Kada žmonės galės gyventi amžinai?

 

Jei Raimondo Kurzweilo prognozės išsipildys, tai iki 2030 metų žmonės taps nemirtingi. Garsus futurologas ir informatikas iš Amerikos įsitikinęs, kad norint gauti galimybę gyventi amžinai, reikia palaukti dar 7 metus.

 

Kurzweilas yra populiarus dėl savo prognozių, kurios jau išsipildė. Jis prognozavo, kad kompiuteris įveiks pasaulio šachmatų čempionus. Taip ir atsitiko. Vyriškis netgi nurodė teisingus metus – 1990 m. Jis taip pat pirmasis nuspėjo nešiojamųjų kompiuterių atsiradimą 2000 m. Belaidės technologijos, išmanieji telefonai, spartus interneto augimas ir daug kitų dalykų numatė genialus amerikietis.

 

Beje, iš 147 futurologo prognozių 115 pasirodė visiškai teisingos, dar 12 išsipildė, tačiau su netikslumais. Stebina, bet kol kas tik 3 jo spėjimai nepasitvirtino.

 

Dabar amerikietis įsitikinęs, kad 2029 metais dirbtinis intelektas sugebės išlaikyti Tiuringo testą ir pagal intelektą prilygs žmogui. Kurzweilas teigia, kad iki 2045 m. žmonija sugebės padauginti savo intelektą milijardą kartų ir susijungti su AI.

 

Ateitininkas taip pat teigia, kad 2029 metais mokslininkai ras būdą, kaip gyvenimą pratęsti daugiau nei metams, ir tai įvyks kiekvienais metais. Jame bus naudojami nanobotai, beveik kaip tame filme su Johnny Deppu. Ir žmonės galės dalintis vaizdo įrašais ir nuotraukomis ne per programėles, o tiesiai iš savo smegenų, kad galėtų siųsti failus kitiems.

 

Mokslininko teigimu, žmogus ateityje bus linksmesnis nei šiandien. Ir ateityje daug geriau mokėsime išreikšti meilės jausmus. Kas žino, bet gal tada karai liausis, ir žmonės pagaliau galės gyventi taikiai.

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
pilietis

antrštėje amžinai ,o straipsnyje pratęsti tik metams..

Taip pat skaitykite