Buvęs FTB vadovas prakalbo apie Chemtrails

Prisidengiant kova su mistiniu ir moksliškai nepagrįstu „pasauliniu atšilimu“ ir „šiltnamio efektu“, visame pasaulyje lėktuvais vykdomas cheminių medžiagų, turinčių metalų atomų ir jonų, kurie sukuria atmosferos sluoksnį, atspindintį saulės spindulius atgal į kosmosą (JAV patentas Nr.5.003.186 „Metalų oksidų purškimas į stratosferą pasaulinio atšilimo sumažinimui“), purškimas.

 

Tam išleidžiami milijardai dolerių. Vieniems tai tapo pelningu verslu, o kitiems, kurių dauguma, – sąnarių, kaulų – raumenų sistemos, bronchų ir plaučių, kvėpavimo takų ir alerginių ligų, naujai atsiradusios morgelonų (Morgellons)ligos ir kitų ligų, kurias sukelia susilpnėjęs imunitetas, susirgimų šaltiniu.

 

Išpurškiamos nano ir mikrodalelės skverbiasi į kvėpavimo takus, pažeisdamos gleivinę, sukeldamos organizmo apsinuodijimą, o patekusios į žmogaus kraują, pažeidžia raudonuosius kraujo kūnelius.

 

Nepaisant daugybės visuomenės viešų protestų visame pasaulyje prieš lėktuvais purškiamus reagentus, daugelio pasaulio valstybių valdžios institucijos, tame tarpe ir Ukrainos, atkakliai nenori pripažinti nuodingų cheminių medžiagų purškimo fakto, kuris pažeidžia galiojančius Ukrainos Konstitucijos ir Baudžiamojo kodekso straipsnius.

 

Be to, JAV Ginkluotosios pajėgos yra ginkluotos specialios rūšies masinio naikinimo ginklu – klimato ginklu (Air Force Weather Weapon System – AFWWS), kurio vienas iš komponentų yra cheminių medžiagų purškimas atmosferoje, o daugiausia – tai bario, chemiškai aktyvaus metalo, kurio visi junginiai yra nuodai, purškimas.

 

Neinformavus visuomenės, NATO lėktuvai vykdo pastovius ir nekontroliuojamus nuodingų medžiagų purškimus Ukrainos ir kitų valstybių atmosferoje. Tokios valstybės, kaip Indija, Australija, JAE, Turkija, Graikija, Ispanija ir kt., spaudžiamos JAV, vykdo klimato kitimo tyrimus, o Kinija atlieka savo tyrimus. Ir visa tai pasireiškia debesų „sėjimu“ įvairiomis cheminėmis medžiagomis.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

JAV išduotas didžiulis skaičius patentų dėl cheminių medžiagų naudojimo klimato pakeitimui. Indijos mokslininkų išvada teigia, kad metalų nano ir mikrodalelių purškimas į atmosferą turi didelį poveikį klimatui. Dabar įprastomis tapusios gamtos ir stichinės nelaimės, ir kataklizmai, sukelti nekontroliuojamų ir neapgalvotų klimato keitėjų eksperimentų, iš esmės yra klimato ginklo naudojimas.

 

JAV manipuliavimas klimatu yra priskirtas valstybės politikai, ir deja, mes tapome šios politikos įkaitais. Nuo to laiko, kai NATO lėktuvams buvo suteikta laisvo tranzito teisė virš Ukrainos, prasidėjo anksčiau nežinomų formų, panašių į gripą susirgimų epidemijos, vaikai kenčia nuo kosulio ir dusulio.

 

Ir viskas dėl to, kad mes pastoviai veikiami ore esančių nuodų. Gadinamas dirvožemis ir augalija, užteršiamas vanduo, žūsta gyvūnai ir vabzdžiai. Sumažėjo dienų, kai mes matome saulę, kadangi ji pastoviai uždengta debesų, kuriuos sukuria ore purškiamos cheminės medžiagos. Šios medžiagos taip užteršia atmosferą, kad ji labai silpnai praleidžia šviesą.

 

Mes norime ir turime teisę kvėpuoti švariu oru, ir matytu saulės šviesą. Mes suvokiame, kad Vakarų finansų sluoksniai savo kreditais mūsų valstybę parklupdė ant kelių ir mūsų politikus verčia priimti sprendimus, kenkiančius valstybei, bet nepaisant to, kreipiamės į jūsų sąžinę, jūsų išmintingumą!

 

Buvęs Los Andželo FTB biuro vadovas, agentas dabar esantis pensijoje, Tedas Gendersonas (Gunderson) visam pasauliui atskleidžia paukščių mirčių paslaptį – tai cheminės trasos.

 

Tedas Gendersonas sako, kad cheminės trasos, tiksliau cheminių medžiagų išmetimai į orą yra tiesioginė gyvybės mirties priežastis visoje mūsų planetos teritorijoje, įvairiose jos vietose. 2011 metų sausio 12 d. buvęs FTB vadovas dalijasi informacija apie tai, kad cheminiai teršalai tiek ant žemės paviršiaus, tiek į atmosferą reguliariai ir intensyviai išmetami ir išpurškiami visoje Jungtinių Amerikos Valstijų teritorijoje, ir Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, o taip pat kai kuriose Šiaurės Europos valstybėse. Gendersonas tvirtina, kad ne kartą savo akimis matė tokius veiksmus ne tik Jungtinėse Amerikos Valstijose, bet taip pat Meksikoje ir Kanadoje.

 

Visame pasaulyje žūsta tūkstančiai žuvų, o kur dar paukščiai, kurių skaičius įvairiose žemės vietose mažėja dėl tos pačios priežasties. Pasak jo, – tai tikras genocidas. Masiniai nužudymai nuodingomis medžiagomis, ir tai turi būti sustabdyta ir už tai nubausta.

 

Buvusiam FTB vadovui taip pat teko atidžiai ištirti ir nustatyti maždaug 2 vietas, kuriose galimai būna lėktuvai, kurie vykdė cheminės sudėties preparato purškimą. Jam pavyko asmeniškai apžiūrėti šiuos skraidymo aparatus, vienas iš kurių vis dar stovi Nebraskos valstijoje – Linkolne, o kitas – toje pačioje valstijoje, Nacionalinės gynybos teritorijoje, tai yra JAV karinių pajėgų teritorijoje. Ant jų nėra visiškai jokių ženklų, ir jie atrodo, kaip didžiuliai lėktuvai, bombonešio tipo, be jokių numerių.

 

Nėra jokių abejonių – tai nusikaltimas, pirmiausia, prieš visą žmoniją. Nusikaltimas prieš visą Ameriką. Nusikaltimas prieš jų piliečius. Ir tai reikia nustatyti. Gendersonas klausia vieną svarbų klausimą: „Kur šiuo metu žiūri Kongresas?“ Kadangi tai tiesiogiai veikia „jų“ gyventojus, „jų“ žmones, „jų“ draugus, „jų“ gimines, ir žinoma, juos pačius.

 

Taigi, kas atsitiko? Ir nejaugi pilotai, kurie valdo šiuos lėktuvus ir barsto nuodingas medžiagas, neturi savo šeimų? Žinoma, reikia kažką daryti. Kas nors iš Kongreso turi žengti pirmyn ir tai sustabdyti. Tiesiog dabar.

 

Fiodor Severni, 2012-05-03

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Arta

galbut cia man vienam, taciau man primena rusu propaganda, viskas apie tai kokie blogi JAV ir NATO, o pagrindines aukos vietoj Ukraina.

Ezekiel

Jei oras ar žemė yra užteršta chemtrailais reikia atlikti tyrimus ir jei viršyja leistinas normas kreiptis į intitucijas.

arabas22

JOKIO SUPISTO ATSILIMO NERA IR NIEKADA NEBUVO YRA NORMALI KLIMATO KAITA KURI BUVO AMZIU AMZIUS KAI BUVO LAIKOTARPIU KAI SALTESNIS KLIMATAS BUVO IR SILTESNIS KAS DAR NEAISKU JUS IBAUGINO ILLIUMINATU SUNIS APIE NATURALIA KLIMATO KAITA IR DABAR NAUDOJI TAI KAIP PRETEKSTA NAIKINTI ZMONIJA..

tebaldi69

pritariu :)

Anonimas

Sutinku pilnai vyksta žmoniu mažinimas , viskas tu duhų užnuodytą maistas, žiurėk jau oras blet. Tai ka dar sugalvos protai didieji. Dar keista girdėjote jog bites masiškai miršta(gal dėl šitų purškalų. nors girdėjau kad dėl mobų). Kaip sake Einšteinas išmirs bitės išgyvensim tik 4 metus.

PonasX

Skambutis į prezidentūrą dėl chemtrail’ų ir šiek tiek faktų.
http://www.atoveiksmis.lt/

Taip pat skaitykite