Paskutiniai įrašai

Puslapiai1 2 3 ... 10
1
Gyvenimas / Supergalios
Last post by Creative - Šiandien 19:11:41
Čia tema apie supergalias, o ne apie saros savyraišką čia ir kituose forumose.

Cha laukiu kritikos :D

Beto jei žmogus rašinėja vienas ir dėl to, kaip sakai, yra "psichiškai nesveikas", tada visi blogeriai ir kiti rašytojai irgi "nesveiki". Kad ir niekas nerašo, bet kažkas vis paskaito, pvz taip kaip tu.

O ir dažniausiai žmogus tiesiog nori išsireikšti, galiausiai gal vienatvė užkankino.

Jo sara (boba) pabandyk sukūrti savo blogą ir ten rašinėti savo įžvalgas.
2
Įvykiai / Prezidento rinkimai
Last post by mcgyver - Šiandien 18:34:14
Citata iš: Linas Esu  Šiandien 15:31:07Mėtosi kažkur galimų pretendentų sąrašas pasigooglink. Suklydau prieš tai ( dar nėra oficialaus paskelbto).
Tai as ir googlinau yra matijosaitis nauseda skvernelis, tai turbut rinksciausi nauseda, nelabai as ji zinau, bet ji rinkciau.
3
Keletas keistų sutapimų ir faktų , besidomintiems Apollo 11 sąmokslo teorija , kad jie nebuvo nusileidę mėnulyje . O viskas buvo surežisuota .

Pirmiausia reikia paminėti , kad nauji NASA darbuotojai negali rasti video juostų iš 1969 sėkmingos misijos į mėnulį . Dar 2000 metais , iš buvusių NASA darbuotojų ir tuo metu dirbusių žmonių sudaryta komanda ieškojo , tačiau rasti nepavyko . Kur jos yra - niekas nežino .
Armstrong  netyčia vieną kamerą paliko mėnulyje , bent jau taip rodėsi , bet 2012 metais namuose našlė ją rado spintelėje .
http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/northamerica/usa/11401781/Neil-Armstrongs-widow-discovers-moon-camera-in-cupboard.html
Keista , nes Armstrongas tais pačiais 2012 metais kada mirė buvo įsitikinęs , kada nors žmogus jo kamerą pargabens iš mėnulio . Ar jis kalbėjo apie tą pačią kamerą ? nerandu NASA oficialaus komentaro . Tačiau žurnalistai linkę manyti , kad tai tik atsarginės dalys ar pan , jas astronautas pasiemė dėl sentimentų .

Niekam ne paslaptis , kad kapitonas N.Armstrong vengė duoti video-interviu . Nuo 1969 iki 1989 , ( per 20metų ) galima rasti tik du . Buvo keletas popierinių . Teigiama , jog visų interviu metu klausimai buvo suderinti ir žinomi iš anksto . Vienas keistesnių nesusikalbėjimo atvejų iš 1969 viešos spaudos konferencijos tarp astronautų .


The crew of Apollo 11 nervously, reluctantly, and with the emotion of a eulogy, present their first press conference . . . with the aid of teleprompters discretely hidden in the desk, in order to help them remember their one of kind experience, that the writers of their script should know nothing about.

Notice at time 1:04:53 that Neil Armstrong is asked whether or not he remembered seeing any stars in the lunar sky, a subject the crew was apparently asked to avoid as the correct astrological positions of the constellations were too difficult to simulate in the fake lunar backgrounds.  Armstrong then wrongly replies with "I don't recall", to which Aldrin grimaces in discomfort at his error (as if one would forget such an important detail that they witnessed first hand in their alleged universally unique experience).  To help Armstrong recover from being tripped up by this difficult question, crew member Michael Collins offered assistance by interjecting "I don't remember seeing any."  The problem is, he forgot that he wasn't even there!  (It was Buzz Aldrin who supposedly walked on the moon with Armstrong, not Collins!)

Apparently when all three orbited the earth together for eight days in a relatively small space capsule (never actually leaving earth orbit, much less landing on the moon), Michael Collins' experience of the mission (though he was alleged to have stayed behind orbiting the moon while Armstrong and Aldrin walked on the surface) was exactly identical to that of his teammates.  As such, he instinctively chimed in at this point in the interview in an attempt to smooth over the rough spot in the conversation, forgetting temporarily that he never was supposed to have been on the moon's surface in the first place!
In the official transcript of this rare press conference (which, until this video release, was the only way of knowing what was said at that time), lightening struck twice in the exact same place!  At the very moment where Collins misspoke, there is also a "transcription error" as well!  In the official NASA record (the transcript) the government made a desperate and lame attempt to cover-up Collin's revealing mistake by attributing his remark "I don't remember seeing any (stars)" to Aldrin!


Č
ia tas keistas momentas (  video viršuje 01:06:15 )  , kada alkūne baksnoja kitą astronautąKaip pamatyti 6 misijų mėnulio nusileidimo vietas

Fizikos teoretiko Michio Kaku komentaras apie mėnulio nusileidimą ( aiškina dėl sujudėjo vėliava , komentarus apie šešėlius ir t.t )
Ką manote apie Apollo misijas , jie nusileido ar čia kažkoks šaltojo karo sąmokslas ? ar jūsų nuožiūra astronautai elgėsi keistai konferencijos metu ?
4
Citata iš: Šaulys  Šiandien 15:51:19Manau pietu pertraukos neuztenka parasyti issamu atsakyma. Butinai rasiu laiko atsakyti :-).
Tos citatos, esu tikras išimtos iš konteksto. O žmonės interpretuoja kaip sau patogu. Jeigu tu nori smulkių atsakymų į techninius/fizikos/ astronomijos klausimus, kurie kamuoja tiek daug internautų. Siūlau susirasti mėnulio nusileidimų temą šiame forume, https://www.metabunk.org/ .
5
Kitos teorijos / Paskaičiavo, kiek žmonių turėj...
Last post by Linas Esu - Šiandien 15:54:15
Citata iš: elteide  liepos 25, 2017, 13:18:48jei taip, tai sutinku, kad neracionalu ..aš kažkaip galvojau kad tik kartą žmogus  buvo išsilaipinęs Mėnulyje, tai atrodė keistai , kodėl nepakartoja.
Todėl, kad apart mokslinių tyrimų, ten nėra ką veikti. Kelionės brangios ir jei ne šaltasis karas ir vykusios savotiškos kosminės varžybos tarp dviejų super valstybių, neaišku ar apskritai kas nors būtų pagalvojęs ten kelti koją dar XX amžiuje.
6
Manau pietu pertraukos neuztenka parasyti issamu atsakyma. Butinai rasiu laiko atsakyti :-).
7
Įvykiai / Prezidento rinkimai
Last post by Linas Esu - Šiandien 15:31:07
Citata iš: mcgyver  balandžio 17, 2018, 11:00:11Tai as ir klausiu koks kandidatu oficialus sarasas dar jo nemaciau. Gali numesti linka?
Mėtosi kažkur galimų pretendentų sąrašas pasigooglink. Suklydau prieš tai ( dar nėra oficialaus paskelbto).
8
Gyvenimas / Supergalios
Last post by Linas Esu - Šiandien 15:29:07
Citata iš: boba  balandžio 01, 2018, 13:32:50Matau kad vis dar nutildyta esu ( @sara) tai daugiau neberašysiu ir palauksiu dar kelias dienas, jaučiu nedaug laukti liko. Tiesiog nežinojau iki kiek man negalima rašyti, labai atsiprašau. Mano aipadas sugedęs, teko pirktis kitą nešiojamajį kompiuterį. Aš jūsų visų labai pasiilgau. Palauksiu savo termino. Ačiū. Tikrai nenorėjau be reikalo rašyti, tiesiog tikrai nežinojau kad man dar rašyti vis dar negalima. Tikiuosi nebausite manęs labai žiauriai.
Tau internetas akivaizdžiai kenkia, paskaičius anomalija forumą bei tenais ką rašinėji http://www.spauda.lt/plato/ideas.htm . Absoliuti tragedija.

Psichiškai stabilūs žmonės su savimi internete nebendrauja/nesusirašinėja.

Be to niekas tavęs čia nepasigedo ir tikrai nelaukia. Geriau atsiribok, nes visai stogas nučiuož. Akivaizdu, interneto platybės tau nepakeliui, no offense. Jeigu manimi netiki, parodyk ką ir kaip rašinėji forumuose savo šeimos gydytojui arba bet kuriam psichiatrui. Gyvendama iliuziniame pasaulyje su iliuziniais draugais forumuose, savo ligos tikrai negydai.

Sėkmės.
9
Kiti nepaaiškinami įvykiai / Ar tikite
Last post by Linas Esu - Šiandien 15:23:30
Citata iš: mzicka  Šiandien 01:32:53Sveiki ar tikite ,kad yra ekstrasensu ? ir panasiu paranormaliu zmoniu ?
Telepatija, bendravimas su dvasiomis, vaiduokliai, telekinezė, skraidančios lėkštės/ateiviai, kriptozoologinės būtybės ir t.t.

Nėra nenuginčijamų įrodymų, kad tokie dalykai egzistuoja. Beveik visi, kurie dedasi kažką sugebantys/patyrę, tiesiog darosi lengvus pinigus, manipuliuodami žmonių tikėjimu ir naivumu. Yra ir tokių, kurie kaifuoja tiesiog nuo dėmesio, apsimeta netikrais pranašais.
10
Kiti nepaaiškinami įvykiai / Ar tikite
Last post by mzicka - Šiandien 01:32:53
Sveiki ar tikite ,kad yra ekstrasensu ? ir panasiu paranormaliu zmoniu ? man buvo tris kartus kai nuspejau zmogaus mirti ir gan artimu zmoniu ,tas pajutimas visad toks pat ,pirma kart pajutau savo senelio mirti ,sakau turiu bloga nuojauta ,reik jam gal paskutine kelione i siltus krastus nupirkti ,bet nespejau ,antra karta kriksto tevu senelis ,kazkaip su draugeliu sedim masinoi ir sakau man rodos jis greit mirs ir mire po 3 dienu ,trecia karta mociutes sese ,nors buvo sveika nuveziau ja su mociute i kaima ir kazkaip supratau ,kad jai nedaug liko .nzn cia sutapimai ,pasamone ,ar kas ,bet kartais nujauciu mirti...ps pas mane jau keli metai kambary ivairus garsai tai spynta ,tai televizorius ,tai kompas,jau persikeliau kitur ,bet tie garsai vistiek visad  buna ypac nakti ,va dabar kaip rasau ,zinau ,kad uz keliu min bus garsu ivairiu,sapnuose pvz.. nieko nematau. sapnai geri dazniausiai mazai logiski ,atsikeliu pailsejas.
Puslapiai1 2 3 ... 10