Šešėlių žmonės

Įsivaizduokite – sėdite sau ramiai kambaryje, skaitote ar tiesiog svajojate ir netikėtai akies krašteliu pastebite kažką krutant.

 

Kažką didelį, šešėlišką ir žmogišką. Išsigandęs atsisukate, o ten nė velnio nieko nėra. Girdėta? O kas, jeigu matytas šešėlis pasilieka jūsų kambaryje ilgiau nei akimirką?

 

Vadinamieji šešėlių žmonės arba tiesiog šešėliai pastaruoju metu tapo ypač dažnu fenomenu JAV.

 

Kiekvienoje istorijoje, keičiasi ne tik šešėlių išvaizda, bet ir jų būdas. Su šešėliais susidūrę žmonės teigia, kad šie fenomenai gali pereiti kiaurai sienas. Kai kurie nusiteikę draugiškai, kartais žaismingai. Kai kurie, demoniškos prigimties šešėliai, sukelia net fizinius skausmus.

 

Jūs dabar tikriausiai galvojate, kaip gi šie padarai atrodo?

 

Žmogiško pavidalo šešėlis – matomas tik žmogaus siluetas, o tokie dalykai kaip akys, nosis, plaukai ar rankos susilieja į vieną tamsią dėmę. Liudininkai teigia, kad šešėlis panašus į vyrą ir būna matomas apie 2-5 sekundes. Žmonės pajutę, jog kambaryje jie ne vieni, apsidairę išvysta šį padarą, kuris pastebėtas lengvai nuskrenda, išnyksta ar pereina sieną.

 

Juodasis dūmas arba juodoji migla – įsivaizduokite juodą debesėlį savo kambaryje, kuris skirtingai nei juodas dūmas kylantis nuo degančio čigonų taboro, dar ir mąsto pats. Su juo susidūrę liudininkai sako, kad kitaip nei žmogiškojo pavidalo šešėlis, juodasis dūmas jiems sukelia neapsakomą baimę ir spinduliuoja piktavališkumu.

 

Vyras su skrybėle – kaip pavadinimas ir sako, tai vyro šešėlis su skrybėle plačia briauna. Sakoma, kad šis šešėlio tipas yra labiau susidomėjęs stebėti savo aukas, nei bet kuris kitas. Yra užfiksuota ir blogos auros turinčių žmogystų su skrybėlėmis.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Sklando daugybė teorijų aiškinančiu šešėlių žmonių kilmę:

 

Fantazija – žmogaus protas ir rega gali būti lengvai apgaunami. Prisiminkite patarlę baimės akys didelės – savo periferiniu regėjimu išvydę dėmelę, kai kurie žmonės gali įtikėti tame pačiame kambaryje esant kažką nežemiško.

 

Vaiduokliai – tačiau vaiduokliai apibūdinami kaip balkšvi, permatomi žmogeliai. Tuo tarpu šešėlių žmonės yra kur kas tamsesni ir jų bruožai apskritai nematomi.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Demonai – dėl kai kuriais atvejais sukeliamo paralyžiaus ir blogio auros spinduliavimo savo aukai, šešėliai dažnai priskiriami demonams.

 

Astraliniai kūnai – medituojant kartais pasiekiama būsena, kai gali stebėti savo žemiškąjį kūną iš šono. Be to, rašytojas Jerry Gross teigia, kad mes visi miegodami paliekame savo kūną ir astraliniu pavidalu šlitinėjam pakampėmis.

 

Ateiviai – daugelyje liudijimų teigiama, kad ateiviai sugeba keliauti per sienas ir dažnai pasirodo išblukusiame pavidale.

 

Paraleliniai pasauliai – kai kurie mokslininkai teigia, jog egzistuoja keletas paralelinių pasaulių, kuriuose gyvena mūsų kopijos. Kartais riba tarp pasaulių išnyksta ir taip išvystame neryškius gretimame pasaulyje gyvenančių žmonių siluetus. O jeigu, naktimis blūdinėdami po namus gąsdiname paraleliniame pasaulyje gyvenanti kitą „aš“?

 

Prisiminkite, gal ir Jūs esate matę akies krašteliu šešėlinius žmonės?

 

Autorius: Benamis

Rekomenduojami video:


2500
16 Comment threads
7 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Etminas

Vyras su skrybėle: Kai buvom su broliu mazi jis atejo pro virtuves duris ir mes labai issigandom nes galvojom kad mama gryzta is lauko o ten buvo visgi jis ir jis turejo lazda ir su ja musikavosi lyg noretu pagazdinti arba kazka pasakyti bet paskui pradejom verkti ir jis isnyko.

White

Kaip pašalinti šešėlių žmogų iš namų?

Klajiklis

Dabar kai perskaiciau staipsi galvoju gal nebuvo cia sapnas esu ir as mates juoda pries mano lova stovinti siluoeta panasu i zmogu tik juoda stovejo visa nakti dingo tik paryciais negalejau nei saukt nei kalbet nei judet

Mystique

Pasiskaktykite apie miego paralyžių,nes simptomai jį atitinka.

Mmm

Miego paralyžius

Snieguole

As gulejau lovoje ir kazkas salia gulejo atsistojo ir isejo buvo su skrybele ir paltu lygtais, galvojau tai mano vaikinas paziurejau i laika – jis jau seniai buvo isejes i darba… Kai ivyksta tokie reiskiniai visada sunku pasakyt tai ivyko ar tai tiesiog vaizduotes triukai :)

Mongolas

1L dektynes ant galvos, ir jau tie sesekiai gyliai poch…

Tiesiog aš

Miego paralyžius – gan dažnas reiškinys, kai atrodo, kad atsibudai, nors iš tiesų esi tarp miego būsenos ir atsibudimo, bet negali pajudėti ir gali pamatyti įvairias figūras ar tuos “šešėlių žmones”, kurie čia apibūdinti. Nors nemanau, kad žmonės juos mato tik miego paralyžiaus būsenoje…

...

O tarkim jeigu tu buvai vaikas ir matei tai stovinti prieš save ant sienos? Ir tą prasme jis judėjo. Vaikai išsigalvoja daug dalykų, bet iki šiol negaliu to pamiršti. Tai buvo vieną kartą gyvenime, aš norėjau ijungti šviesą, bet negalėjau vientik dėl to, kad labai bijojau. Tai buvo keista, o dabar perskaičiau šitą dalyką, ir norėčiau kažką daugiau sužinoti, bet manau žmonės kurie tikrai juos matė nesiskelbia. Bet atsirastu tokių kurie juos yra matę vaikystėje?

Rožė

Sakoma, jog vaikai į viską jautriau reaguoja. Vaikai gali pamatyti tuos šešėlinius žmones, dvasias… Kodėl taip yra nėra žinoma, tačiau iš šio fenomeno vaikams atsiranda “tamsos baimė”. Galiu ir iš savo patirtie pasakyti, kad nežinau ką matydavau, bet matydavau

......

Aš irgi esu mačiusi, kai buvau maža. Turėjom kambary tokį apvalų stalą ir mačiau, kaip apie jį bėgiojo mažas berniukas ir mergaitė. Skamba gal kvailai, bet šito irgi niekad nepamiršiu gyvenime.

DBS

Nezinau paralizius ten miego ar issekimas bet man karta atrode kad buciau inires i trransa idomus potiris.

as

man kai uzeina tas miego paralyzius as pradedu mintyse poterius kalbet ir tuoj pabundu

Lialia

Buvo ir netgi ne vieną ir ne du kartus.Man tai vyksta nuolatos.Lyg prakeikta būčiau.Bet stengiuosi apie tai negalvoti ir užsimerkiu.Patariu turėti namuose katina.Nes pvz:demonaijų bijo..Mano draugė savo kambarį visą apibarstė druska ir virškompiuterio kryžiuką pasikabino.Bei virš lovos.

Taip pat skaitykite