Antras gyvenimas ar per didelė vaizduotė?

/>Portalo anomalija.lt skaitytojas Vladas nori pasidalinti savo neįtikėtina patirtimi ir prašo kitų skaitytojų nuomonės bei komentarų.

 

Sveiki, norėjau pasidalinti savo įvykiu dėl kurio vis dar nesu tikras. Aš prisimenu savo gimimą (tiksliau pradžią). Bet keisčiausia yra tai, kad prieš gimimą mačiau vaizdą: aš važiuoju automobiliu, sėdžiu gale su dar vienu žmogumi ir staiga įvyko avarija, tik spėjau pamatyti, kad automobilis nebėra valdomas ir tuomet atsidūriau gimdyme. Ar tai galėtu būti antras gyvenimas? O gal tik vaizduotės vaisius?

 

Prašau, komentaruose pasidalinkite savo nuomone, gal ne tik man vienam taip atsitiko?

 

Vladas

Rekomenduojami video:


2500
6 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Ruta

Gali būti net ne antras, gal vėliau prisiminsit ir kitus praeitus gyvenimus kurie tikrai egzistuoja

Segi

Cia kazkaip idomiai dar is piz,,,nebuvai islindes o jau pas taves tokie raliai vyko,gal jug sis pasaulis idomus

Kestas

Man tai cia panasu, kad tekstas sukurtas su prasymu reaguoti tik tam, kad suzinotu kas skaitytojams patinka, kokios temos.

trollolol

Tai detaliau galima apie tuos atsiminimus? Kudikiai gi uzsimerke buna, ausytese vanduo dar vis, tai kokie tie atsiminimai is gimimo gali buti? Prisilietimai ar kaip?

Droniuks

Pievos nieko mes nežinom kas kur kaip

Paveldas

Visi mes gyvename n’tąjį gyvenimą, esam paveldėję daugybę plusų ir minusų iš praeitų gyvenimų. Tikrai nėra jokio asmeninio “naujo” gyvenimo, nėra gimimo be paveldėjimo dėmių, dar vadinamų įgimtų “nuo dėmių”.

trollolol

Tai is kur daugeja zmoniu tada, jeigu mes visi gyvenam ntaji gyvenima?

AnonimasZ

Gal vis naujos sielos atsiranda???

Makaronas

Na, jei tikėsime Vedomis ir kitomis religinėmis Š, visi gyvūnai ir net augalai turi sielas. Kadangi mes žmonės sėkmingai naikiname gyvąją gamtą, o patys dauginamės, tai atitinkamai tos sielos pereina iš gyvosios gamtos į žmonių kūnus. Štai kodėl pranašaujama pasaulio pabaiga, nes harmonijos nebelieka

Segi

Tas kas gyva turi siela

Taip pat skaitykite