Futuristinis žvilgsnis į žemę su 50 milijardų gyventojų

 

Tiek daug kalbama apie žmonių žalingą poveikį žemei, bet kaip gi žemė atrodys, jei joje gyvens 50 milijardų žmonių? Šis skaičius gali pasirodyti neįmanomas, tačiau jeigu mąstysime futuristiškai, galime įsivaizduoti tokios Žemės vaizdą.

 

Miestai Virš Debesų ir Po Žeme

 

Auganti populiacija reiškia, kad mūsų infrastruktūrą privalo keistis. Miestai eis vertikaliai – į debesis ir po žeme. Pastatai taps daugiafunkciniais, bus sukurtos žaliosios oazės gyventojams kur galės pabūti lyg gamtoje.

 

Maisto Revoliucija

 

Siekiant išlaikyti tiek daug gyventojų, maisto gamyba taps visiškai automatizuota ir optimizuota. Labai tikėtina, kad žemės ūkio plotai taps vertikaliomis fermomis, kuriose naudojant pažangias technologijas augs augalai be jokios dirvos. O baltyminės kilmės produktai kaip mėsa bus auginami kolbose.

 

Keliaujantys miestai

 

Mobilių miestų koncepcija, kuri šiandien mums atrodo kaip fantastika, taps realybe. Didžiuliai miesto moduliai gali judėti per Žemę, priklausomai nuo metų laikų ar išteklių poreikio, leisdami gyventojams nuolat keisti aplinką.

 

Transporto Evoliucija

 

Kelių ir geležinkelių sistemas keis antigravitaciniai traukiniai ir oro transporto priemonės, kurie judės be triukšmo ir teršalų, dėl per didelės rizikos žmonėms jas vairuoti bus uždrausta. Privatus transportas bus praeitis dėl per didelės taršos.

 

Augmenijos ir Gyvūnijos Pokyčiai

 

Kadangi natūralūs biotipai taps reti, beveik visi gyvūnai bus perkelti į dirbtinius rezervatus, kuriuose jie galės gyventi saugioje aplinkoje. O augmenija taps daugiafunkcinė, tarnaudama tiek maisto gamybai, tiek oro valymui.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Iššūkiai ir Galimybės

 

Nors toks gyventojų skaičius atneš daug iššūkių, jis taip pat suteiks galimybę sukurti naujas technologijas, procesus ir idėjas. Nes žemėje bus kelis kart daugiau protų, įdėjų negu yra dabar, todėl technologinis progresas bus neįtikėtinai greitas. Tokia Žemė reikalaus žmonijos bendradarbiavimo, kurio dar niekada nėra buvę.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Nors 50 milijardų gyventojų Žemėje gali pasirodyti kaip didžiulis iššūkis, ši vystymosi kryptis taip pat gali būti galimybė įrodyti žmonijos lankstumą, išradingumą ir gebėjimą prisitaikyti prie naujų aplinkybių.

 

Anomalija.lt teiraujasi savo skaitytojų – gal ir Jus esate girdėję istorijų apie keistus ir sunkiai paaiškinamus reiškinius iš savo artimų žmonių? O galbūt patys tapote antgamtinių reiškinių liudytojais? Laukiame Jūsų istorijų ir pasakojimų – parašykite mums.

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite