Ar gali būti, kad Elonas Muskas yra ateivis iš kitos planetos?

 


Elonas Muskas – žmogus, šiandien keliantis daugiausiai aistrų visame pasaulyje, galimai yra visai ne žmogus. Kyla įvairios versijos, kad jis yra atsiųstas iš kitos planetos su misija Žemėje įvykdyti slaptą planą.

 

Jo įmonių, tokių kaip “Tesla”, “SpaceX” ir “Neuralink”, sėkmę galima paaiškinti ne tik genialumu, bet ir pažangiomis technologijomis, kurias jis atsivežė iš kitos galaktikos. Kodėl Muską taip žavi Marsas? Yra spelionių, kad Marsas yra tikrieji jo namai, tačiau po jo erdvėlaivio sunaikinimo jis nebeturi galimybių ten gryžti.

 

Todėl jo siekis kolonizuoti Marsą gali būti ne tik naujų vietų žmonijai paieškos, bet ir būdas sugrįžti ir padėti savo tautiečiams gryžti į tikruosius namus. Be to, kuo galima paaiškinti jo nepaprastą gebėjimą visada būti keliais žingsniais priekyje inovacijų pasaulyje?

 

Galbūt jo slaptas planas – sujungti Žemę su kitomis kosminėmis civilizacijomis ir atnešti mums technologijas, apie kurias mes net svajoti negalime. Tačiau kiekviename nežemiškame pasakojime visada yra posakis: ar Elonas Muskas čia dėl mūsų, ar dėl savo tikslo?

 

Nors kol kas viskas, ką jis daro, atrodo naudinga žmonijai, kas žino tikruosius jo ketinimus? Galbūt ateityje sužinosime daugiau apie šią paslaptingą figūrą ir jo slaptą misiją Žemėje.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite