Gyvenimas iki gyvenimo

Ar žmogus gali gimti ne vieną kartą? Šis klausimas mokslą domina jau šimtmečius. Rytų religijų atstovams reinkarnacija yra neginčijamas faktas.

 

Nors Vakarų mokslininkai bando nagrinėti reinkarnacijos temą, visuomenei ji nelabai rūpi. Tačiau būna stebėtinų atvejų, kai žmonės teigia Žemėje kartą jau gyvenę.

 

Tiesa, reinkarnacijos tyrinėjimai iš pirmo žvilgsnio dažnai nuvilia: užhipnotizuoti žmonės pasakoja apie ankstesnį gyvenimą, bet vėlesni tyrimai arba neduoda jokių rezultatų, arba teduoda menkus ir prieštaringus. Tačiau būna ir kitaip, todėl, pavyzdžiui, mokslininkė Karol Bauman ypač domisi vaikais.

 

Knygoje “Childrens’Past Lives” ji rašo susidūrusi su atvejais, kai vaikai pasakodavo apie mirtinas žaizdas savo tariamame ankstesniame gyvenime. Ant jų kūno atitinkamose vietose išties būdavo randų, apgamų ar dėmių, tarsi buvusių žaizdų pėdsakų.

 

Apie šį fenomeną išsamiai pasakoja ir kiti autoriai. Psichologas dr. Morisas Netertonas susidūrė su paciente, kuri tikino kartą jau gyvenusi. Ji tvirtino, kad gimusi 1903 m. ir vadinosi Rita Makalam.

 

Tačiau gyvenimas buvęs nelaimingas, todėl 1933 m. birželio 11 d. savo siuvyklos Manhatane sandėliuke moteris pasikorė. Kadangi čia buvo paminėtos tikslios datos, dr. Netertonas nuodugniau pasidomėjo šiuo atveju.

 

Jis pasakoja: “Užklausėme Niujorko miesto savivaldybę – pateikėme turimus duomenis ir prašėme patikrinti tokį mirties atvejį. Paštu gavome moters, vardu Rita Makalam, mirties liudijimo fotokopiją; ji išties mirė pasikorusi. Jos adresas buvo tame miesto rajone, kuriame iki šiol yra susitelkusi siuvimo pramonė.

 

Mirties data – iš tikro 1933 m. birželio 11 d., o moters amžius – 30 metų, kaip ir pasakojo pacientė. R.Makalam atvejis, regis, gerai iliustruoja mano teiginį, kad kai kada reinkarnacija būtų logiškiausias paaiškinimas.”

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Kadangi Indijoje mokymas apie reinkarnaciją yra plačiai paplitęs, nenuostabu, kad garsusis psichiatras ir parapsichologas dr. Janas Stivensonas reinkarnacija domėjosi pirmiausia šioje šalyje.

 

Tariamus reinkarnacijos atvejus tyrė ir Indijos universitetų profesoriai. Mokslininkams ypač didelį įspūdį padarė 1944 m. sausio 17 d. Naujajame Delyje gimusios mergaitės Šanti Devi atvejis. Jų teigimu, 9 metų mergaitės prisiminimų apie gyvenimą prieš 25 metus moksliškai paaiškinti neįmanoma. Kas įvyko?

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Išmokusi kalbėti mažoji Šanti nustebino tėvus pasakojimu apie tai, kad iš tiesų ji yra Anes, gyvena Mutros mieste ir yra ištekėjusi už prekybininko Kedaro Nato. Kadangi mergaitė vis nesiliovė tvirtinti esanti ne Šanti Devi, o kitas žmogus, tėvai kreipėsi į gydytoją, kad šis ištirtų, ar dukra neserga psichikos liga. Tačiau šis greitai įsitikino, kad mergaitė yra sveika.

 

Pasiteiravus atitinkamose įtaigose paaiškėjo, kad Mutros mieste gyvena prekybininkas K.Natas, kurio žmona Anes mirė 1928 m. spalio 25 d. nuo gimdymo karštligės. Kai Šanti pradėjo pasakoti, kaip atrodo namai ir jos tariamas vyras (pavyzdžiui, jis yra su ūsais ir turi randą ant dešinės rankos), tėvai ir gydytojai nusprendė šį dalyką patyrinėti nuodugniau.

 

Indijos vyriausybė apmokėjo 54 metų našlio kelionę į Naująjį Delį. Iš išrikiuotų 15 vyrų mažoji Šanti iškart atpažino “savo” vyrą. Kai mokslininkų grupė su mergaite nuvyko į Mutros miestą, ji puikiai apibūdino gatves ir namus jų dar nemačiusi.

 

Aišku, mergaitė puikiai orientavosi Kedaro K.Nato namuose, net po viena grindų lenta bandė surasti ryšulėlį pinigų, kuriuos ten kadaise paslėpė. Šeimininkas nustebęs prisipažino, kad kaip tik toje vietoje kadaise rado pinigų ir juos investavo į verslą. Mokslininkams liko tik daryti išvadą, kad tai yra tikras reinkarnacijos atvejis.

 

Garsiausias reinkarnacijos pavyzdys, aišku, yra Dalai Lama. Jam mirus visame Tibete ir už jo ribų ieškoma atgimusio šventojo vyro. Ieškant naujojo atgimusio Lamos, vienas berniukas atpažino asmenis iš savo ankstesnio gyvenimo ir sugebėjo tiksliai apibūdinti tam tikrus objektus.

 

Ne tik Dalai Lama, bet ir visi Rytų religijas išpažįstantys žmonės tiki, kad sukantis savotiškam gyvybės ratui jie Žemėje atgimsta vis iš naujo. Tvirtinama, kad žmogus gali atgimti ir gyvūnu, todėl kai kurie itin religingi žmonės net apsiriša veidus skepetomis, kad netyčia neįkvėptų mažų vabalėlių, kurie galbūt yra atgimę žmonės.

 

Keistas yra ir fenomenas, kai žmonės, kurie tikina kartą jau gyvenę, užhipnotizuoti kalba svetimomis kalbomis, nors niekada jų nesimokė. Bet ar tai neprieštarauja garsiajai klinikinės mirties patirčiai, kai mirštantis žmogus tarsi įžengia į rojų?

 

O jei žmonės, sukantis gyvybės ratui, vis iš naujo atgimsta, bet žmonių skaičius Žemėja didėja, kur visos tos sielos būna iki gimimo? Taip pat kyla klausimas, ar žmonės po mirties iškart atgimsta kitame kūne? Jei ne, kur jie būna “tarp gyvenimų”? Mįslė išlieka!

 

Dienraštis “Vakaro žinios”, vakarozinios.lt

Rekomenduojami video:


2500
6 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
nesvarbu

O aš manau kad Dievas myli kokie žmonės bebutu bet jei prieš mirti girdi balsus matai dieva matai tuos žmonės kurie buvo tavo priešiai kurie tave skriaude aplamai nori patekti i dangu o ne i pragara reikia maldauti dievo atleidimo atsiprašyti už viska na taip visi darome nuodemės bet prieš nusižudyti reikia nueiti i bažnyčia ir maldauti atleidimo už tai ka esi padarius blogus dalykus na žinoma mes visi daug ko nekenčiame bet kiek prisimenu kad kai man buvo 16 metu mane smurtavo mokytoja moteris o jinai pirma ir pradėjo o tik tada pakeliau tona ir norėjau jei trenke bet… Skaityti daugiau »

oiiiiiiiiiii

gyvenimas toks sunkus,kad kito gyvenimo nebenorėčiau gyventi,o norėčiau nueiti pas gerąjį Dievą ….

Edmundas

Į visus júsų keliamus klausimus išsamiai atsako Jono Gervės teorija. Kad raenkarnuotis, būtina žemêje gyvent pagal žmogiškąjį principą – nekenkt gamtai, nekenkt kitiems žmonėms. Žmogaus siela susideda iš 37 sielos dalelių. Retas žmogus, kuris turi visas dalelės. Dalis sielos dalelių įsikūnija gyvūnuose. Pas žmogų privalo likt bent 3 dalelės, nes priešingu atveju organizmas patiria priešmirtinį stresą. Galima susigrąžinti visas savo sielos dalelės, o buvusiems šių sielų vartotojams nusiųsti sielų kopijas. Pasiskaityti , pasidomėkit šią teoriją daug įdomaus sužinosit ….

Brexit

Gyvenate ,tik karta atsimerkite nebus daugiau tokiu kaip tu, ar kiekvienas is musu. Nes kai mirsite jus, net nesuvoksite jog gyvenote busite kaip koks isjungtas televizorius. Nieko nebus po sio gyvenimo. Suprantu jog svajojate galbut, ten rasti savo brangius prarastus artimuosius bet deja. Tad imkite viska is gyvenimo ka jis jums suteikia. Jeigu yra tokia tikimybe jog anapusis egzistuoja. Tuomet atsakykite i klausima. Kodel zmones bijo mirti? kodel yra saviginos instinktas islikti gyvam? Sergantis veziu zmones ,tik palaipsniui susitaiko kad mirs tad mirties nebebijo (psichologiskai).

as

ne visos sielos atgimsta,yra tukstanciai priezasciu likt ikalintiems zemeje arba kitose lygiose,tai priklauso koky gyvenima nugyveno sitoje zemeje,yra daug dvasiniu dalyku kuriu zmogui neduodama viska suprast,todel nekiekvienam duota tokia laime kaip atgimt

atsakau

“O jei žmonės, sukantis gyvybės ratui, vis iš naujo atgimsta, bet žmonių skaičius Žemėja didėja, kur visos tos sielos būna iki gimimo?”

Laukiniai gyvūnai, žuvys, vabalai ir kiti žmonių naikinami gyvastys.

Neringa34

Gyvenimas yra vienas po mirties nieko nėra numirsite ir baigsis jūsų egzistavimas taip buvo ir taip bus

Taip pat skaitykite