Tolimoji įtaka – kaip kitas žmogus gali paveikti mus per atstumą?

Ištrauka iš William Collinge “Subtilioji energija” knygos.

 

Dar vienas santykių energetikos lygmuo nagrinėja, kaip kitas žmogus gali paveikti mus per atstumą. Mokslininkai tai vadina „tolimąja įtaka”.

 

Tai vis dėlto energetinio lygmens įvykiai, nors kitas asmuo yra už mūsų energijos lauko ribų ir galbūt net už daugelio mylių.

 

Šiuo atveju sąveikauja įvairios realybės dimensijos: fizinė laiko-erdvės dimensija, kurioje kažkas jaučiama, ir nevietinio proto dimensija, kurios neriboja fizikiniai dėsniai.

 

Pavyzdžiui, vieną vakarą Markas stovėjo ilgoje eilėje prie teatro durų, kai pačiame eilės priekyje, maždaug už dvidešimties jardų, jis pastebėjo vyrą, kuris iš nugaros priminė seną koledžo laikų draugą. Svarstydamas, ar tai galėtų būti jis, Markas nenuleido nuo žmogaus akių.

 

Po kelių akimirkų vyras staiga atsisuko ir pažvelgė tiesiai j jį. Tai visai nebuvo jo draugas, ir Markas pasijuto nepatogiai, kad nepažįstamasis pajuto jo įdėmų žvilgsnį. Kaip galima paaiškinti šį reiškinį? Ką nepažįstamasis pajuto ir iš kur jis žinojo, kad Markas į jį žiūri?

 

“Nuo jo žvilgsnio man šiurpas per nugarą eina”

 

Kai nuo kieno nors įdėmaus žvilgsnio jaučiate „šiurpą”, jūs labai tiksliai apibūdinate tai, kas iš tikrųjų vyksta ener-gi’tiškai. 2 skyriuje minėjau, kad akys spinduliuoja. Tačiau Čia vyksta kai kas daugiau. Tas odoje jaučiamas „šiurpulys” ir yra jūsų autonominės nervų sistemos (automatiškai funkcionuojančios nervų sistemos dalies) stimuliacijos rezultatas. Si aktyvacija išmatuojama melo detektoriais, reaguojančiais į galvaninę odos reakciją.

 

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Mokslininkai seniai žino, kad mes galime reguliuoti autonominės nervų sistemos veiklą, ir tai yra bioultragarso pagrindas. Pasitelkdami vaizduotę ar kitas proto technikas, mes galime išmokti sulėtinti širdies ritmą, pakeisti kraujo spaudimą ar sumažinti raumenų įtampą.

 

Dabar jau žinome, kad mūsų autonominę nervų sistemą iš tikrųjų gali paveikti kitų žmonių mintys ar intencijos, pavyzdžiui, įdėmus kaip Marko žvilgsnis. Toks reiškinys, kai kitas žmogus sugeba paveikti autonominę veiklą, vadinamas „aleo-bioultragarsu”.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Tai buvo įrodyta eksperimentu, kai mokslininkai patalpino savanorį į tylų kambarį, kuriame į jį buvo nukreipta vaizdo kamera. Be to, savanoris buvo prijungtas prie aparatų, kurie matavo jo autonominės nervų sistemos veiklą. Tuo tarpu kitame kambaryje „stebėtojas per atstumą” žiūrėjo į televizoriaus ekraną, kuris pusę laiko buvo tuščias, o kitą pusę laiko kamera rodė filmuojamą savanorį.

 

Šioje situacijoje savanoris paprastų pojūčių pagalba, žinoma, negalėjo sužinoti, kada jis yra stebimas. Tačiau, kaip nebūtų keista, savanorių autonominės nervų sistemos veikla statiškai buvo daug aktyvesnė, kai juos stebėdavo, nei tada, kai jų niekas nestebėdavo.

 

Noro galia

 

Kito tyrimo metu buvo aiškinamasi, ar stebėtojas, užuot tik įdėmiai žiūrėjęs, galėtų „valios jėga” ar „ketinimu” nukreipti savanorio galvaninę odos reakciją tam tikra kryptimi. Pusę laiko stebėtoja bandė padidinti ar sumažinti tą reakciją, o kitą pusę laiko ji nieko nedarė. Dvylikoje iš trylikos bandymų, kuriuose buvo naudojama įtaka, savanorio autonominės nervų sistemos veiklos lygmuo stipriai pakito norima kryptimi.

 

Tokie reiškiniai lemia mūsų jautrią reakciją į kitų mums siunčiamas energijas. Daugelis eksperimentų, vykdytų buvusioje Tarybų Sąjungoje, taip pat nagrinėjo įtaką per atstumą kitiems, įskaitant ir klausimą, kaip sutelkiant į žmones mintis, galima per atstumą paveikti žmonių susikaupimą.

 

Vieno eksperimento metu keletas žmonių bandė išspręsti matematinius uždavinius, o tuo metu, jiems nežinant, mokslininkai mintimis atakavo juos nepaliaujama skaičių, panikos emocijų ir netikrumo bei nepasitikėjimo savimi srove. Paaiškėjo, kad tiems uždaviniams išspręsti reikėjo daug daugiau laiko nei paprastai. Kiti tyrimai parodė, kad galima sulėtinti žmogaus reakciją, jei kas nors kitas susikaupęs nori ją sulėtinti.

 

Galime paveikti kitus ir teigiamai. Dr. Williamas Braudas ir dr. Marilyn Schlitz šioje srityje atliko stulbinanti eksperimentą Proto mokslo centre, San Antoniuje, Teksa­se. Viename kambaryje susodinti žmonės, teigiamų intencijų ir stiprios vizualizacijos pagalba, sugebėjo sumažinti kraujo spaudimą ir elektroderminę (odos laidumo) veiklą tų žmonių, kurie izoliuoti sėdėjo kitame kambaryje — šie pakitimai rodė atslūgusią įtampą ir nerimą.20

 

Kito bandymo metu Braudas ir jo kolegos, šešiasdešimt savanorių, iš eilės koncentravo savo mentalinę energiją į vieną žmogų, esantį kitame kambaryje. Kiekvienas koncentracijos seansas truko šešiolika minučių. Aštuonias minutes savanoriai bandė protu „padėti” žmogui kitame kambaryje sutelkti dėmesį į žvakę. Kitas aštuonias minutes savanoriai nekoncentravo minčių.

 

Atskirame kambaryje buvę žmonės nežinojo, kada kiti siuntė pagalbą. Kai tik jų dėmesys nuklysdavo nuo žvakės, jiems buvo liepta kiekvieną kartą paspausti mygtuką. Kompiuteris žymėjo, kada buvo nuspaudžiamas mygtukas.

 

Rezultatas buvo netikėtas; pasirodo, žmogui geriausiai pavykdavo išlaikyti į žvakę sutelktą dėmesį tada, kai jam buvo siunčiama pagalba. Be to, tie žmonės, kurie buvo pažymėję, kad gyvenime jiems sunku sutelkti dėmesį, į pagalbą reagavo labiau nei tie, kurie buvo įsitikinę, kad sugeba gerai koncentruoti dėmesį.

 

Šie atradimai liudija, kad mūsų kūnus gali paveikti kiti žmonės per atstumą. Mokslininkai padarė išvadą, kad mes galime dalyvauti su kitais įvykių lauke, kuris yra už erdvės ribų, už laiko ribų ir peržengia, mūsų nuomone, tarp žmonių egzistuojančias ribas.

Rekomenduojami video:


2500
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
violetpink1

ne vien tik žmogus gali “tolimąją įtaką”, yra ir daugiau; “tolimoji įtaka” gali būti ir įtaka laike, ir įtaka anapus būnančiojo; bet minties eiga pačiame apibrėžime teisinga: asmenys ir jų apraiškos, kuriuos ir kurias “užskaitome”, būna mūsų palydovais, aš net manau, kad ne vieną gyvenimą; taip pat, apskritai būtyje gali bet kada “iškilti į paviršių” esant reikalui, pvz., kritinėmis sąmonės buvimo kokiame nors gyvenime akimirkomis ir būsenomis; taip pat, atleiskite už tokį pareiškimą, bet “tolimoji įtaka” mane asmeniškai “veža”, t.y., nuteikia gyvenimui ir pozityvui :) , tai dažniausiai būna kokie nors praeityje matyti ir girdėti asmenys, ir gyvai, ir nuotraukose,… Skaityti daugiau »

nesvarbu

Man net kartais nutinka kai apsipažinau ne ta žmogu nors labai i ji panašus

Romy

žmogus yra be ribų galingas tik jegas nukreipęs ne ta linkme.. pinigams.. nui vaikystės dusinamas slopinamas būti kaip,, visi,, kažkas kuria vienodS taisykkes bukas taisykles kaip ir ka mes turime mokytis.. nors sistema ossenus iki absurdų vistiek ja naudoja.. ir t. t. galima rimanus rašyti.. tik kas ir kada tai pakeis tikriausiai tik kita gamtos katastrofa,kaip nušluos viską nuo žemės…

dalija

Nenorėčiau, kad mane ir mano mintis skaitytų, nes tas dalykas prie gero nepriveda

UGNELE 123

noreciau tureti vat tokias galias! jus isivaizduokite,nereiketu degtuku malkom uzkurti! :) o vanduo-tai… tai… taaaiii… prigerti iki soties, jei paklydai ir nerandi upelio(o jei ten nesvaru a? tame upelyje…) o kaipgi oras!? pavizdziui kokia karsta diena sau atsigaivintum oru… sau puussttuuummmm… mmmm…. (mm) su zeme nzn…. tj va, kaip gerai butu jei turetumeme. :D

Kamila

Idomu butu pacia knyga pasiskaityti! :)

Taip pat skaitykite