Ateivių informacija Žemės gyventojams (I)

Mūsų erdvėlaiviai dabar taip dažnai matomi jūsų danguje, kad daugiau įrodymų apie mūsų egzistavimą pateikti nebūtina. Dienos, kai mūsų egzistavimas buvo slepiamas, praėjo, ir mes stebimės, ko dar reikia skeptikams, kad patikėtų.

 

Bet ne tai mus iš tiesų jaudina, nes kiekvienas, kuris abejoja, turi rasti savo tiesą, o jaudinti, ir jūs taip pat, turėtų klausimas, kodėl jūsų valdžia ir toliau slepia galvas smėlyje.

 

Ir tai, brangieji yra todėl, kad jiems teks atsakyti už visą melą, kurį kalbėjo ir tai, kad jiems teks pripažinti, kad jie jau daugelį metų turėjo nuosavą kosminį erdvėlaivį. Ir be to jie labiausiai nenori, kad jūs žinotumėt, kad jie ne tik kontaktavo su pilkaisiais (Greys iš Zeta Reticuli planetos Vert.Past.), bet ir dirbo kartu su jais daugiau nei 80 metų, tuo pačiu leisdami žmonių grobimus ir stambių raguočių gyvulių luošinimus.

 

“Tiesą” jie labai sunkiai pakelia, o jei mes dar pajudintume klausimą apie jų bazes Mėnulyje ir Marse…
Tamsiesiems tiesos atskleidimas tolygus Pandoros skrynios atidarymui, o tada paaiškėtų ir tai, kaip buvo iššvaistyti trilijonai jūsų dolerių tamsiems darbams.

 

Mes galėtume tęsti iki begalybės, bet pakaks pasakyti, kad nebus kur pasislėpti nei vienam, kuris kaltas dėl pačių didžiausių nusikaltimų prieš savo liaudį. Jiems teks atsakyti už viską, nors jūs dabar matote viso to tik aisbergo viršūnėlę.

 

Mes suprantame, kad jūs paklausite kaip visą tai galėjo atsitikti, prieš pat mūsų nosį, kad jūs visiškai nieko apie tai nežinojot.

 

Atsakymas tame, kad Illuminatai įgijo milžinišką valdžią ir galią dirbdami ta linkme tūkstančius metų. Ir nežiūrint į tai, kad jų dienos suskaičiuotos, jie vis dar gailisi, kad neįvykdė savo planų iki galo.

 

Sekantis jūsų klausimas aišku bus: o kodėl jų niekas nesulaikė ? Ir tai todėl, kad niekam neduota teisė kištis į kitų rasių evoliuciją. Taip, mums buvo leista kreipti jus teisinga linkme ir kelti jūsų suvokimą, bet lemiamas pasirinkimas vis tik buvo jūsų rankose, kadangi jūs esate savo evoliucijos kūrėjais.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Šiomis dienomis jūs pergyvenate savo asmeninių norų ir sumanymų rezultatus, kai atidavėte visą valdymą kitiems. Jūs tai sukūrėte, ir todėl jums bus leista visą tai pamatyti iki galo.

 

Žinoma visada yra tokių vietų kur Aukščiausios Būtybės dirbančios Kūrėjui leidžia įsikišti ir koreguoti įvykius. Tai susiję su tuo, kad Tamsieji jau prieš kurį laiką turėjo atsisakyti valdymo, bet kadangi jie to nepadarė, tai atėjo tas momentas, kai valdžia iš jų bus atimta. Net Tamsieji privalo paklūsti tam tikroms taisyklėms ir negali siautėti taip, kaip jiems norėtųsi.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Toliau viskas vyks pagal Kūrėjo nurodymą, ir viskas bus baigta, kaip ir buvo planuota, iki Pakilimo. O tokios katastrofos, kokią patyrė Atlantida prieš daugiau nei 10 000 metų, daugiau nebus kartojamos.
Jūsų istorija yra ta sritis, kuri reikalauja didžiausio atitaisymo, nes su tiesa ji neturi nieko bendro. Kiekviena šalis ją perrašė taip, kaip jiems norėjosi. Į metraščius buvo įtrauktos žinios apie šalių karines pergales, bet nuslėpta žiaurumai ir nusikaltimai, kurie buvo vykdomi prieš užkariautus žmones.
Gobšumas ir valdžios troškimas buvo daugelio karų varomoji jėga ir visi karai buvo pradedami apgalvotai ir turint tik tokius tikslus. Toks scenarijus atspindi tuos, kurie prarado ryšį su savo Dieviškąja Esatimi. To buvo tikimasi, ir kai tik jūs nusileidote iki žemų vibracijų lygio, iš karto pamiršote kas jūs iš tiesų esate.

 

Klysti nėra nuodėmė, jei tik iš to pasimokoma.

 

Kad jūs neliktumėt 3 išmatavimo spąstuose, į Žemę pastoviai buvo įleidžiama sielų, kurios sugebėdavo pakelti vibracijas. Tokiu būdu, per daugiau nei 100 metų, Žemę pavyko nukreipti šviesos linkme. Dabar yra sukurtas galingas ją supantis Šviesos tinklas iš kurio jūs galite imti šviesą sau.

 

Mums labai malonu matyti, kad nežiūrint į tai kas vyksta pasaulyje, viskas eina kaip ir buvo suplanuota. Pakilimas neišvengiamas ir iki jo dar daug nuostabių įrodymų jums bus duota. Nors, žinoma, visi dramatiški įvykiai, dar priešaky. Ir kuria kryptimi jūs besivystytumėt, jums teks atsakyti už savo veiksmus.

 

Jūs visi atėjote į Žemę tam, kad padidintumėt savo dvasinį suvokimą, nugalėti problemas kylančias iš žemų vibracijų ir grįžti į Šviesą. Tam jūs ir atėjote čia iš aukštesnių dimensijų. Jūs negalite laikyti savo gyvenimų klaida. Kad grįžti į Šviesą jums reikia kelti vibracijas kylant į aukštesnį lygį ir jums nereikia bijoti, tam jūs turite visą begalybę ir jums būtinai padės grįžti atgal. Dievas – Absoliuti meilė, niekada neapleido, nenurašė ir nenuteisė nei vienos sielos, tik vietoje to apsupdavo jas meile ir šviesa, taip keldamas į viršų.

 

Pastebėsite, kai tik Šviesios sielos pradės perimti valdymą, Tamsieji pradės tai blokuoti, bet nesėkmingai.

 

Atėjo laikas įvykti permainoms, todėl į darbą paleidžiama labai daug apgaulingos informacijos. Todėl jums reikia būti labai įžvalgiems, kad atskirtumėt kas tiesa. Jei nejaučiate, kad tai tiesa, reiškia tai gali būti melas.

 

Mes rūpinamės, kad per jūsų Pakilimą įvyktų kuo mažiau nelaimių. Nuostolių žinoma bus, bet apsivalymas turi įvykti ir to išvengti neįmanoma.

 

Tamsieji praranda savo galią ir valdžią, o Šviesos Darbuotojai mina jiems ant kulnų. Tikslas – atitraukti juos nuo permainų stabdymo. Į reikalą įsitraukė galingos jėgos, o kai mes duodame signalą judėti į priekį, jis suveikia kaip karinė kompanija ir niekas negali tam pasipriešinti. Reikalai spręsis daug geriau ir greičiau, kai teisingi žmonės pakeis tuos, esančius valdžioje, kurie iš tiesų niekada neatstovavo jūsų interesų. Tai mūsų prioritetas. Jums taip gerai sekasi su permainom. Tam padeda jūsų supratimas ir kiekvienas iš jūsų mums yra svarbus. Mes norime, kad jūs suprastumėt, kad tai kas dabar beatsitiktų, yra tik perėjimo iš seno į naują atoveiksmis. Iš tiesų naujo bus tiek daug, kad iš seno beveik nieko neliks.
Jūs randatės ant slenksčio didžiulio šuolio į priekį, į Siurprizų Amžių, kuris jums duos tiek daug privilegijų, kurias, beje jūs jau seniai turėjote turėti.

 

Jūs jau tiek girdėjote apie naujas energijos taupymo ir gavimo technologijas, kad kai tik su jomis geriau susipažinsite, jums daugiau nereikės būti priklausomiems nuo naftos gavimo.

 

Per akimirksnį pradings elgetiškas gyvenimo būdas ir įvyks plataus mąsto atmosferos užterštumo sumažėjimas. Visų žmonių poreikiai bus patenkinti ir visiškai išnyks badas. Permainos transporto srityje šiek tiek užtruks, bet visa technika bus visiškai kitokia nei buvo lyg šiol. Ryšys tarp žmonių bus prieinamas visiems, o atstumai neturės jokios reikšmės.

 

Poreikių, nepriteklių tenkinimas, mums labai lengva užduotis. Su mūsų technologijomis ir turimu personalu, mes lengvai su tuo susitvarkysime. Mes taip norime judėti į priekį ir labai laukiame to džiaugsmo ir laimės, kuri pas jus artėja. Mums patinka galvoti apie tai, kaip pamatysime džiaugsmo šypsenas jūsų veiduose, kai būsite išlaisvinti iš vergijos. Jūs tiek daug metų buvote valdomi turtuolių ir tų, esančių valdžioje. Jau visai netrukus ateis taika, nes karo pabūklai nutils visiems laikams. Karus kurstė dėl daugelio priežasčių, ir viena iš pagrindinių, kad išlaikyti jus pastoviam nepritekliuje.

 

II dalis

 

Vertė: Saulius Krulickas
Soleadas9@gmail.com

Rekomenduojami video:


2500
25 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Moi

Kas čia?…

liepa

Is kur sitas lapas? Kas sukure, garbe jam uz grazias mintis. Netikiu. Per ilgai laukiam, per daug skausmo zemeje.

spectras

taip zemes planeta valysis. kaip manai nuo ko valysis? duju ? ar zmoniu?

Skeptikas

Kada tiksliai ivyks tos permainos ? O jei atvirai tai ka as zinau graziai raso bet kad patiket tai sunku …

gaja

kad zeme valysis ,net neabejoju, tikrai Dieve vesk mus is tamsos i sviesa

fry

apie tai galit daugiau pasiskaityt http://www.fourwinds10.net/

ddd

Ar cia pasaku vaikams saitas, nesupratau…:)

To be be

Šiaip ne visi ta rusu moka .

luis

To be be – o jei rusiskai nemoku skaityt ? Xx

be be

Jau tokie vargsai,kad patys nesugebat susurast saltinio-lauksit kelis menesius,kol Anomalija atsikopins?Skaitykit: yordal.ru

nėra net tokio saito :)

Taip pat skaitykite