Nors netikėjau, kad tai įmanoma, tačiau išsikviečiau demoną

demonasNors ezoterikai ir egzorcistai įspėja žmones, kad dvasių ir kitų anapusinių būtybių kvietimas gali turėti liūdnų pasekmių, žmonės dažnai į tokius įspėjimus numoja ranka. Mūsų skaitytoja Živilė prieš 6 metus irgi padarė tokią pačią klaidą. Žemiau pateikiame jos istoriją.

 

Tai atsitiko tamsų vasaros vakarą. Man buvo 15-16 metų. Neturėdama, ką veikti susitikau su draugėmis ir pradėjom šnekėti apie dvasias, velnius, demonus, pranašystes ir t.t. Buvau labai smalsi apie tokius dalykus, ir daviau mintį draugėms: “Pabandom iškviesti velnią?”

 

Susitikome visos pas mane namuose, nuėjome į mano kambarį (mūsų buvo 6 merginos) ir nusprendėm pajuokaut. Dauguma kviečia tas dvasias išjungę šviesą, susikaupę, tyloje ir t.t. Bet mes ne.

 

Nusipiešėme tą akį, susirašėm skaičius ir raides bei parašėm “Taip” ir “Ne” šonuose. Pasiėmėm adatą ir užsidegėm žvakę. Ir kaip nekeista, adatos niekas nenorėjo laikyti, tai laikiau aš ją. Tada maniau, kad tai vaikų žaidimas ir nieko neatsitiks…

 

Pradėjome kikendamos šaukti “Dvasia ateik, velniau ateik…”. Ir taip gal kokius 4 kartus kartojome tą patį, kol staiga pajutau, kad kažkas stipriai suspaudė mano riešą ir aš net negalėjau pajudinti. Išsigandau, visą kūną nukratė šaltis ir nebežinojau, ką daryti – ar šaukti, ar tylėti ir laukti, kol paleis… Panos žiūrėjo keistai į mane ir klausė, kas yra o aš atsakiau: “Klauskite ar atėjai? Kas esi toks?”.

 

Tada pasidarė visai nebejuokinga, nes adata pradėjo judėti ir po truputi stotis ant radžių. Visos balsu tarėme raides, viena po kitos, ir gavosi “DEMONAS”. Panos pradėjo juoktis ir šaukti, kad čia aš išbraižiau. Bet, kai pasakiau, kad kažkas laiko mano riešą, jos nutilo…

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Staiga žvakė užgeso ir kažkas pradėjo baladoti į duris. Persigandome ir pradėjome šaukti, kaip išprotėjusios. Panos pradėjo veržtis iš to kambario lauk, net nepagalvodamos apie mane. Likau vienut vienutėlė kambaryje. Širdis daužėsi, kaip išprotėjus, mintyse galvojau “Kas dabar bus?”

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Pradėjau kalbėti su dvasia ir dar kartą paklausiau “Kas esi toks?”. Bet šį kartą jau buvau viena ir buvo nebejuokinga. Kai atsakymas gavosi toks pats – “DEMONAS”, nepajutau, kaip ranka atsileido ir tada klykdama bėgau pro duris.

 

Bijojau eit į kambarį, bet, kai papasakojau, kas nutiko mamai, ji liepė eiti į kambarį, sudeginti ir išmesti lapą laukan. Su baimės jausmu neskubėdama atvėriau duris, apsižvalgiau. Nieko pasikeitusio nebuvo, tik mano didėlei nuostabai žvakė vėl buvo uždegta. Priėjau prie stalo, paėmiau lapą, uždegiau ir išmečiau pro langą.

 

Po to įvykio nebemiegojau savo kambaryje. Persikėliau į mamos kambarį… Po kelių dienų iškvietėme kunigą, kad išvarytų dvasią lauk, bet jam nepavyko, tai mums tiesiog patarė išsikraustyti. Praėjo metai po to įvykio, bet visokie negeri dalykai dėjosi, neturėjom ramybės.

 

Nusprendėm pagaliau išsikraustyti… Praėjus 3 mėnesiams po mūsų išsikraustymo, mano gimtadienio naktį, namas sudegė. Nieko neliko iš tos vietos, kur tas namas stovėjo, tik pelenai.

 

Nors jau praėjo 6 metai, bet to vakaro niekada negalėsiu užmiršti, nes pamokė, kad nereikia juokauti su dvasiomis!

 

Mano patarimas skaitytojams – nejuokaukit su dvasiomis, nes galite blogį prisikviest!

 

Živilė

 

Anomalija.lt teiraujasi savo skaitytojų – gal ir Jus esate girdėję istorijų apie keistus ir sunkiai paaiškinamus reiškinius iš savo artimų žmonių? O galbūt patys tapote antgamtinių reiškinių liudytojais? Laukiame Jūsų istorijų ir pasakojimų – parašykite mums!

Rekomenduojami video:


2500
8 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
TOMAAĄQĘĖ

nekada nekveskit patariu jie istikro daro ta ka lepe musu kunas daryt as esu KUISYS TOMAS BANDYSIU SUIIEKTI SU DVASIUOM MANO MERGINU BUVO DAUG I MILIMA SIRDI KRITO DEIMANTE PAVARDES NEZINAU JI IS KINTU A JA MYLIU ATTE TOMAS2080
\

mikas

Parasysiu as kada kai ragana veziausi I kapus pisti ,tiksliau dave su salyga ,kad pavesiu iki kapu
,zemes pasimti nuo kapo ritualui kazkokiam,aisku as is tokios nesamones isijuokiau,davai sakau tik greiciau varyk ir varom pasipasi.. ji man besisaipant sako nori as tau irodysiu, kad dvasios egzistuoja, as abejingai sutikau nors tikrai netikejau jei idomu kas buvo toliau o ten tikrai yra ka papasakot, parasykit po komentaru ;-))))))

Paul

Papasakok man

Aksana12

Aš esu šėtonas haaaą greit bus mano valanda valdiškų šią planeta

Normalus žmogus

Kas tau negerai

Rami Siela

Kazkada supratau tiesiog pajauciau labai seniai – laiko nepamenu bet pajauciau – kad zmones yra demonai.. Ir viena diena – nepamenu datos – bet man pasake 95% zmoniu yra demonai. Tad stai – paskaitei komentarus – kiek yra sveiku zmoniu? Apart to – kuris parase – kaip administracija leidzia tokius komentarus rasyti.. Nesitikekime kad mes negyvename tarp demonu, o ju pilna aplink.. Juk sergantis zmogus supras kad jis sirgo tik pasveikes. Turiu drauga.. Nezinau kaip dabar viskas vyksta jo gyvenime, bet.. Viena diena jis man pasakoja – mano brolis vartoja narkotikus ir sakau jam kad liautusi, bet jis niekaip nesupranta… Skaityti daugiau »

Sniper

Geriausia yra pasikviesti demona grazuole, nakti bent papyst gauni :)

Lol

Tas demonas, tik apsirengės gražuolė, šiaip tai, tai būna piktas demonas senis, o ne moteris nebūk nimfomanas.

trollolol

Wow, as kai buvau 11 buciau parases geresni rasineli muahahahaha

Kaimas

Man ir buvo perdreksta koja pajutau karšty pažiuriu du dreskimai nagu yra kas galėji perdreksti ?

vikce

nu gi visiskas briedas, kas neskaitet net nepradekit, tokia lempa kokia tik kokia 13-mete galetu parasyt

....

Kaip iš vis administracija leidžia tokius komentarus? …. visiška netolerancija….

Taip pat skaitykite