Paskutiniai įrašai

Puslapiai1 2 3 ... 10
1
Jūsų kūryba / Mūsų Kūryba
Last post by SPACE - Šiandien 16:44:34
Une seconde vie

Association Française d'Observateurs d'Etoiles Variables

anomalistische Umlaufsperiode

Babylon, das Land des Exils. Israel hatte das Land der Väter (Pälastina) verlassen müssen,
erhielt aber dafür eine neue Heimath in dem Lande, in welchem sein erstes Vaterhaus gestanden.

2
Antro posto net neskaitysiu, užteko pirmojo, kad suprasčiau, kokio lygio čia klausimai. Tam, kad išsiaiškintum šitų „prieštaringumų" apie žvaigždes kilmę, rekomenduočiau:'

1. Skaityti ne kažkokius šūdpuslapius, kuriuose pateikiama iš konteksto iškarpyti dalykai, bet pačiam pasidomėti apie ką ir kada astronautai pilnai kalbėjo.
2. Pasigilinti, kuriose vietose pateikti astronautai buvo: ar saulės apšviestoje vietoje, ar šešėlyje ir t.t., ir apie kokias akimirkas, kokias misijas, užduotis ir t.t. kalbėjo būtent tuo metu, kai sakė pateiktas citatas.
3. Pasidomėti, kokie iš čia pateiktų astronautų buvo mėnulio paviršiuje, o kurie liko komandiniame modulyje orbitoje.
4. Pasidomėti, iš kur, apskritai, citatos paimtos. Ar astronautai kalbėjo apie Apollo, ar apie Gemini misijas, kurios nebuvo nusileidusios mėnulyje.
5. Nustoti kraipyti citatas pagal savo norą: "Stoveti menulio pavirsiuje apsuptas tamsa" - originale J. Young'as apie jokį mėnulio paviršių nekalbėjo. Nes, apskritai, kalbėjo apie Gemini misiją, kuri, vėlgi, mėnulyje nebuvo.


Košmaras. Tiesiog košmaras.
3
As ko gero neteisingai darau, kad viena komentara skiriu I kelias dalis. Atleiskit - daugiau to nedarysiu.
Taigi antras klausimas (Is viso ju yra astuoni ir jei tik kas skaito pageidaujate as visus juos isversiu ir parasysiu, tik duokit zinot).

Kaip gali buti pasakytas toks priestaringumas kosmonautu pasakojime apie garsa kosmose.

Alanas Beanas (Appolo 12) - apibudindamas savo nusileidima menulio pavirsiuje kasmonautas sake: "kai tu modulyje, tu nieko negirdi, kadangi tu vaakume."
Gene Cernan (Appolo 10) - "Be stoos garso izoliacijos aplink mus, varikliu garsas aplink buvo kaip kazkas mustu per skardine su kuju."

Gravitacijos nesklandumai: Kaip paaiskinti siuntima I menuli kosmonauto Michael Collins?
Per bandymus galima su specialia iranga pasiekti 5G gravitacine perkrova, kurios metu oda ant veido slenka priesinga judejimokryptimi,. Kas skraidet zinot. 5G gana stipri perkrova kurios metu akyse daugelis mato ruka. Net 15s tokioje apkrovoje kelia dideli fizini diskomforta.

Taigi kaip paaiskinti kad Michael Copllins tik keli menesiai po operacjos kurioje stuburo slankstelis isimamas ir idedamas plastinis pakaitalas (anterior cervical fusion ) islaike  dvigubai didesne perkrova 9G?
Is kosmonauto pasakojimo " Centrifugoje Hustone treniruotes buvo musu demesio centre kadangi griztant is Menulio mes galejom patirtii jega kaip 10G ir daugiau, daug didesne perkrova nei zemes orbitoje skraidantys kosmonautai."
Papildomai: karo aviacijos lakunai sako kad po tos operacijos lakuno karine karjera baigta. Tai gali tiesiog tureti mirtinu pasekmiu.


4
Apie viską / Ką reiškia tas simbolinis paka...
Last post by kiskis - Šiandien 16:13:41
gera tema, mano nuomone tai senoviniai sunys ir kates netik uzkasdavo savo "s" o dar ant virsaus pasodindavo gelyte , kad zmones neiliptu :) ir gelyte gerai augtu. O posakis "kur cia suo pakastas ?" yra is tu laiku, kai sunis dar mokedavo uzkast, bet jau nebesodino gelyciu ir anksciau skambedavo "kur cia suo pakase ?" :D
5
As asmeniskai neturiu nieko pries pries tuos kas mano kad kazkas buvo nusileides menulyje.

Vienok be nuotrauku, kurios siandien tapo visuotiniu profesionalumo testu ir visokiu kitu papildomu dalyku kaip: nei vienas is buvusiu kosmonautu neprisieke su Biblija rankose apier tai kad jie buvo is tikruju ir jie nemeluoja ir panasiai, pridesiu keliata teiginiu pasakytu paciu kosmonautu jei jau kalbam apie tai a kosmonautai iveike ir kaip. Juk turim kazkuo tiketi. Ypatingai tada kai pasakoma viesai. Spreskite patys.
 
1. Kaip paaiskinti priesinguma pasisakymuose apie zvaigzdzdes matytas "plika akimi" stovint menulio pavirsiuje:
John Young (Gemini 10) - "Stoveti menulio pavirsiuje apsuptas tamsa, tamsoje buvo nepakartojamas ispudis. Visur kur nepaziuresi - zvaigzdes... net po mumis. Jos buvo kiek ryskesnes nei mes jas matom zemeje. Dar vienas dalykas kas mums buvo neiprasta - zvaigzdes nemirksejo. Tai del to, kad ten near atmosferos poveikio.
Venera buvo tokia ryski, kad buvo panasi labiau im NSO."
Michael Collins (Gemini 10) - "Dieve mano - zvaigzdes buvo visur net atrode po mumis. Zvaigzdes ryskios ir nemirksi. Tai geriausias vaizdas I visata kuri kada zmogus galetu pamatyti. Ypatingas ryskumas danguje Veneros."
Bilas Anders (Appolo 8) - "Dangus buvo kazkas panasiai pilkas. nemaciau gerai zvaigzdziu...."

Neilas Amstrongas (Appolo 11) - Dangus visiskai juodas kai ziuri is menulio. Zeme yra vienintelis matomas objektas isskyrus saule. Tiesa buvo pasisakymai apuie tai kad kazkas mate planetas, as pats jokiu planet nemaciau bet itariu kad jos galetu buti matomos."
Michael Collins (Appolo 11) - per konferencija po skrydzio sugebejo pasakyti kad "As nepamenu".
Edgaras Mitchelas (Appolo 14) - "zvauigzdes buvo 10 k sviesesnes nei ziurint is zemes."
Charles Duke (Appolo 16) - "Zvaigzdziu neimanoma matyti. Ten buvo taip sviesu."
 PAPILDOMAI:
Edgaras Michelas buvo paklaustas ka jis mano I pasakyma, kad Amstrongas nemate zvaigzdziu menulyje, - atsake kad Armstrongas nezino ka kalba. Taciau Neilas Armstrongas is tikruju is visu Appolo misiju buvo ir yra vienas kvalifikuociausiu astronomijoje astronautu.

Tesinys klausimu seka kitam komentare nes laikas ribotas. Ten bus apie garsa :-)
6
Apie viską / Ką reiškia tas simbolinis paka...
Last post by elteide - Šiandien 13:08:50
kiski, na ir tema :D
kokia klausimai kamuoja :)))
7
Yra toks dalykas iš Peru "Ayuaska". Informacija rašoma, kad pačiam vartoti šį dalyka nepatartina. Reikia vartoti su patyrusiu šamanu, specialistu.
8
Mūsų planeta / Šiukšlės Vandenyne
Last post by idenmeyou - Vakar 22:11:05
Čia vienas iš tų pavyzdžių, kuomet šiuolaikiniais laikais kalbama apie technologijų galią, tolerantišką visuomenę, motyvuotus, daug pasiekiančius žmones. Apskritai bandoma padaryti įspūdį jog žmonės dabar visai kitame lygyje. Ir taip technologijų prasme, buitimi viskuo patobulėta, prigimti - ne, ir visiškai nepasikeitėme. Jei prieš daugybę metų žmogus ka panaudojo tą numetė, tai ir dabar tas pats. Milijardai išleidžiami "eko gamtai", rezultato mažokai, neaišku kaip lėšos ištikrųjų pasiskirsto, kitas dalykas apskritai didžiosios kompanijos, monopolijos meta šiukšles ir daro daugybę neteisėtų dalykų, bet turi praktiškai neliečiamybę.
9
Įvykiai / Ar ateizmas turi ateitį ?
Last post by idenmeyou - Vakar 22:06:39
Ateizmo neegzistavimą sulyginčiau su robotų visuomenę. Visada bus skirtingų žmonių, skirtingų pasaulėžiūrų. Vieni tikės vienu, kiti kitu, kiti visai netikės ir tai jų gerbtinas pasirinkimas. Žinoma galima per švietimą, per prievartą, įvairias kitas priemones žmones, didžiules mases priversti kažkuo tikėti, nukreipti kažkokia linkme.

Bet nemaža dalis žmonių prie to priverstinio pasirinkimo viduje visvien maištaus. Jie bus priversti tikėti, bet netikės, abejos arba visiškai atmes.

O variantas, idėja, ateitis kai visi kažkuo tiki primena robotų visuomenę, kuomet pasakė, kad taip yra ir ne kitaip. Nežinau kas turėtų nutikti visuomenei, kad visi taptų ta robotų mase ir prarastų galią vertinti, abejoti.

10
Įvykiai / Prezidento rinkimai
Last post by idenmeyou - Vakar 21:57:43
Ką beišrinks situacijos kažkokios didesnės nepakeis.
Puslapiai1 2 3 ... 10