Bildukai arba vadinami poltergeistai

Tipiškas bildukas (kitas pavadinimas poltergeistas) mėto daiktus, „bilda naktį“, slepia kasdieninius daiktus, išdarinėja triukus su telefonu, televizoriumi ir vaizdo grotuvu. Kartais jis žaidžia su ugnimi. Tačiau įvairovė šunybių, kurias bildukai sugeba iškrėsti, yra daug didesnė negu šie, tokia didelė, kad faktiškai yra sakoma teisybė, kad nė vienas atvejis nėra panašus į kitą.

 

Tarp kitų keistų dalykų, bildukų bauginančiam repertuare yra apartai – daiktų pasirodymas iš niekur, daiktų judėjimas, daiktai juda dėl nežinomų priežasčių iš vienos vietos į kitą, kartais per kietas sienas ar uždarytas duris staiga atsiranda nepaaiškinamas šaltis, balsai iš niekur, žmonių ir daiktų kilnojimas ir nemalonūs kvapai nežinia iš kur.

 

Į klausima iš kur bildukai atsiranda, tikras atsakymas lieka paslaptis. Tarptautinis bilduko pavadinimas poltergeist yra vokiškos kilmės ir reiškia „triukšminga dvasia“, dėl jo tradiciško pasireiškimo bildėjimais, barškėjimais, trankymusi. Taip ar ne, tai yra du dvasios ar kažko iki šiol nenustatyto reakcija į kažkieno proto ar jausmų būsena, įpainiojant „mokslui žinomas“ energijos formas.

 

Tiesa yra ta, kad niekas nežino, kaip bildukai veikia, arba kodėl vienas žmogus su jais susijęs, tuo tarpu kitas, galbūt patiriantis tokius pat stresus ir turintis tokių pat problemų, nėra susijęs.

 

Tyrinėtojai teigia, kad dažniausiai bildukai atsiranda tada, kai asmenybės krizę išgyvena ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. Kai suaugusieji jaučiasi apgauti, prislėgti darbo, santykių su bendradarbiais, kai kankina nemiga, nuovargis. Tuomet atsiranda bildukai. Tačiau, kai suaugusiems arba vaikams suteikiama atitinkama medicinos pagalba, tuomet bildukai išnyksta.

Rekomenduojami video:


2500
18 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
asas

pas mane irgi gyvena bildukas, sunku buvo patiket tokiais dalykais, bet jis pstoviai kazka vis padaro, siaip blogo nedaro, bet aisku nervina

lukas

as nemanau kad yra tos butybes bet norecaiu agl but pamatyt

kakadu

Vienur bildukai, kitur naminukai, kitur ……
Koks tu pats- tokie ir tavo įnamiai

Skeptikė

Bildukai?! Nieko tokio jie jau nedaro. Va pas mane tai bilda kone visa diena. Bet nieko. Tik va brolio mašina valdoma pulteliu vėžina. Kartais išgasdina. Bet juk tik žaidžia…

V

Sveiki. Tiem pas ką bildinasi. Pamėginkit pamedituot kasdien bent po 20 min.

Danis

Man tai dar pasiseke, pas mane tiesiog kambary tuksena… Ispradziu buvo baugu,o db tiesiog uzknisa ziauriai, kiaura nakti kartais ir visa diena tuksena… Kartais 5min patuksent ir visa nakti ramu. Bet idomiausia tai kada prieeini prie tuos vietos kur tuksena td atrodo, kad isvis kitoj vietoj nueini ten td dar i kita sona ir vaikstai :D

Mentalinis

Sveiki. Jei neramina bildukai, baisu miegoti namuose, dvasia kelia stresą, tuomet galbūt galiu jum padėti ją sugrąžinti į dangų. Esu susidūręs su bildukais namuose ir su astraliniais parazitais, giminaičių dvasiom gyvenančiom gyvųjų kūnuose. Rašykit laiškus su konkrečia situacija el. paštu mentalinis@yahoo.com . Galbūt galėsiu jums padėti. Ačiū.

Normalus

Eikit jus visi gyditis kas spankstat tokiom nesamonem

siga

su adata mergaitės prisišaukė bildukus,,,24,val 30 min prasideda kamoliukų ridenimas ,ir taip kasdiena ,,dingo pašventinus namus tikra tiesa.

Samanta

Jei namie yra bildukas tai būna,kad pvz: padedi puodelį į spintelę,nusisuki,o kai atsisuki jis vėl ant stalo,arba iš niekur nieko dingsta maistas(bildukas jį suvalgo) ir jeigu tu jam nieko nedarai,jis irgi nieko nedaro,o jeigu tu jo bijai arba bandai išvaryt,rėki ant jo,kad išeitų tai jis supyksta ir mėto visus daiktus,pasikviečia draugų ir vieną rytą pabudęs gali pamatyt,kad tavo namai visi sujaukti,daiktai sudaužyti išmėtyti ir t.t.

Taip pat skaitykite