Nepaaiškinami užsidegimai

Visame pasaulyje apstu užfiksuotu nepaaiškinamu savaiminio žmogaus užsidegimo atvejų. Tačiau žmonės ne vieninteliai nukentėję nuo šio nepaaiškinamo atvejo.

 

Antgamtiškos jėgos kalnų kaimelyje

 

1990 balandį kalnų kaimelis San Dodardas tapo nežinomų jėgų pramogų objektu. Daugelyje namų savaime užsidegdavo šaldytuvai, televizoriai ir kita buitinė technika. Perdegdavo net saugikliai. Iškviesti elektrikai niekaip negalėdavo suprasti šios anomalijos priežasties.

 

Kitų gyvenviečių gyventojai, sekę įvykių plėtotę iš pradžių manė, kad kaimelį apėmė masinė isterija. Bet kai savaiminiai užsidegimai vis tęsėsi o gaisrai persimetė į kaimo valdininkų namus, tame tarpe ir pas merą, kilo įtarimas, kad čia anapusinių jėgų darbas.

 

Tuo pat metu kai prasidėjo nepaaiškinami užsidegimai, daugelis žmonių ėmė skųstis galvos skausmais, pykinimu, skausmais pilve, odos niežėjimu – įdomiausia jog su visais šiais negalavimais gydytojai niekaip negalėjo susidoroti. Paskui staiga, taip pat netikėtai, kaip ir prasidėjo, viskas liovėsi – ir gaisrai, ir ligos. Niekas taip ir nesuprato, kas gi tai buvo ir kas už viska buvo atsakingas.

 

Elektrikas iš ano pasaulio

 

Šiaurės Italijos Aostos mieste staiga nustojo veikti nuotolinio valdymo pulteliai, kuriais įjungiama ir išjungiama automobilių signalizacija, o taip pat atidaromi garažų vartai.

 

Po to, kai žmonių skundai įgavo masinį pobūdį, regioninė Aplinkosaugos agentūra išmatavo mieste elektromagnetinį spinduliavimą, tačiau viskas buvo normos ribose. Negalėdami paaiškinti fenomeno, specialistai prisiminė apie dar porą analogiškų atvejų, nutikusių Italijoje prieš keletą metų.

 

2004 metais paslaptinga jega okupavo Sicilijos Kaneto di Karonijos miestelį, esantį tarp Palermo ir Mesinos. Per porą savaičių ten buvo užfiksuota kelios dešimtys atvejų, kai savaime užsidegdavo buitinė elektrinė technika – nuo TV imtuvų iki tosterių. Iš pradžių kaltino elektros tinklus, bet paskui tokiu pat būdu ėmė užsideginėti ir baldai. Priešais nustebusių gyventojų akis užsiliepsnodavo sofos, antklodės, užuolaidos.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

„Pats mačiau, kaip į rozetę neįjungti laidai užsidegdavo, ir aš negaliu paaiškinti šito, niekad anksčiau nieko panašaus nesu matęs“. – pranešė vietinis policininkas.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Iš pradžių tokiais pasakojimais niekas netikėjo. Į neviltį puolusiems Kaneto gyventojams teko užblokuoti geležinkelį, kad pagaliau priverstų valdžią rimtai pažvelgti į jų problemas. Nuo to laiko Kaneto įvykiai įgavo platų atgarsį ir miestuką, ėmė vadinti „magiškos ugnies miesteliu“. Buvo sustiprintos gaisrininkų pajėgos ir policija, tačiau pastaroji nerado jokių tyčinių padegimų požymių. Energetikos bendrovė „Enel“ atjungė visą miestą nuo elektros tinklo, tačiau prietaisų užsidegimai nesiliovė. Gaisrų kilo net vandentiekio objektuose.

 

Kad surastų įvykių mokslinį paaiškinimą, į Kanetą suvažiavo begalė pačių įvairiausių sričių ekspertų. Bet vieningos nuomonės jie nepaskelbė.

 

Kelioms dienoms dalis gyventojų buvo evakuota, o karabinieriai blokavo įėjimą į pavojingą rajoną smalsiems turistams.

 

Kaltos demoniškos jėgos?

 

Tarp Kaneto gyventojų pasklido gandai apie demoniškų jėgų įsiveržimą, kurių kovos lauku ir tapo mažas miestelis uolėtoje Viduržemio jūros pakrantėje. Buvo iškeltos versijos ir apie tai, kad elektros prietaisus veikia kažkoks kosminis karinis palydovas, plaukiojantys netoliese povandeniniai laivai ir net ufonautai.

 

Mokslininkai iškėlė prielaidą, kad gaisrus išprovokavo kažkoks neįprastas elektromagnetinis reiškinys, o katalikų šventikas ir egzorcistas Gabrielius Amortas paragino pašventinti namus, kuriuos palietė paslaptingi gaisrai. Jis tvirtino, kad „miestelyje vyksta tai, kas paprastai nutinka, kai demonas įeina į jį įsileidusių žmonių gyvenimą“.

 

Kitame interviu šventikas pareiškė: „Jei vyksta tokie dalykai, reiškia, yra priežastis. Reiškia, kažkas šitoje vietovėje užsiima magija, atveriančia duris, kuriomis naudojasi šėtonas. Okultizmas visada buvo plačiai paplitęs, o susidomėjimas juo kaip niekad yra išaugęs būtent dabar.“

 

Amorto nuomone, visiškai natūralu, kad į „pogrindinę magiją“ sureagavo elektros prietaisai ir rozetės. „Aš kažką panašaus jau esu matęs namuose, suterštuose šėtono, kuris demonstruoja savo buvimą būtent per prietaisus, dirbančius elektros pagalba. – kalbėjo jis. – Aš ne kartą mačiau, kaip užsiliepsnoja televizoriai, indaplovės, visa tai, kas susiję su elektra. Savaime aišku, užsidega ne tik elektros prietaisai, bet ir visa kita.“

 

Po dviejų savaičių ugnies siautulys miestelyje staiga liovėsi. Dėl kokios priežasties – nežinia. Nuo to laiko pakrantės miestelyje nepaaiškinami užsidegimai liovėsi.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
mAtUxAz

Aš tuo visiškai tikiu, o jei kam juokinga – tegu, vėliau patys įsitikins kad tai yra labai rimta!

Taip pat skaitykite