Kodėl į ausį verta dėti svogūną? Tai stebuklinga priemonė nuo daugelio negalavimų

svogunai-i-ausi2Mūsų išmintingi proseneliai sugebėdavo įveikti paprastus negalavimus be viso vaistų ir tablečių arsenalo. Žinoma, liaudies gydymo priemonės nėra panacėja, bet laiko patikrinti receptai – aukso vertės.

 

Viena iš tokių “stebuklingų priemonių” yra paprastas svogūnas. Jis padeda išgydyti daug negalavimų, nesukeliant jokių šalutinių komplikacijų. Ir tai lengva paaiškinti, nes tai tikra gamtos dovana žmonėms.

 

Kodėl į ausį verta dėti svogūną?

 

Šis metodas gali padėti jums pasijusti daug geriau, jeigu turite nedidelių negalavimų ar tiesiog norite pasijusti atsparesni virusams ir bakterijoms.

 

Pasiimkite paprastą svogūną, supjaustykite jį ir išimkite jo viduriuką. Įsidėkite svogūno gabalėlį į ausį prieš miegą.

 

Nuo ko padeda?

 

Svogūnas ne tik sumažins ausies skausmą, atsiradusį dėl uždegimo, bet ir padės pašalinti susikaupusią sierą. Šis būdas plačiai naudojamas kinų medicinoje jau daugelį metų.

 

Svogūnas gali padėti sumažinti galvos skausmą ar net lengvus migrenos priepuolius.

 

Fosforo rūgštis esanti svogūne, dėl kurios būtent ir pravirkstate pjaustydami jį, patenka į žmogaus kraujotaką ir taip padeda išvalyti organizmą. Tampate atsparesni virusams ir bakterijoms.

 

Tai labai pigus ir svarbiausia natūralus būdas padėti sau. Suteikiama nauda mūsų organizmui nusveria nemalonaus kvapo sukeliamą trumpalaikį diskomfortą.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Irena P.

Dar skaiciaau, kad lygiai padeda, jei i ausi ilasinti 1 lasa cesnako ir alyv.aliejaus misinio.

Lili

Man tai tikrai labai padejo.Aciu

nesvarbu

Pirma karta tai girdžiu apie ši metoda.

Taip pat skaitykite