Sijono magija

Vidus svarbiausia. Savimi pasitikinti, žavingą energiją spinduliuojanti moteris būtinai pakerės aplinkinius. Pailsėjimas ir sveikas gyvenimo būdas atsispindės veide, sugebėjimas pozityviai žvelgti į situaciją nusės akių blizgume ir apie jas susitelkiančiuose juoko grioveliuose.

 

Jeigu vidus atsispindi išorėje, tai išsišlavus jo šiukšles ir pasodinus gėlių, sakytum, turėtų būti galima ignoruoti vartotojiškos visuomenės taip išliaupsintą išorės kultą? O gal kaip tik ir šioje srityje galima pritaikyti pratimą „fake it till you become it“ (apsimetinėk tol, kol tokiu tapsi) ir per savo išvaizdą tapti moteriškesne?

 

Jau eina septinta savaitė, kuomet tyrinėju sėkmingų poros santykių paslaptis, sugulusias populiariosios psichologijos knygose, vedose, bei, visų įdomiausia, širdyse porų, perėjusių 9 pragaro ratus, kad santykiai susiklostytų. Bet šiandien dar ne apie tą autentišką išmintį, įgautą šlifuojant kampus poroje. Šiandien – apie tai, ką galima nuveikti dar tik ruošiantis santykiams.

 

Moteriškumą išskyriau kaip savo pagrindinį taikinį ieškant sėkmingų santykių paslapties atskleidimo rakto. Tai visiškai intuityviai ir asmeniškai pasirinktas aspektas, įvertinus, kaip dažnai gyvenime pati siekiu pasirodyti labiau vyriška, mat ir vertinu labiau vyriškas savybes, pražiūrėdama visą moteriškųjų bruožų grožio spektrą.

 

Kaip dažnai situacijose, kuomet instruktuojant damą sukti kairėn, o jai su šypsena veide ir nekalto kūdikio veidu sukant dešinėn ištarus „uoj, man su orientavimusi visada prastokai“, mintyse iššokdavo epitetas „višta“. Kaip dažnai girdint merginas kvaksint apie nesuskaičiuojamą visokių grožio paslaugų paslaugėlių paletę, kildavo nenumaldomas noras prisijungti prie vaikinų, aptarinėjančių naujausią „Teslos“ modelį. Kaip dažnai su gailesčiu žvelgdavau į pasitempusias sijonuotas, sukneliuotas, vėjyje išpuoselėtus plaukus kedenančias moteris, mintydama, kad kedukai, džinsiukai ir maikutė yra tobuliausias patogumo ir saviraiškos derinys, kurio nevalia iškeisti į nieką kitą.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Ir vis dėlto, iškeičiau. Kas per atsakymo paieškos, jei neišbandysiu patarimų savo kailiu, tiesa? Taigi, paskutines 3 savaites išbandžiau moteriškų rūbų „dietą“: sijonai, suknelės, privengiant net marškinių. Į kelnes tuo laikotarpiu šokdavau tik sporto salėje.

 

Rezultatas? Negaliu to niekaip kitaip pavadinti, kaip tikra magija! Kad vyrų akims tai – tikras džiaugsmas, pyk nepykus, tenka pripažinti, bet jei spoksojimą ar išvaizdos tyrinėjimą galima būtų nurašyti tiesiog padidėjusiam mano pačios pastabumu aplinkai, tai visiškai konkrečių nutikimų, anksčiau niekad nenutikdavusių, ignoruoti nebepavyksta. Per paskutines tris savaites mano nuotykių pintinė pasipildė išaugusiu vyrų rūpestingumu ir neprašoma pagalba. Šito tikrai nesitikėjau.

 

Ketverius metus minu tos pačios laiptinės, neturinčios lifto, laiptus, ir tik per paskutines tris savaites atsirado vyras, kuris visiškai neprašomas pasisiūlė palengvinti mano kelionę namo, užnešdamas porą maišų iki pat buto durų. Jau dešimt metų važinėju maršrutu Vilnius – Klaipėda, karts nuo karto pasinaudodama mikriukų paslaugomis, ir tik praeitą savaitę vairuotojas, dar turėdamas pilną keleivių sąstatą, nusuko nuo kelio apie 5 km tam, kad nuvežtų mane tiesiai prie namų. Mat mano planas eiti pėstute jam neatrodė priimtinas. Padažnėjo ir atvejų, kuomet vietoje kelio indikacijų, vyrai palydi iki kol įsitikina, kad nepaklysiu.

 

Tikiu, kad kai kurioms moterims tokios situacijos puikiai pažįstamos, tačiau man tai – visiška šviežiena.

 

Turiu pripažinti, kad ilgesnis sijonų bei suknelių dėvėjimas turi įtakos ir mano pačios savijautai. Taip ir norisi būti žaismingesne, leisti sau tiesiog čilinti per daug neimant į galvą grandiozinių organizacinių dalykų. Rūbas šiek tiek įpareigoja ir prižiūrėti laikyseną, stovėseną beigi sėdėseną. Visa tai automatiškai pagerina bendrą kompoziciją.

 

Taip, vidus svarbiausia. Ir taip, nusivažiuoti į lankas tegalvojant apie išorę būtų kvaila. Tačiau ignoruoti moters išvaizdos jėgą būtų didelis neapsižiūrėjimas. Jeigu menkutis pokytis požiūryje bei šiek tiek magijos spintoje gali turėti tokių malonių ir pastebimų rezultatų bendraujant su vyriška auditorija, linkstu manyti, kad moteriškumo paieškos buvo vienas geriausių vasaros sprendimų.

 

Patricija Švelnytė

 

Šaltinis: http://seimairnamai.eu

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite