Paralelinis pasaulis egzistuoja

Kinijos gyventojas Chen Len neseniai papasakojo žurnalistams, kad vos prieš keletą mėnesių jam pavyko apsilankyti paralelinėje realybėje. Anot jo, tenai visos gyvos būtybės neturi jokių emocijų bei, žiūrint mūsų akimis, yra neįtikėtinai žiaurios, teigia portalas PLANETANOVOSTI.

 

Kinietis tiesiog norėjo aplankyti savo draugą, tačiau jam kažkokiu būdu pavyko atsidurti visiškai nepažįstamoje vietoje, kur viskas atrodė juodai balta. Vyras pastebėjo tris jaunas moteris akmeninėmis veido išraiškomis. Šios stūmėsi vaikus vežimėliuose. Mažieji be perstojo garsiai verkė, tačiau mamos visai nereagavo į tai ir nesistengė nuraminti vaikų.

 

Tiek keistai atrodanti aplinka, tiek bejausmiai žmonės Chen Len labai išgąsdino. Jis net pagalvojo, kad prasidėjo kažkokia zombių apokalipsė. Vyras paklausė vienos iš moterų, ar ji žinanti, kaip jam grįžti namo, tačiau šioji neištarė nė žodžio bei piktai pastūmė jį iš kelio. Keistai moteriai prisilietus Chen Len iš karto grįžo į sau pažįstamą bei įprastą aplinką.

 

Žinoma, ši kelionė vyrui sukėlė tikrą šoką. Jis ilgai niekam apie ją nesakė, tačiau po kiek laiko visgi papasakojo apie keistą patirtį žurnalistams.

 

Šaltinis: http://www.planetanovosti.com

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Lietuvis

Nieko, turbūt jau izoliuotas. Pagydys ir daugiau tokių kelionių nebepatirs.

Magdaliete

As irgi buvau danguje,norejau sesti i sielu sosta,pastumejau ir nubudau. Bet jau tokias nesamones rasineti,isproto isejo tas kinietis.

CNN

dekui, kad atvedei visus i prota

Taip pat skaitykite