Angelai sargai. Ką mes turime apie juos žinoti?

Labai daug žmonių, net ir nereligingų, pripažįsta kažkokios aukštesnės mus serginčios jėgos egzistavimą. Vadinti šią jėgą mes galime įvairiai – daug kas ją įvardina angelu sargu.

 

Intuicija yra toji “bambagyslė”, jungianti mus su lydinčia esybe sergėtoja. Jai nutrūkus, žmogaus gyvenimas gali sugriūti tiesiogine šio išsireiškimo prasme. Būna, kad žmogus pats slopina savo intuicijos kanalą, neklauso, nekreipia dėmesio į siunčiamą informaciją. Tokiu atveju angelas sargas, jei jis pakankamai užsispyręs, gali imtis kitokių priemonių – siųsti pranašiškus sapnus, fizinio pasaulio ženklus ir pan.

 

Šie mus lydintys globėjai visada stengiasi pakreipti mūsų žingsnius ta linkme, kuri yra numatyta “dieviškąjame plane” ir kuria eidami mes gausime pačius palankiausius rezultatus. Deja, tikrai ne visada sugebame teisingai iššifruoti jų siunčiamas žinutes.

 

Jeigu mūsų gyvenime ima kartotis nemalonūs įvykiai, nesėkmės bei nelaimės, tai tereiškia, kad keliaujame ne ten, kur mums numatyta, o angelas sargas jau nebežino, kaip kitaip atkreipti mūsų dėmesį. Tiesiogiai kištis į mūsų gyvenimus šios esybės neturi teisės, tačiau jos pajėgios sukurti mums nemalonias aplinkybes bei pamokančias situacijas ar net siųsti ligas. Sergėtojai mus tokiais būdais tik įspėja, tik parodo, o ar juos išgirsti bei atsižvelgti, renkamės visada patys.

 

Ar angelas sargas gali nusisukti nuo savo globotinio?

 

Kai kurie šaltiniai teigia, kad gali. Jeigu žmogus per ilgai ignoruoja savo apsaugininką ir atsisakinėja suvokti jo siunčiamas žinutes bei ženklus, jis gali netekti apsaugos laikotarpiui net iki septynerių metų. Po nustatyto laiko angelas grįžta ir vėl nuoširdžiai tęsia savo darbą.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Angelai sargai gali būti dangiškieji ir žemiškieji. Dangiškieji (dieviškieji) – stipresni bei išmintingesni. Žemiškaisiais globėjais dažnai tampa mūsų mirę draugai ar giminaičiai.

 

Reikėtų suvokti, kad šitie geranoriškai nusiteikę sergėtojai nėra visagaliai. Kuo stipresnį bei šiltesnį ryšį su savo angelu palaiko žmogus, tuo efektyviau jis gali padėti savo globotiniui. Šitą ryšį slopina žalingi įpročiai, negatyvios emocijos, amoralus elgesys ir panašūs dalykai.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Tam, kad neprarastume šiltų santykių su savo globėju, turime išmokti su juo bendrauti:

 

1. Suvokite ir pripažinkite, jog jis tikrai yra ir kad tai joks ne pramanas;
2. Bendraukite su juo mintyse. Klauskite patarimo, prašykite vedimo ir t. t.;
3. Venkite negatyvių minčių. Globėjas jas visas kuo puikiausiai girdi ir tikrai jam nėra malonu klausytis, kaip ką nors keiksnojate, skundžiatės gyvenimu ar užsiimate savigaila;
4. Dėkokite jam už pagalbą. Dėkokite už viską, ką turite bei kas vyksta jūsų gyvenime. Dėkingumas yra ypatinga jėga, kuri sustiprina jūsų sergėtojo galias;
5. Supraskite, kad jūsų neregimasis palydovas visada nori jums tik geriausio. Nė vienas angelas sargas nesimėgaus savo globojamo žmogaus nesėkmėmis ar skausmu. Tuo tarpu, matydamas jus laimingą ir sėkmingą, jis nuoširdžiai tuo džiaugsis.

 

Šaltinis: http://nashaplaneta.su

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Dariukas

Nėra tokio dalyko kaip angelas sargas, būtybės kaip angelai yra, tačiau jos nėra iš Dievo, jei kas nors paskaitytu Biblijos senąjį testamentą, pamatytų jog ten kur pasirodydavo angelai, būdavo mirtis ir baimė.

Magdaliete

Tikrai tiesa,nes siusdavo ne tik mintis,bet ir sapnus. Viskas pildosi,tie pergyvenimai..gryzta aplinkiniais keliais ir su dovanomis,kuriu netekau.ACIUKAS mano Angeliukui kuris mane globoja ir saugo.Zmones,tikrai mes turime kazka is Auksciau !

Petia

Taip. Įsitikinau, kad kažkoks “viršutinis” valdymas egzistuoja. Pats patyriau per artimiausias kelias praejusias dienas. Realiai neprašiau, bet mintyse Dievo prašiau, kad padėtų susitikti su mylimu žmogumi, net nenumanant kad tai įmanoma be telefono ir interneto ir visiškai pirmą kartą žinomoje vietoje. Taip įvyko! Du kartus. Visiškai net įtarus, tik mintyse to norint! Neįtikėtina! Bet faktas! Patvirtint yra galinčių. Kažkas virš suvokimo ribų!

Iruna

Tai sapnais reikia tikėti?Tikriausiai jie mus įspėja.At mes einame teisingu keliu .,ar ne.Aš tikiu,ir žinau ,kad yra Dievas ir aišku angelai.

Anubis

O taip. Tiesos yra.

Taip pat skaitykite