Devynerių metų ciklo numerologinis horoskopas: koks laikotarpis Jūsų laukia?

9metu-ciklasNumerologinis horoskopas pagrįstas devynerių metų ciklais, kurie veikia mūsų gyvenimus. Cikle kiekvieni metai turi savo vietą ir prasmę. Kad sužinoti kokie individualūs numerologiniai metai laukia kiekvieno mūsų, visų pirma reikia žinoti savo gyvenimo kelio skaičių, rašo astrologijos projektas AstroAge.
 
Gyvenimo kelio skaičius randamas pagal schemą: diena + mėnuo + metai.
 
1 pvz. Žmogus gimė 21 kovo (3 mėnesio) 1910 metais. Parašome tų skaičių eilutę ir sudedame: 2+1+3+1+9+1+0=17; 1+7=8, 8 – to žmogaus Gyvenimo kelio skaičius.
 
Kai jau žinome savo gyvenimo kelio skaičių prie jų belieka pridėti universalų 2017 metų skaičių – 1 (2+0+1+7=10=1+0=1). Ir surasime skaičių, kuris nusakys 2017-ųjų metų numerologinę prognozę. Taigi, pagal 1 pvz. žmogaus, kurio gyvenimo kelio skaičius 8, numerologinę 2017-ųjų metų prognozę nusakys skaičius 9 (8+1).

 

Kiekvieni ciklo metai yra saviti ir reikalingi, įvertinkite juos, pasidžiaukite teigiamais ir savitais ypatumais, juk tokie pat metai nebepasikartos net po dar 9 metų kitame cikle.

 

Skaičius 1. Pirmasis ciklas. Naujos atskaitos taškas, todėl svarbūs metai jei norite viską pradėti iš naujo. Tai, ką pradėsite šiais metais, greičiausiai atneš Jums naudos ilgam laikui. Būkite iniciatyvūs ir imkitės lyderio vaidmens, vadovaukitės protu ir nugyvensite šiuos metus pakilia dvasia ir išvengsite nuobodulio. Tai tas tinkamas laikas griebtis naujos veiklos, sumanymų, keisti butą, darbą, įstoti į kokią nors organizaciją. Greičiausiai tai ir darysite. Tačiau būkite išrankūs, ką pasirinksite šiais metais, lydės Jus 9 metus į priekį.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Skaičius 2. Antrasis ciklas. Tai pakankamai ramūs, tykūs ir taikingi metai. Tačiau jie suteiks galimybę surasti naujų draugų, užmegzti naujus ryšius. Vienišiai sukurs šeimas, arba užmegs artimus ryšius su būsimu sutuoktiniu. Nepalankūs metai aktyviam visuomeniniam gyvenimui, norėsis likti šešėlyje. Nesipriešinsite kitų vadovavimui. Neeikvokite be reikalo savo dvasinių, psichologinių jėgų, jos bus linkusios sekti greičiau nei kitais metais. Tęskite tai, ką pradėjote praeitais metais ir drastiškai nieko nekeiskite. Šių metų akcentas – kantrybė. Ramiai laukite, tai, kas Jums svarbu, ateis netikėtai.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Skaičius 3. Trečiasis ciklas. Malonūs ir įdomūs metai, ypatingai jeigu esate susijęs su menu, kūryba, aktoryste ar linksmybių sfera. Jeigu ne, metai taip pat bus geri ir daug žadantys ir galbūt netgi Jums teks „įmerkti“ kelis pirštus į anksčiau paminėtas sritis. Bet kokiu atveju originalios idėjos atneš pasisekimą. Šiais metais taip pat suaktyvės Jūsų kelionės. Kylančios problemos daugiausia bus susijusios su trejų metų senumo laikotarpio neteisingai priimtais sprendimais. Tačiau jeigu prieš trejus metus veikėte kryptingai ir nieko drastiškai nekeitėte, šie metai turėtų būti sėkmingi. Tik saugokitės pernelyg didelio išlaidumo.

 

Skaičius 4. Ketvirtasis ciklas. Apribojimų metai. Būsite priverstas save apriboti, o saugumo šiais metais įneš dėmesingumas ateinantiems darbams ir projektams bei su tuo susijusioms smulkmenoms. Norint išlaikyti visus keturis kampus nepakitusius turėsite būti labai darbštus, jeigu to dar neišmokote, šie metai patys to išmokins. Jeigu būtinai norite kur nors investuoti savo išteklius, palanku investuoti į nekilnojamąjį turtą arba į savo sveikatą. Peržiūrėkite kas Jūsų gyvenime stringa ar nedirba ir atsikratykite to, vėliau Jums bus atsimokėta su kaupu. Visose situacijose atsižvelkite į patirtį, nerizikuokite.

 

Skaičius 5. Penktasis ciklas. Permainų metai. Kils noras mesti pradėtas veiklas, dėl jų neveiklumo, tai ir padarykite. Ir tuoj pat atrasite naujas sritis, naujus žmones, ryšius, kurie padės vystyti Jūsų idėjas. Užsiimkite, tai, kas Jums įdomu, nes tai turės perspektyvą. Šiais metais atrasti ryšiai gali būti ne tik darbiniai, metų tendencijos gali mestelti ir naują romaną. Jausmų pasaulis sužydės, atrodo nebus ir didelių su tuo susijusių problemų, tačiau vis dėlto tai bus tik trumpalaikiai ryšiai. Tai ne tie metai kada galima sukurti patvarius ilgalaikius ryšius. Palankūs metai jei norite užsiimti komercija – pirkti, parduoti, bus daug galimybių, tačiau prisiminkite, kad nuo pralaimėjimo rizikos apsaugotas nebūsite.

 

Skaičius 6. Šeštasis ciklas. Įsipareigojimų metai. Pareigos namuose. Vienišiams 90 % tikimybė sukurti savo šeimą. Šiais metais sudaryta santuoka bus sėkminga, o užgimusi meilė neapsiribos fiziniais ryšiais. Tačiau tiems, kurie gyvena santuokoje ir turi nesutarimų, didelė skyrybų tikimybė. Taip pat stengsimės sustiprinti savo ryšius su draugais, o pinigų turėsime daugiau nei prieš tai. Bėdų galite turėti tuo atveju, jeigu užsikrausite pernelyg didelę atsakomybės naštą. Nesiimkite nieko, ko negalite numatyti iki pabaigos. Šie metai taip pat nebus palankūs kelionėms.

 

Skaičius 7. Septintasis ciklas. Ramybės ir poilsio metai. Jei pastaruosius metus turėjote kantrybės ir elgėtės teisingai šie metai atneš daug gero. Rūpinkitės savo sveikta, analizuokite praėjusius metus ir nuveiktus darbus, kaupkite informaciją, rūpinkitės savo dvasiniais reikalais, nesikoncentruokite į materiją -čia gyvenimas Jūsų nepalaikys. Gali būti, jog sulauksite senų bičiulių, draugų pasirodymo, atnaujinsite senus ryšius. Nutraukite senus, slaptus, netenkinančius meilės ryšius, nes galite turėti nemalonumų. Nors aplamai metai palankūs vedybom, ypač kai sąjunga sudaroma po gražios draugystės. Būtinai atostogaukite, o rinkitės vietas prie vandens, gali būti, jog tai bus vienos geriausių atostogų Jūsų gyvenime.

 

Skaičius 8. Aštuntasis ciklas. Piniginių reikalų ir karjeros įtvirtinimo metai. Atėję į 8-uosius ciklo metus Jūs jau turite būti nemažai pasiekęs materialinėje srityje, na nors šiame 9-erių metų cikle. Šiais metais beliks įtvirtinti ją, tad drąsiai imsitės piniginių reikalų ir aukštesnių karjeros postų. Tai bus svarbių permainų metas, kuris leis atskleisti Jūsų galimybes, sugebėjimus, įgytą įdirbį. Rezultatas priklausys nuo įdėto darbštumo ir atkaklumo. Jums atsivers didelės galimybės reikšmingai stumtelėti savo gyvenimą į aukštesnį lygmenį materialine prasme. Todėl rodykite iniciatyvą. Tie, kurie sukurs šiais metais šeimas, tikriausiai gaus turtingą partnerį.

 

Skaičius 9. Devintasis ciklas. Audringi ir energingi metai. Su šiais metais baigsite devynerių metų ciklą, todėl ištraukite senus augalus iš dirvos ir ruoškite ją naujiems sodiniams. Tai reiškia, jog geriausias kelias nugyventi šiuos metus – stengtis užbaigti pradėtus darbus ir pasiruošti naujiems darbams kitais metais. Atsisveikinkite su praeitimi, prie jos jau nebegrįšite, o jei grįšite, gailėsitės. Atlaisvinkite kelią galvoje jau gimstantiems naujiems planams, keliaukite, neatsisakykite kitų žmonių pagalbos. Pasistenkite nekeisti darbo, nes visi pradėti nauji darbai šiais metais bus nesėkmingi. Palanki situacija meilės romanams, tačiau jie kaip ir beveik visa kita, neturės ateities. Sukaupkite drąsą atsisakyti tai, kas nueina, juk priekyje naujas 9-erių metų ciklas.

 

Šaltinis: AstroAge (naudingos astrologinės įžvalgos kiekvienam)

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
mone

Pvz man gavosi skaicius 10 nors tokio nera. Mano gimimo data 26.09.1990 t.y 3+6 = 9+1 = 10 :D..

SavageCat

Dviženklius skaičius reikia sudėti: 1+0=1

Mekabciel

Pro proto programavimas!

Ar sutinki -1?

Taip pat skaitykite