Jei miręs žmogus ateina pas jus sapnuose, štai ką tai reiškia


Kartais žmones aplanko sapnai, kuriuose pasirodo miręs mylimas žmogus. Ir gali būti, kad tai iš tikrųjų reiškia, jog jis nori kažką pranešti.

 

Sapnai, kuriuose pasirodo miręs žmogus, vadinami „aplankymais“. Kartais šie sapnai labai ryškūs ir realūs. Jie gali priversti žmogų pasijusti ir ramiu bei atsipalaidavusiu, ir išsigandusiu bei kupinu siaubo.

 

Dauguma žmonių tvirtino, kad galvojo apie mirtį praradę draugą arba artimą giminaitį. Daugeliui žmonių tokie išgyvenimai tampa kur kas rimtesni nei jie gali įsivaizduoti.

 

Psichologė Lauri Mur tvirtina, kad mirusio mylimojo apsilankymas sapne reiškia, jog jo esybė stengiasi perduoti žmogui pranešimą. Pavyzdžiui, jis arba ji gali bandyti pasakyti, kad viskas gerai ir jis pagaliau pasiekė „kitą pusę“.

 

Pasak Mur, dar viena priežastis, kodėl miręs žmogus gali aplankyti sapne, yra tai, kad jis palaiko ir padrąsina mylimąjį. Bet kartais jausmas po tokio „vizito“ ne toks jau ir malonus, ir žmogus gali jausti baimę, net siaubą.

 

Tokiu atveju mirusysis bando atkreipti dėmesį, todėl jis gali atrodyti keistai arba nepanašus į save. Kai kuriais atvejais gali būti panaudota telepatija. Ir net jei pasiuntinys atvirai nekalba su žmogumi sapne, tai reiškia, kad jis nori apie kažką įspėti.

 

Dauguma žmonių pasakojo, kad mirusiojo patarimas sapne padėdavo jiems išspręsti sunkią situaciją.

 

Mur sako, kad tokių aplankymų nereikia bijoti, nes beveik kiekvienas, kurio mylimasis miręs, susiduria su jais. Jei žmogus nė karto nematė sapne mirusio mylimojo, jis tiesiog nepamena savo sapnų.

 

Patrikas Maknamara, Bostono universiteto neurologijos profesorius, taip pat domėjosi šia tema. Ir jis sako, kad visus šiuos sapnus vienija viena – mirusysis atrodo gražus ir sveikas.

 

Šaltinis: http://vmarkus.lt/

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Rasa

Tik nelabai suprantu anomalijos – ką gi reiškia, taip ir neparašė..

Rasa

Tragiškai mirė buvęs draugas… šiaip mirusiųjų nesapnuoju, bet jis atėjo du kartus ir abu labai mistiškai:
*Ateina SMS ir aš pradedu skaityti, kur parašyta -“….aš vis dar tebemyliu tave” ir aš staiga beskaitydama susivokti, -“bet jis gi miręs, kaip čia !” ir tuo pačiu metu matau kai žinutę kažkas ištrina….
Antras sapnas.
*Einu į supermarket ir matau kaip jis, šnekasi su draugu… aš pasimetu ..jis pastebi mane.. aš sprunku į supermarket ir jis paskui mane – žinau, kad nori su manim pasikalbėti ir jau, jau visai šalia manęs, bet!- prieina kažkoks vyras ir nusitempia jį… kažkur…toks jausmas kad nenorėjo leisti su manimi bendrauti…

Dziule

Daznai sapnuoju savo mirusi vyra,kad jis gyvas .Bendrauju lengvai sapne ,kaip su gyvu zmogumi,mires pries 8m.jo kapa lankau i metus 6kartus

Emilija

Manau ,kad laikas paleisti jį ramybėhai. Jis lankosi sapne,nes jūs jo nepaleidžiat.paleiskit ir leiskot išeiti ramiai pripažinkit ,kad jo jau nebėra. Nes tai faktas ,kad jùs jo nepaleidžiate. Jis blaškosi ir jis dar matosi ramybė neatrado.

Taip pat skaitykite