Suklusk: 5 su gyvūnais susiję simboliai, kurie atneša nelaimes

Turbūt geriausiai žinomas prietaras, susijęs su gyvūnais -tai juoda katė, perbėgusi per kelią, kuri reiškia artėjančią nelaimę. Nors į prietarus dauguma yra linkę žiūrėti skeptiškai, yra tų, kurie tiki prietarų galia ir atidžiai stebi ženklus.

 

Nuo seno buvo tikėta, jog gyvūnai skleidžia ypatingą energiją, todėl prietarai su gyvūnais yra vieni populiariausių. Anot senovės indų, gyvūnų elseną būtina stebėti, norint įspėti artėjančio nelaimingo įvykio ženklus. Yra daugybė atvejų, kuomet naminiai gyvūnai yra perspėję žmonės apie artėjančias gamtos nelaimes ar vagystes.

 

Nori tikėk – nori ne, tačiau šie penki ženklai, susiję su gyvūnais, gali pranašauti artėjančią nesėkmę.

 

1. Jei ankstyvą rytą katinas ar katė apdrąskė kairę ranką, gali grėsti bloga diena. Ir nešnekama čia apie nesėkmes universitete ar darbe – vertėtų tą dieną būti itin atsargiems, nes toks reiškinys gali lemti avarijas, vagystes ar net išprievartavimus. Todėl susidūrusi su šiuo ženklu venk tą dieną likti viena ar vaikščioti tamsoje.

 

2. Jei paukštis beldžia į langą. Nors paukščiuko beldimas į langą atrodo visai nekaltas veiksmas, pasak prietarų žinovų, jis gali atnešti artimojo žmogaus mirtį ar skaudų išsiskyrimą (su antrąją puse ar artimu draugu). Jei paukščio beldimas užsitęsė – nelaimės mastas didėja. Jei paukštis įstrigo balkone ir negali išskristi, tai taip pat gali lemti didelę nelaimę.

 

3. Jei regi ant savo kūno ropojant vorą. Jei voras ropoja tavo kūnu, gali reikšti, jog tave greitai užklups liga. Ji gali būti nesunki – galbūt tik lengvas peršalimas, tačiau visko gali būti, jog voro perduota energija gali atnešti ir rimtesnius sveikatos sutrikimus. Pamačiusi vorą, ropojantį tavo kūnu, kaip mat jį išnešk į lauką.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

4. Jei naminis gyvūnas (šuo ar katė) miega neramiai, nesant jokiems sveikatos sutrikimams. Šis ženklas gali reikšti, jog namai yra pilni neigiamos energijos. Gali būti, jog namuose gyvenantys žmonės turi psichologinių bėdų (serga depresija, manija, kankina priklausomybės), todėl atidžiau rūpinkis savo artimųjų sveikata. Pasiteirauk, ar šiuo metu jų nekankina bėdos. Kontroliuok ir savo psichologinę būseną.

 

5. Jei eidamas gatve netyčia užmini ant sraigės. Toks ženklas gali reikšti, jog labai greitai kur nors atsitrenksi ar atsitrenks į tave. Gali būti ir skaudesnių padarinių – avarija, rimtas sužalojimas, aršus ginčas, kuriame galimi fiziniai sužalojimai. Jei konkrečiau, šis ženklas gali reikšti ištinkantį fizinį skausmą.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Šaltinis: https://www.panele.lt/lt/rubrika/protas-ir-jausmai

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
dangira

:) siltnamyje pastoviai sraiges traiskau, kaime dirbdama tarp medziu visada viena kita vora pamatau ant saves, katinai ir sunes pradeda pries ryta mus zadinti arba laukas arba esti…katina iserzinus tai ne tik i ranka bet ir i koja puola kasti…kazkas pas mane vadinas ne taip:D

paprika [aitrioji]

kodel butinai reik ieskot kas nutiks blogo? .. juodi katinai, vorai, pauksciai gyvena savo gyvenima, o ne nelaimes nesa.. na istrigo paukstis balkone= tai cia to pauksciuko nelaime; blaskosi, bando istrukti ir zmogus gali jam padeti.. .. katinas idreske- reiskia padaret kazka, ko jis nemegsta= paaiskint kitaip neiseina, tad ir gavot per ‘nagus..’… o besisaugodamas, kad neuzmintum sraiges, tikrai gali i ka nors atsitrenkti….

Taip pat skaitykite