip mes.

I AND I

tai kad tokios ligos kaip AIDS yra zmogaus sukurtos ir specialiai vaistu niekas nenori demostruoti nuo vezio jau yra gan veiksmingu vaistu bet deja juos isradusi zmogu smarkei terorizavo vaistu farmacijos korporacijos spekit patys kodel….,atsibuskit zmones…. mes esam dievo dalis perk kuria dievas pats save gali pazint ir tirinet,dievas mumyse,dievas ne asmuo,ir jokie zmogaus kuno pavertimai i robota nepakeis tikrojo duotojo laiko palikti sia planeta ir testi savo beribi cikla per isikunijimus ir viso kas yra pazinimo.

omcik

o kas noretu buti roboto kune? na neigalus,senas ar judejimo sutrikimu turintis zmogus, bet tokiam zmogui tektu pasisamdyt apsauginius nes kiekvienas gatveje sutikes paciupint noretu,o koks girtas ir aplauzyt..

Taip pat skaitykite