Karmos dėsnį keis Atoveiksmio dėsnis

Tik didžiulis tikėjimas ir pasitikėjimas Kūrėju leis jums kardinaliai pakeisti požiūrį į gyvenimą. Viskas remiasi tik tikėjimu ir pasitikėjimu. Kitu atveju jūs liekate gyventi inercijoje ir uždarame rate, kuriame egzistuoja tik viena tiesa: gyvenimas yra tik vienas ir pasaulis yra labai materialus ir nekintantis. Toks šablonas leido jums įsitvirtinti Žemės erdvėje. Leido giliai suleisti šaknis į Žemę, ar kitaip tariant, leido jūsų subtiliojo kūno energiją įtvirtinti Žemės materijoje. Šis procesas įvyko sklandžiai, nors jeigu imtume individualius žmones, tai šis procesas vieniems baigiasi, kitiems tik įsitvirtina. Todėl vieniems žmonėms vis tik yra labai svarbu materija ir jo kasdienybė, o kitiems jau svarbu sielos sklaida, kūrybinė žmogaus išraiška. Viskas tarpusavyje persipynę ir dera. Per energinius matricos kanalus yra suvedami žmonės, kurių tarpusavio karma atsilaisvina, kurie geba savo tolerancija ir meile atlaisvinti savo suformuotus prakeiksmus, ar gautus prakeiksmus, suvaržymus. Net nuoširdi šypsena nepažįstamam žmogui gali reikšti rimtos karmos atidirbimą. Karmos atidirbimo procesai yra labai suaktyvinti visiems žmonėms, nes pereinant prie kosminio mąstymo (kol kas naudojamas toks apibūdinimas, kaip ir kosminės čakros), karmos dėsnis nebebus toks aktualus. Prasidedant žmogaus kūrybai ir jo gebėjimui formuoti įvykius, nebus lengva daryti prasižengimus. Žmogus iš karto pajus pasekmes, nespėjus net karmai susiformuoti. Kas yra karma? Tai negatyvi energija, kurią reikia transformuoti į teigiamą. O kad žmogus nepatirtų momentinio šoko ir viso karmos sunkumo, tai karma padalijama į daugybę įsikūnijimų ir transformuojasi ji palengva. Bet tai labai apsunkina kitą žmogaus vystymosi etapą, todėl karmos atidirbimo procesai yra suaktyvinami. Tai nereiškia, kad žmogų užspaus negandos – nebūtinai. Nes karmą gali atidirbti ir per gerus poelgius, per nuoširdų darbą ir tolerantišką požiūrį į kitus žmones. Yra daugybė atidirbimo variantų, kad žmogus gali net nesuvokti, kiek daug jis savo neigiamos energijos transformavo į teigiamą. Tai gali būti ir savanoriškas darbas, neskaičiuojant savo laiko ar lėšų, tai gali būti paprasti žmogiški poelgiai, kuriuos natūralu daryti ir net nemanai, kad taip atidirbama karma. Bet, gaila, daugumai žmonių natūralus elgesys su kitu žmogumi, tapo nesuprantamas dalykas, todėl jiems ir stringa karmos atidirbimas palengvinta forma. Tada galima sulaukti ir sunkesnių akimirkų. Bet jei norite karmą atidirbti lengvai ir paprastai, tai elkitės nuoširdžiai, paprastai, žmogiškai.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Naujajame etape žmogaus karma praras savo pobūdį, nes, kaip jau ir sakiau, neteisingas poelgis iš karto gaus atoveiksmį. Todėl žmogus nenorės daryti neteisingų poelgių. Ir vėl tas pats. Jei žmogus iš prigimties yra paprastas, draugiškas, siekiantis kitam padėti, jis nejaus tų atoveiksmių ir nemanys, kad šis laikotarpis sunkus. Sunkus bus tiems, kurių arogancija didelė, susireikšminimas stiprus, egoistiniai troškimai svarbiau už žmogiškuosius santykius. Tiems šis laikotarpis taps sunkus. Žmogus manys, kad jam nesiseka, nes kad ir ką darytų, viskas strigtų ar griūtų. Bet čia ne nesėkmė kalta, o žmogaus neteisingi motyvai vieną ar kitą darbą daryti. Nepagarba žmogui, gamtai, Dievui. Ši nepagarba blokuos žmogaus sėkmę, kol žmogus išmoks gyventi tyrame sąskambyje su Kūrėju. Gal būt, jūs jau dabar to norėtumėte, bet to galite norėti ne dėl savo virsmo, bet norėdami, kad kitam būtų blogai už tai, kad jis blogai elgėsi. Bet ne jums teisti kitą žmogų ir ne jums formuoti atoveiksmio jėgą. Atoveiksmio dėsnis veikia savarankiškai, kaip ir karmos dėsnis. Jis nepriklauso nuo jūsų norų. Bet galite jį įtakoti, keisdami savo gyvenimo stilių ir sulaukdami sėkmės bangos jūsų naujiems darbams.

 

Teisingai elgsitės – džiaugsitės atoveiksmio banga, nes pajusite, kaip viskas sekasi, kaip jūs esate saugomi ir globojami aukštesnių jėgų. Jei elgsitės neteisingai, tai atoveiksmio banga iš karto užkirs kelią sėkmei: atsiras ligos, nesėkmės, baimės, depresija ir t.t.

 

Kosminis mąstymas atskleis suvokimą, kad viskas remiasi kuriama minties ir jausmo energija. Nieko jūsų gyvenime nėra netyčia, atsitiktino. Viskas suformuota jūsų pačių. Kosminio mąstymo būsenoje jūs dar suvoksite, kaip galima „pataisyti“ praeitį, kaip galima formuoti ateitį, kaip galima pasitelkus dėmesio energiją, formuoti materiją. Kaip galima padėti sau ir kitiems pakeisti sergančias ląsteles į sveikas, kaip galima tam tikrus jausmus sustiprinti, o kitus susilpninti, kaip galima sau padėti iš praeities taško, kaip galima įeiti į ateities informacinius klodus ir gauti „atradimus“ bet kuria tema. Jūs nebegyvensite linijine progresija. Jūs gyvensite kitokio pobūdžio laike ir erdvėje, kur nebus skirtumo ar esi dabartyje, ar praeityje, ar subtiliajame lygmenyje, iš kur parsineši žinias dėl ateities. Būsi Žemėje, materialiame taške, materialiame kūne iš kurio apjungsi daugybę lygmenų ir tame taške kursi savo gyvenimą su savo tiesa.
VIEŠPATS MAITRĖJA

 

Užrašė Violeta Petraitienė

 

Šaltinis http://pazinimolink.com/

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Anubis

Tas yra tiesa tieisog rasti savyje jėgų užmirstį praeiti nesusireikšminti ir pradėti naują žingnį ties nauju keliu kuris dar buvo nenumintas tai tiesos kelias kurį reikia žengti nebijoti ir nepasiduoti ir svarbiausia daryti stengtis su pagarbą ir harmonija tada savo viduje tu pajausi didelę jėgą kuri vis gauga ir atneša naujas mintis bei pažinimą tokį patį arba kitokį kokio dar savęs nematei arba atrakinsi tokį save kuris bus dar geresnis ir turės didesnį potencialą. Svarbiausia nepasiduoti niekada gyvenime.

Taip pat skaitykite