Stiprus konfliktas – patikimas būdas išpumpuoti iš jūsų gyvybinę energiją

Apie energetinius vampyrus, tikriausiai, esate girdėję ne kartą. Šiuo metu jau net ir mokslininkai sutinka, jog žmogus – tai ne vien materialus kūnas, o sudėtinga bioenergetinė sistema.

 

Bioenergetikai tvirtina, jog žmonės nuolatos keičiasi energija vieni su kitais – net ir tada, kai jie miega, ar leidžia laiką vieni. Tokie mainai gali būti naudingi bei malonūs. Jie vyksta tarp pozityviai, geranoriškai vienas kito atžvilgiu nusiteikusių žmonių ir ne tik jų neišvargina, bet kaip tik suteikia daugiau energijos bei pakelia nuotaiką.

 

Jeigu po susitikimo su žmogumi jaučiatės sudirgęs ir pavargęs – tarp jūsų įvyko netinkamo pobūdžio mainai. Buvote “nusiurbtas”. Kaltinti “vampyro” neverta. Supraskite, kad šie žmonės dažniausiai patys nesuvokia, jo užsiima nusiurbinėjimu. Jiems tiesiog trūksta gyvybinės energijos ir jie ją “vagia”. To trūkumo priežastys gali būti įvairios: liga, senatvė, nuovargis, nemeilė sau, nemokėjimas gyventi harmonijoje su savimi ir aplinka, žalingi įpročiai ir t. t. Ypatingai smarkiai energijos atsargas “nusunkia” tokios emocijos kaip pyktis, godumas, kaltė, pavydas, savigaila.

 

Savanoriška pagalba “vampyrui”

 

Dažnai tokie žmonės stengiasi atkreipti į save dėmesį, ieško, kas galėtų išklausyti jų virkavimus ir skundus, kas atjaustų ir paguostų. Jeigu esate geraširdis, juk nenusisuksite nuo tokio nelaimėlio? O paskui eisite vos kojas vilkdamas. Nieko nuostabaus – juk pats laisva valia pasisiūlėte “vampyrui”.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Labai dažnai tokie energetinio vampyrizmo atvejai stebimi tarp šeimos narių. Tėvai nusiurbinėja vaikus, broliai seseris, vyrai žmonas, o žmonos vyrus ir pan.

 

Stiprūs riksmais ir šauksmais praturtinti konfliktai yra dažni tokiose “suvampyrėjusiose” šeimose. Tikriausiai, pastebėjote, kad kai kurie žmonės tiesiog negali gyventi ko nors neižeidę, neiškeikę ir nesuerzinę. Jeigu jūs į tokius išpuolius reaguojate negatyviai (ižeidinėjate atgal, atsikalbinėjate ir pan.), konflikto iniciatorius staiga užsiveda, ima pulti aktyviau, stengdamasis iššaukti dar negatyvesnę jūsų reakciją. Tokie pykčiai, paprastai, kyla “lygioje vietoje” dėl kokio nors visai nereikšmingo dalyko, arba visai neaišku dėl ko. Po to “vampyras” jaučiasi nugalėtoju, o nusiurbtasis asmuo – išsekęs ir pavargęs.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Maža to, tikėtina, jog “vampyro” auka taip pat ieškos sau kitos, silpnesnės aukos, kurią galės nusiurbti, bei atstatyti jėgas. Tokiomis aukomis gali tapti net savi vaikai.

 

Tam, kad išvengtumėte tokio vampyrizmo ir patys neįsisuktėmete į šį šeimyninio nusiurbinėjimo ratą, būtina išmokti papildyti savo gyvybines jėgas teisingais būdais ir atsisakyti netinkamų, energijos praradimą skatinančių įpročių. Energijos atsargas gali padidinti sportas, joga, meditacija,sveikesnė mityba, buvimas gamtoje, bendravimas su pozityviais žmonėmis, gyvūnais, augalais, užsiėmimas mėgstama veikla ir t. t.

 

Ką daryti, jei jus vis bando “nusiurbti” šeimos narys?

 

Kuo sąmoningesnis tampate ir kuo daugiau energijos gaunate iš tinkamų šaltinių, tuo lengviau jums atlaikyti tokias nematomas “atakas”. Jeigu ramiai reaguosite į negatyvius išpuolius, pamatysite, jog jie vis retėja ir silpnėja. “Vampyras” išsiaiškins, jog iš jūsų sunku ką nors naudingo išpešti, ir paliks jus ramybėje.

 

Jei dar nesate toks stiprus, kad apsigintumėte, naudinga tarp savęs ir užpuoliko sukurti kokį nors barjerą. Galite jį pasistatyti savo mintyse. Pavyzdžiui, ryte apgaubkite save apsauginiu šydu ar aprenkite negatyvui atspariais šarvais. Bendraudamas su “vampyru” kryžiuokite rankas sau ant krūtinės, stenkitės, kad tarp jūsų būtų medinė kėdė ar stalas – tokie “barjerai” taip pat susilpnina nematomus pasikėsinimus.

 

Dar vienas efektyvus būdas yra meilės energijos siuntimas mintimis tam negatyviam, konfliktus mėgstančiam žmogui. Pabandykite mintyse (jei esate vieni, tai galima ir balsu) vis kartoti “Aš tave myliu ir linkiu tik gero”. Rezultatai gali nustebinti.

 

Svarbu suvokti, jog “vampyras” savo kenksmingą veiklą vykdo nesąmoningai. Jis tiesiog nemoka kitaip gyventi. Kaltindami jį ar puldami atgal, nieko nepasieksite. Jei jau suvokėte, jog esate nusiurbinėjamas, sustokite ir pagalvokite, ar pats tuo pačiu neužsiimate. Jei taip, liaukitės tai daryti. Jūs esate tas, kuri yra pajėgus suardyti negatyvumo ratą.

 

Šaltinis: http://nashaplaneta.su

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite