Anomalija.lt Sapnininkas – Sapnai, sapnų reikšmės… | L -->
Apie mus - Kontaktai
Ezoteriniai skelbimai - Paskelbk naujieną
A  Ą  B  C  Č  D  E  Ė  F  G  H  I  Į  J  K  L  M  N  O  P  R  S  Š  T  U  Ū  V  Z  Ž

Sapnų reikšmės prasidedančios raide: L

Lenktynės

Matyti sapne lenktynes reiškia garbę ir sveikatą. Lenktyniauti – nugalėsi kliūtis. Jei lenktynėse aplenki kitus, vadinasi, būsi išaukštintas, tau pasiseks. Jei tave aplenkia – nesėkmė. Lenktynėse joti ant gero arklio – garbė.

Lakas

Jei per sapną matote laką, reiškia, kad melas kartais yra reikalingas, todėl neturėtumėte graužtis dėl to, ką esate pasakęs sunkią minutę.

Lėktuvas

Sapnuoti lėktuvą reiškia įdomias naujienas ir būsimas keliones. Jei lėktuvas rengiasi skristi, reiškia, kad artimiausiu laiku sapnuojantysis susipažins su išsisukinėjimais ir klasta, kurie jam daro žalą. O jei lėktuvas stovi lauke, rodo sąstingį ir menkas sėkmės galimybes.

Liūtis

Sapnuoti liūtį reiškia pavojus ir nelaimes, kurie tyko sapnuojančiojo. Jūsų dvasia yra sujaudinta ir suaudrinta ir jums reikia nors truputį pailsėti. Būti liūties parblokštam reiškia, kad spendžiami spąstai jūsų geram vardui.

Labirintas

Jei sapnuojate, kad esate kokiame nors labirinte ir negalite rasti išėjimo, reiškia, kad jūsų laukia dideli nemalonumai ir sunkumai ir kad nėra vilties iš jų išsikapstyti. Padėtis, į kurią jūs pakliuvote, atrodo be išeities. Bet nepraraskite vilties, nes sutiksite Ariadnę, kuri pasiūlys išsigelbėjimo siūlą.

Lasąs

Jei per sapną matote lasą, reiškia, kad jus stengiamasi apjuodinti.

Liana

Sapnuoti lianą reiškia, kad jūs įsimylėsite akrobatą arba juokdarį.

Loterija

Sapnuoti, kad žaidžiate loterijoje, reiškia: nesipainiokite į šiuos reikalus. Be reikalo praleisite laiką ir pinigus. Jei sapnuojate, kad laimėjote loterijoje, reiškia, kad pinigus kastuvais semsite.

Laiptų aikštelė

Sapnuoti, kad esate laiptų aikštelėje, reiškia, kad gandai, kuriuos jūs skleidžiate, sukels nesutarimus ir nesantaiką.

Lavonai

Sapnuoti lavonus apskritai reiškia gerą susitvarkymą ir gerą reikalų klostymąsi. Sapnuoti aprengtą lavoną reiškia, kad jūsų norai bus sėkmingai įgyvendinti. Tačiau jei lavonas yra vandenyje arba yrantis, reiškia, kad laukia kažkoks nemalonus įvykis.

Puslapis 1 iš 11 1234510...Paskutinis »