Anomalija.lt Sapnininkas – Sapnai, sapnų reikšmės… | A -->
Apie mus - Kontaktai
Ezoteriniai skelbimai - Paskelbk naujieną
A  Ą  B  C  Č  D  E  Ė  F  G  H  I  Į  J  K  L  M  N  O  P  R  S  Š  T  U  Ū  V  Z  Ž

Sapnų reikšmės prasidedančios raide: A

Actas

Sapnuoti actą apskritai reiškia pavydą ir pranašauja būsimą vargą. Taip pat reiškia įtampą ir stresą. Gerti ar matyti ką nors geriantį actą rodo ligą, nemalonumus, rūpesčius ir sielvartą.

Aliejus

Per sapną matyti į butelius ar stiklainius supiltą aliejų yra geras ženklas ir reiškia gausų derlių valstiečiui ir laimę kitiems. Matyti ant žemės išlietą aliejų reiškia neišvengiamą netektį ir kitų nepakankamą pagarbą jums. Jei aliejus išliejamas ant to, kuris sapnuoja, yra pranašaujami uždarbis ir pelnas. Sapnuoti, kad nuo žemės suvalomas išlietas aliejus, reiškia besiartinantį džiaugsmą ir laimę. Gerti aliejų yra ligos ženklas.

Apakintas

Sapnuoti, kad esate apakintas, reiškia, kad jus supa pinklės, kurių jūs nepastebite. Būkite atsargesnis, budresnis, jei norite išvengti blogio.

Arlekinas

Iš esmės visi sapnai, kuriuose veikia kaukėti personažai, yra blogas ženklas. Ypač, jei sapnuojate Arlekiną, būkite atsargūs dėl savo ir kitų lengvabūdiškumo.

Audra

Sapnuoti, kad atsidūrėte audroje, reiškia iškentėtą ir nelaimingą meilę.

Aguona

Jei sapne pasirodo aguona, tai ženklas, kad užkopsite labai aukštai, bet paskui būsite nustumtas tų pačių žmonių, kurie jus iškėlė.

Amfiteatras

Sapnuoti amfiteatrą reiškia: mažiau plepėkite, jei nenorite susilaukti didelių nemalonumų.

Apyrankė

Sapnuoti auksines apyrankes yra būsimo džiaugsmo ženklas. Apskritai apyrankės, kad ir kokio metalo jos būtų, visada yra tuštybės, lengvabūdiškumo ženklas.

Atabradas

Sapnuoti atabradus reiškia, kad reikalai pirmyn nejuda, jūsų laukia krizės metas.

Auskarai

Sapnuoti auskarus reiškia tuštybę.

Puslapis 1 iš 16 1234510...Paskutinis »