6 dalykai, apibrėžiantys sąmoningus santykius

Sąmoningi arba suvokiami santykiai – tai vienas iš aukštesnių santykių tipų.

 

Šių 6 sąmoningų santykių raktų pagalba, mes iš tiesų galime mėgautis savo jausmais bei susisieti su savo partneriais gilesniame dvasiniame lygyje.

 

Taigi, štai 6 svarbiausi sąmoningų santykių komponentai!

 

Būkite iš tiesų sąžiningi, bet ne grubūs!

 

Kai kurie iš mūsų yra socialiai sąlygoti, kai kalbame apie tai, kodėl mes nesame visiškai sąžiningi visuomenėje. Tiesą sakant, nuo pat mažens mus moko, kad rūpindamiesi kito žmogaus jausmais, mes galime jam šiek tiek pameluoti. Filme „Melo išradimas“ aktorius Ricky Gervais (Markas) nusprendžia pakviesti vakarienės Jennifer Garner (Anna), ir abu jie sako tai, ką jie galvoja.

 

Kai jie susitinka, Markas klausia Annos, kaip ji jaučiasi, ir ji atsako: „Šiuo metu šiek tiek nusiminusi, taip pat ne mažiau nusiminusi ir pesimistinė dėl mūsų susitikimo …“ Tiesą sakant, tai puikus filmas! Mes nesakome, kad turite būti grubūs, iš tiesų turite būti labai sąžiningi, kartu nebūdami žiaurūs!

 

Jūs turite būti tikri

 

Tiesą sakant, būti tikru, tai reiškia paleisti savo ego ir nenaudoti savo gynybos mechanizmo; būti savimi, nesistengiant didžiuotis prieš kitą žmogų ar padaryti jam įspūdį. Jūs turite būti visiškai tikri ir natūralūs. Privalote nuolat praktikuotis, kad galėtumėte būti savimi bendraudami su kiekvienu žmogumi, su kuriuo susitinkate, įskaitant ir potencialius romantiškus partnerius. Kai mes esame tikri, sąžiningi ir atsipalaidavę, kiti žmonės jausis lygiai taip pat ir elgsis natūraliai! Turime naudoti savo išskirtinumą ir laikytis vidinių nurodymų!

 

Turite būti atviri ir dalyvaujantys šiame momente, šiame veiksme

 

Kai dalyvaujate kiekvienoje akimirkoje, esate atviri susitikimui su ypatingu asmeniu, nes tokiomis akimirkomis labiau suvokiate save. Tad privalote sutelkti dėmesį į viską, ką patiriate dabar, konkrečiu momentu.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Privalote būti realistiški

 

Būtina žinoti, kad chemija gali būti įvairių dydžių ir formų. Turite suprasti, kad mūsų asmenybės tipą iš esmės formavo mūsų tėvai, visuomenė ir žiniasklaida. Dauguma vienišių naudojo arba naudos pažinčių svetaines bent vieną kartą savo gyvenime. Peržiūrėdami profilius, pažvelkite į potencialaus partnerio akis ir per nuotraukas pajauskite jo arba jos energiją. Mūsų gyvenimo partneris gali atrodyti kaip tam tikras, vaizduotėje sukurtas objektas, kurį mes laikome patraukliu. Mes galime suvokti kiekvieno žmogaus, su kuriuo susiduriame, autentiškumą / tikrovę.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Jūs turite likti sraute

 

Sekti savo širdimi, mažiau laiko skirti įvairiems svarstymams, pasitikėti savo vidiniu balsu – tai ir yra buvimo sraute esmė. Kai mes iš tikrųjų esame susiję su mūsų Dieviškumu, mes žinome, ką turėtume daryti, arba kur turėtume eiti, su kuriais žmonėmis turėtume kalbėti ir pan. Mes neturime apgalvoti visko valandos, dienos ar net savaitės tikslumu. Viskas tiesiog turi atsitikti taip, kaip turi. Kai paleidžiame iš anksto numatytas idėjas ir lūkesčius apie tai, kaip turėtų kažkas atrodyti ar nutikti, tai padeda mums būti dabartyje!

 

Klausytis

 

Kai esate kokiame nors susitikime ar pasimatyme, privalote nuolat klausytis. Užuot planavę kitą dieną ar nerimaudami dėl savo išvaizdos, turėtumėte visiškai sutelkti dėmesį į galimą partnerį ir iš tiesų jaustis bei girdėti ką jis sako. Turite leisti jam ar jai pasidalinti mintimis be jokių kliūčių. Kai kalbate, turėtumėte tai daryti iš visos širdies ir leisti partneriui daryti tą patį, kas prisidės prie natūralaus pokalbio vystymosi!

 

Šaltinis: http://www.esotericblog.ru/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite