Gimimo valanda numerologijoje

Žmonės, gimę vieną ir tą pačią dieną, tačiau skirtingu laiku (kai kas ryto valandomis, o kiti vakare), gali visiškai būti skirtingi vienas nuo kito ir charakteriu, ir elgsena. Kodėl taip atsitinka? Visatoje viskas vyksta nuolatiniame judėjime.

 

Ir žvaigždžių padėtis danguje per tą valandą-kitą kardinaliai pasikeičia. Priklausomai nuo to, kokiai planetai skirta dominuoti ir turėti įtaką artimiausioms dviem valandom, ir susiklosto žmogaus charakteris, kurio gimimas paliečia tą tarpelį.

 

Jeigu jūs žinote savo gimimo valandą, tai galite atverti naują savęs pažinimo puslapį (išsamius aprašymus rasite apačioje).

 

Trumpas aptarimas

 

Nuo 24:00 iki 2 valandos gimsta patys smalsaus proto ir domūs žmonės.

 

Nuo 2:00 iki 4:00 valandos – gamtos naudotojai ir ištvermingos darbo pelės, niekada neišleidžiančios iš rankų savo naudos.

 

Nuo 4:00 iki 6:00 valandos – asmenybės su “pionieriškais” polinkiais, jie eina su nieko nesitaikstydami, visada avangarde.

 

Nuo 6:00 iki 8:00 valandos gimsta žmonės, besidominantys mistika, turtingi svajotojai su subtilia dvasine sąranga.

 

Nuo 8:00 iki 10:00 valandos – humanistai ir žavūs žmonės.

 

Nuo 10:00 iki 12:00 valandos – karjeristai ir garbėtroškos.

 

Nuo 12:00 iki 14:00 valandos gimsta mėgėjai rizikingų avantiūrų, spontaniškų sprendimų ir nuotykių ieškotojai.

 

Nuo 14:00 iki 16:00 valandos – žmonės turintys polinkius įvairiems sunkumams ir riaušėms.

 

Nuo 16:00 iki 18:00 valandos – taikdariai ir geruoliai.

 

Nuo 18:00 iki 20:00 valandos gimsta stiprios dvasios žmonės.

 

Nuo 20:00 iki 22:00 valandos – žvaigždžių asmenybės, kurioms priimta gyventi turtingai ir su pakelta galva.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Nuo 22:00 iki 24:00 valandos – filosofai su harmoningu vidiniu pasauliu, tačiau kartais netinkamomis išviršinėmis reakcijomis.

 

Išsamesni paaiškinimai

 

Gimę laikotarpiu nuo 0,00 iki 2,00 valandos yra Merkūrijaus valdžioje. Jie labai smalsūs ir nenuilstantys informacijos gaudytojai. Moksle ir karjeroje tai, kaip žinia, svarbi kokybė, o asmeniniame gyvenime ne visada tai naudinga. Jie mėgsta rinkti gandus, nuolat seka sutuoktinio pašalinį gyvenimą. Galutinis rezultatas – skyrybos. Tarp kitko Merkūrijaus veikimas dėl “vaikų” ne problema. Šių žmonių informatyvumas, aktyvumas ir humoro jausmas leidžia visą laiką būti visuomeninių įvykių centre, o tai palengvina susirasti naują sutuoktinį. Visapusiškas dėmesys jiems dar labiau aktyvizuoja sugebėjimus. Tarp kitko, visi žmonės gimę tuo laiku, paprastai atrodo jaunesni už savo metus. Tai apsprendžia jų jaunystėje besiveržianti energija. Todėl jie visada atrodo jauni.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Žmones, atėjusius į gyvenimą tarp 2,00 ir 4,00 valandos, valdo Venera. Tuos žmones galima tiesiog pavadinti bitutėmis darbininkėmis. Jeigu tiems žmonėms pažadėti gerą atlyginimą, tai jie gali netgi kalnus nuversti. Pinigų jie nešvaisto. Savo gerovės kėlimas jiems rūpi visą laiką. Tai pagrindinis jų gyvenimo tikslas. Meilėje jie niekada nepraleidžia savo šanso. Tereikia tiktai savo akis nukreipti į patikusį asmenį, ir tas tuojau patenka į Veneros „vaikelio“ glėbį. Nesunku įtarti, kad tokie triukai nevisiems patinka. Matosi, kad šiuose žmonėse per daug išvystytas savininkiškumo jausmas.

 

Žmones, gimusiems tarp 4,00 ir 6,00 valandos į savo galingą lyderiavimo glėbį pasičiumpa Marsas. Jis išugdo įvairaus lygio vadovus. Jeigu panašaus nenutinka, tai tokiems žmonėms gali išsivystyti noras komanduoti, tapti kariškiais. Protingesnieji supranta, kad negalima pasiduoti Marso įtakai ir, pasirinkus konkretų tikslą, siekti jo. Niekas negali pasigirti, jog matė Marso “vaikus” pasipūtusius dėl savigarbos, besigiriančius savo asmeniniais pasiekimais. Pats svarbiausias, ko trūksta šiems žmonėms,- tai pasitikėjimo kitais žmonėmis. Sudėtinga vienam prasimušti į gyvenimą, ir todėl nereikėtų atmesti siūlomos pagalbos arba palaikymo.

 

Neptūnas vadovauja žmonėms gimusiems tarp 6,00 ir 8,00 valandų, formuoja jų vidinį pasaulį uždarą nuo aplinkinių. Šių žmonių natūra subtili ir lengvai pažeidžiama, todėl vienatvės būsena – pamėgtas būvis. Jų nuomone, realybė grubi ir kartais neišvaizdi. Pasinėrus į svajonių ir fantazijos pasaulį, jie stengiasi tuo pačiu apsaugoti save nuo išorės veiksnių įsikišimo. Neptūno “vaikų” nuostabi intuicija, ir jeigu ją vystyti, galima daug ko pasiekti mistikos pasaulyje, ateities spėjimuose ir praeities panirimuose. Apie savo gyvenimą jie nemėgsta kalbėti. Už tai visada pasiruošę paaukoti jį dėl didžių idėjų bei tikslų. Pavyzdžiui, visiškai pašvęsti save darbui ir užmiršti apie šeimos sukūrimą. Per didelis pasiaukojimas dažnai pakenkia jiems patiems.

 

Uranas apdalina žmones, pravėrusius pasaulio duris tarp 8,00 ir 10,00 valandos, ypatingu žavingumu. Nebūtinai, kad prie jų linksta aplinkiniai, patikėję savo drąsias mintis ir paslaptingas paslaptis. O dėl viso kito, tai paprastos bendros masės asmenybės. Jų charakteri bruožai: žmogiškumas, humanizmas, neturėjimas paslaptingų prietarų. Dažniausiai Urano “vaikai” užsibrėžia tikslą globoti silpnus ir nelaimingus. Tokių žmonių visuomenėje visuomet trūksta.

 

Žmonėms, kuriuos valdo Saturnas (gimimo laikas nuo 10,00 iki 12,00 valandos), ambicijos turi didžiules apimtis. Ir dar, jie turi geležinė drausmę ir tvirtus gyvenimo principus. Be to, jie gyvenime nepadaro nė vieno spontaniško veiksmo ir niekada nepasiduoda savoms neapgalvotoms nuotaikoms. Iš to seka, kad Saturno “vaikams” – tiesus kelias į politiką, kur jie gali pasiekti didelių laimėjimų. Nors jie stropiai slepia savo valios bruožus, tai tik tol, kai kas nepabando perbėgti jiems kelią: tuojau pat seks atsakas ir akiplėša bus išverstas iš kojų. Nereikėtų jiems slėpti savo karingas savybes, nes anksčiau, ar vėliau teks nuo savęs nusimesti avies kailį.

 

Žmonių gyvenimą, gimusiems tarp 12,00 ir 14,00 valandos, valdo Jupiteris, todėl tokie žmonės negali gyventi be naujų įspūdžių, kurios jiems reikalingas, kaip oras. Štai kodėl juos visada traukia įvairios permainos: pažintys su naujais žmonėmis, partnerių dažnas keitimas, įsisavinimas dar labai retų profesijų. Žmones, kurias valdo Jupiteris, dangiška svajonė,- sukurti šeimą su svetimtaučiu (svetimtaute). Juk šis įvykis gali perversti aukštyn kojomis visą buvusį gyvenimą. Jupiterio “vaikai“ pagal natūrą dinamiški ir žengia per gyvenimą sąlyginai lengvai, nors kartais kenčia dėl drausmės trūkumo. Šie žmonės negali pakęsti, kada juos bando “įvaryti į rėmus”. Paprastai aplinkiniams su jais žymiai sunkiau, negu jiems patiems gyventi visuomenėje.

 

Gimusiuosius tarp 14,00 ir 16,00 valandų valdo Plutonas. Plutono “vaikai” išsiskiria neramumu ir neišpasakytu stiprumu. Jeigu kitus nuolatinės nesėkmės ir griūtys gąsdina, atima pasitikėjimą savimi, tai žmones esančius Plutono valdžioje, visi šie neigiami įvykiai tiktai užgrūdina. Kilti ir kristi – jų normalus būvis, tiktai neturėtų tai atrodyti, kaip sportinis žaidimas. Netgi tokioms valingoms ir stiprioms natūroms geriau pasirinkti realius planus ir pasiekti juos, negu tiktai blaškytis, įsivaizduojant ir niekinant įvairius pavojus.

 

Žmonėms, gimusiems tarp 16,00 ir 18,00 valandos jų globėja meilės planeta Venera iš karto duoda užduotį siekti gyvenime susirasti vienintelę nepakartojama “puselę“, su kuria susijungti vedybiniais saitais. Trumpai kalbant, tokių žmonių laukia ankstyvos vedybos arba… vienatvė. Tačiau pastovi ir nuolat galvoje kirbanti mintis apie vedybas, gali kartais peraugti į baimę, beieškant savo gyvenimo palydovo. Šis procesas visada būna nelengvas ir pilnas nusivylimų. Venera palengvina šį procesą, suteikdama žmogui žavumo ir talentų bendrauti.

 

Žmonėms, pasirodžiusiems pasaulyje tarp 18,00 ir 20,00 savo glėbį pasiūlo planeta Merkurijus. Tačiau jo įtaka būna savotiška. Merkurijaus “vaikai” turi ypatingai tvirtą charakterį. Gyvenimo eigoje jiems ne kartą tenka išlaviruoti iš tiesiog beviltiškų situacijų, surandant išeitį iš aklavietės. Šie žmonės niekada nenusimena, netgi tada, kai jau norisi nuleisti rankas. Tarp kitko, reikėtų priminti, kad negalima šiems žmonėms eiti į kraštutinumus. Negalima perlenkti lazdos nei meilėje, nei religijoje, nei tarpusavio santykiuose. Vis tik reikėtų elgtis išmintingiau su draugais ir savomis problemomis, vertinti kolektyvo patarimus.

 

Saulė apdovanoja savo “auklėtinius”, gimusius tarp 20,00 ir 22,00 valandos romantinėmis nuotaikomis, ta prasme, kad tie žmonės ir dienos negali pragyventi be romano. Meilės nuotykiai – viso jų gyvenimo tikslas. Epikūrizmas pas juos akivaizdus, nes jie nepripažįsta niūrios aplinkos ir rutininio darbo. Jie linkę gyventi nuolatinėje malonumų tėkmėje. Noras spindėti, kurį suteikė Saulė jiems gimstant, gali juos padaryti scenos meistrais, kur jie galės jaustis kaip žuvis vandenyje – juk į juos bus nukreipti tūkstančiai žvilgsnių. Bendrauti su Saulės “vaikais” lengva, nes jie gali sutikti su visais: ir su vaikais, ir su gyvūnais, nekalbant jau apie žmones – todėl paprastai visi pasitiki.

 

Žmonės, gimę tarp 22,00 ir 24,00 valandos, valdomi Mėnulio. Tai labiau filosofinės sudėties žmonės, todėl, skleisdami gyvenimišką energiją, patys niekada nejaučia esantys laimingi. Jie visą laiką jaučia dvasinę baimę, nors išviršiniai atrodo ramūs. Tačiau šie žmonės sugeba sukelti audringų emocijų pliūpsnius, ypač kada kas nors bando lysti į jų dvasinį pasaulį ir be jokių ceremonijų sutrikdo jų ramybę. Siekis vidinės harmonijos ir dvasinė patirtis šiek tiek sulėtina karjeros augimą ir, kaip taisyklė, sėkmę jie pasiekia metų metus kovodami. Asmeninis gyvenimas susitvarko sėkmingai ir gana greitai. Su partneriu juos sujungia tvirti dvasiniai ryšiai, o vedybos dažniausiai padeda tapti laimingais ir stabiliais.

 

Saltinis: reafamily.lt, autorius: S.Špirkauskas

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
paprika [aitrioji]

vargu ar imanoma cia ka sugaudyt- laikrodzius sukinejam jau daugybe metu pirmyn atgal= kur ta ”tikroji” gimimo valanda tik angelai ir begali zinoti..

Gabija

Pastebėjau, kad skelbiasi tik tie, kurie gimė 20-22, kadangi labai daug žadantis aprašymas. Matosi, jau dabar dėmesio centre norit būt :D Nieko blogo nesakau, ir aš pati gimus po 20 :)

Kazkas

20-22 :) Gal ir yra panasumu :)

Taip pat skaitykite