5 keisčiausi sindromai, kurių neįmanoma išgydyti

moebiu-sindroamsMoebius sindromas. Retas, įgimtas sindromas. Dėl veido nervo paralyžiaus žmonės negali atlikti jokių veido judesių, tokių kaip antakių suraukimas, šypsena, mirksėjimas ir kitas grimasas. Dažniausiai tokie žmonės atrodo tarsi neturėtų jokių emocijų.

 

Koro sindromas. Žmonės, kurie kenčia nuo šio sindromo bijo, kad jų išoriniai lyties organai sumažės, kol galiausiai išnyks apskritai. Šis sindromas dažniausiai fiksuojamas Afrikoje, tačiau pasitaiko ir JAV, Europos šalyse.

 

atomic-bomb

 

Sprogstančios galvos sindromas – tai viena iš parasomnijos formų. Žmonės, turintys šį sutrikimą, girdi savo galvoje triukšmą, panašų į bombų sprogimus. Kai asmuo kamuojamas šio sindromo užmiega, jis ima girdėti ūžesį, sprogimus, spengimą arba elektrinį zvimbimą ausyse.

 

Trimetilaminurija yra labai retas medžiagų apykaitos sutrikimas, dėl kurio tam tikri enzimai nustoja virškinti trimetilamino fermentą ir jis yra pašalinamas per prakaitą, šlapimą, kvėpavimo organus ir pasižymi stipriu žuvies kvapu. Šis kvapas skiriasi priklausomai nuo žmogaus biologijos, tačiau dažniausiai primena aitraus žuvies kvapą.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

woman-sleeping5904

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Seksomnija – arba kitaip seksualinis lunatizmas. Miego metu žmonės yra seksualiai sujaudinami ir net sugeba inicijuoti lytinę veiklą su kitu žmogumi to net nesuprasdami. Sąmoningo asmens atžvilgiu tai suvokiama kaip seksualinis užpuolimas ar net išprievartavimas.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
nesvarbu

Man tik buna diena kai nemiegu kad man vis speigia ausyse

papa

ai jo buna ir nakti. kartais atsibundu visai nuogas ir nesuprantu kaip tik kartais atsimenu kad juos nusijemiau

papa

eina sau as sergu seksomnija (rimtai). miegant ar katik atsibundant as stipriai esu susijaudines ir aktyvus. po kurio laiko aktyvumas praeina. bet tai buna tik tada kai uzmiegu diena, neilgai. gaila kad jis neisgydomas nes tai visada kartojasi

Taip pat skaitykite