Istorija


/>Portalo anomalija.lt skaitytoja Eglė dalinasi savo prisiminimu. Žemiau pateikiame jos laišką.

 

Taigi papasakosiu istorija kuri nutiko man ir kurios negaliu pamiršti iki pat šių dienų. Kadangi šalia mano lovos yra langas nuo čia istorija ir prasideda, miegojau ir pabudau prieš 3 nakties, tuomet bandžiau užmigti, bet nepadėjo niekas, supratau jog neužmigsiu ir atsisėdau ant lovos ir sedėjau, staiga išgirdau keistus garsus tarsi kviestų mane, tuomet nesupratau kas vyksta buvau išsigandusi, pažiūrėjau į langą ir ten pamačiau savo mirusią močiutę ir ji man sakė: “ Įleisk man šalta! atėjau pas tave” buvau labai persigandusi todėl pradėjau rėkti Ne! Neleisiu, ir tuomet jos nebemačiau ir nebebuvo panašių dalykų….

 

Eglė

 

Anomalija.lt teiraujasi savo skaitytojų – gal ir Jus esate girdėję istorijų apie keistus ir sunkiai paaiškinamus reiškinius iš savo artimų žmonių? O galbūt patys tapote antgamtinių reiškinių liudytojais? Laukiame Jūsų istorijų ir pasakojimų – parašykite mums.

Rekomenduojami video:


2500
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Lithy

Nelabai itikinama uzsibaike tuo, kad ji isnyko ir ndaugiau panasiu dalyku nebuvo tai wow :D

Elix

Klausimas ar būtum įleidusi ją, jei nebūtum išsigandusi. Šiaip dažniausiai sako, jog jei matai mirusį, reikėtų aplankyti jo kapą.

Irmis

Kazin ar mociutei buvo salta. Turbut gerai kad neileidai :o

lol

pagaliau istorija kažkokia po beveik 3mėn. pertraukos, bet ir tai visiškai neįtikinama, tokia ir aš galėčiau per porą minučių parašyt. man atrodo, greitai čia nieks nebeskaitys šitos rubrikos

Anubis

Mamtys as blogas vaikas kad niekas pas manes nesugryzta :D

Dvasia

Kristus sakė: “mirusieji pas Jus nesugrįžta, jei taip atsitinka, tai ne jie, o piktosios dvasios”.

Taip pat skaitykite