Anomalija.lt Sapnininkas – Sapnai, sapnų reikšmės… | T -->
Apie mus - Kontaktai
Ezoteriniai skelbimai - Paskelbk naujieną
A  Ą  B  C  Č  D  E  Ė  F  G  H  I  Į  J  K  L  M  N  O  P  R  S  Š  T  U  Ū  V  Z  Ž

Sapnų reikšmės prasidedančios raide: T

Taurė (bokalas)

Sapnuoti taurę yra melancholijos ženklas. Nebūkite toks vienišius: išsiblaškykite, pasiieškokite triukšmingų kompanijų, pabūkite nerūpestingas.

Torpeda

Sapnuoti torpedą reiškia, kad jūsų vaikai bus niurzglaus ir gana uždaro būdo. Bus išpuikę ir nepripažins kliūčių savo tikslui pasiekti.

Tunas

Sapnuoti, kad valgote tuną, reiškia, kad viena seksuali moteris jus privers pridaryti daug kvailysčių, išvilios visą maišą pinigų, o paskui paliks jus, suteikdama jums daug skausmo.

Tabernakulis

Jei sapnuojate tabernakulį, reiškia, kad jūsų maldos bus išklausytos ir pagalba, kurios tikitės, bus suteikta.

Tepti

Sapnuoti, kad ką nors tepate, reiškia: reikia didelės drąsos, kad liktum šaltas ir bejausmis prieš tokio pobūdžio reginį.

Traukinio katastrofa

Sapnuoti traukinio katastrofą reiškia, kad esate iškrypęs iš kelio. Susirūpinkite.

Tvanas

Sapnuoti tvaną yra blogas ženklas ir reiškia, kad netikėtai prarasite derlių ir patirsite badą. Taip pat prarasite brangų daiktą.

Tamsiaplaukis

Sapnuoti tamsiaplaukį asmenį reiškia, kad nuoširdi ir patvari meilė jus padarys laimingą.

Tigras

Sapnuoti vieną tigrą reiškia, kad klastingi ir pavydūs priešai siekia jums pakenkti. Jūsų didžiausias priešas yra žiaurus ir smogs jums negailestingai. Kovoti su tigru ir pargriauti jį ant žemės reiškia visišką pergalę svarbiame jūsų reikale.

Trimitas

Per sapną girdėti trimito garsą reiškia, kad būsite neteisingai apkaltintas dalyvavimu vienoje niekšingoje veikoje ir jūs norėsite gražiai ir gerai įrodyti savo nekaltumą. Bet galų gale jūs laimėsite.

Puslapis 1 iš 11 1234510...Paskutinis »