Klinikinę mirtį patyręs žmogus suprato gyvenimo prasmę


Žmogus, patyręs beveik mirties patirtį, tvirtina, kad taip suprato gyvenimo prasmę. Dabar jis bando įrodyti, kad visi žmonės yra tarpusavyje susiję ir yra vieno didžiulio organizmo dalis.

 

Ilgą laiką didžiausias klausimas buvo gyvenimo prasmė. Daugelis filosofų diskutavo šia tema, tačiau klinikinę mirtį patyręs asmuo sako, kad jam buvo atsakyta į šį klausimą. Robas įrodo, kad iš dalies galėjo pamatyti pomirtinį pasaulį, kur jo buvo paprašyta suprasti, ką iš tikrųjų reiškia būti gyvam. Jis telepatiškai kalbėjo su keistomis būtybėmis, kurios pasakojo, kad visas Žemės gyvenimas yra susijęs vienas su kitu. Be to, šios būtybės liepė Robui perduoti žinią visai žmonijai.

 

Visi žmonės yra milžiniškos būtybės, nuolat mus išbandančios, dalis. Mes ne kartą grįžtame į praeitį, nes laiko iš tikrųjų nėra. Grįšime į praeitį, kol suprasime, ką iš tikrųjų reikia padaryti, norint pakilti į aukštesnę būties būseną.

 

Savo ruožtu mokslininkai teigia, kad tokios vizijos yra tik smegenų veiklos pliūpsnis, kuriame ieškoma visų įmanomų būdų išlikti gyviems.

 

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Rasa

Aš galvoju kad mes esame kaip bakterijos tokie mažyčiai kažkieno dideliame kūne, žemė yra to kažkieno kūno organas.

Taip pat skaitykite