Nematomos aborto pasekmės

Nematomos aborto pasekmės. Yra daugybė nuomonių ir diskusijų apie abortą. Vieniems tai pasirinkimo laisvė į savo kūną, gyvenimą, kitiems tai didžiausia „nuodemė“, kitiems išvis nieko nereiškia. Logiškai mąstant, visi šie teiginiai yra teisingi. Kiekvienas iš jų turi tam tikras priežastis, tam tikras pasekmės. Juk viskas sukasi ratu… Kiekvieno valia rinktis kuom tikėti.

 

Didžiausia klaida ar brangiausia patirtis?

 

Pirmiausiai reiktų pabrėžti, jog net medicinoje abortas skaičiuojamas, kaip buvęs nėštumas. Tai reiškia, jog realiai „nutraukti“ nėštumo neįmanoma. Aborto metu tikrąja žodžio prasme – ištraukiamas būsimas žmogus iš moters. Motinos/tėvo noras, plius daktaro pagalba tai įvykdoma. 1 abortas = 1 nėštumas. Gal šiek tiek gruboka frazė, bet… tiesos yra: „Abortas nepadaro moters ne nėščios, jis padaro ją moterį su negyvu kūdikiu„. Žinoma, moteris turi teisę į savo kūną, savo gyvenimą. Tačiau niekas nevyksta veltui. Nėštumai taip pat. Viskas turi savo priežastis ir pasekmes.

 

Po aborto, jūsų nėštumo skaičius niekur nedingo net fiziologijoje… Tai galbūt vyksta tam tikri procesai ir energetiniame lygmenyje? Abortas yra neištaisoma žmogaus klaida šiuo aspektu. Ir ne tik moterims, bet ir vyrams, jei jie pritaria tam, pageidauja ar net liepia moteriai tai daryti. Didžiausia blogybė, kad moteris neduoda tai sielai gimti. Priklausomai nuo jos išsivystymo lygio, ta siela gali visiškai žūti, t.y. prarasti visą būtent tos individualios sielos patirtį. Todėl po valymo, reikia atsiprašyti tos sielos, jei ji dar kur nors “pasiklydus”, padėti jai sugrįžti į jai priklausantį išmatavimą. Taip pat atsiprašyti savęs, atleisti sau, kad buvo padaryti destrukciniai veiksmai.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Moterys tikrai ne veltui „užsinori“ aborto. Būsimos sielos karmoje yra ženklai ir tikimybės, jog motina gali/galės/norės atsisakyti gimdyti. Siela tai žino. Tai būna „įrašyta“ ir moters „sielos patirtyse„, ir būsimo vaiko. Bet visos jos tikisi gimti, turi vilties, jog turės dar vieną galimybę mokytis Žemės mokykloje, galės dar kartą bandyti ištaisyti savo praeito gyvenimo klaidas. Lygiai taip pat moteriai – tai išbandymas, tikrųjų vertybių. Juk yra teorija, jog dauguma (tikrai ne visi) gimę mūsų vaikai, yra mūsų proproproseneliai ir dar tolimesni protėviai. Jei ši teorija teisinga, tai reiškia, jog tėvai naikina savo giminę, neleidžia savo protėviams įsikūnyti vėl.. uždaro ilgam periodui giminės vystymąsi.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Minties formos

 

Galima mėginti mintimis grįžti laiku atgal ir bandyt tą sielą įkalbėti, kad ji pasirinktų kitus tėvus, kad nėštumo ir nebuvo. Bet ar nebus tai bėgimas nuo savo atsakomybės.. ? Tikrai bus. Todėl geriausias sprendimas – priimti situaciją, priimti tuos veikmsus ir pasekmes, kaip patirtį. Padėkoti tai sielai, jog per ją tiek išmokote, supratote gyvybės svarbą.

 

Kokia savijauta dabar? Jei yra kaltės jausmas, reik dirbt tol, kol jis išnyks…

 

Keletas naudingų minties formų:

 

1.Aš atsiprašau tos sielos. Atsiprašau, kad nutraukiau jos pasirinkimą. Kad atsisakiau jos.
2.Aš dėkoju jai už man suteiktą patirtį.
3.Aš atleidžiu sau, priimu tai, kaip man skirtą patirtį.
4.Jei tai sielai reikia mano pagalbos, savo potencialu jai padedu grįžti į jai skirtą išmatavimą.
5.Nuo šiol visos negatyvios šio veiksmo pasekmės tampa mano teigiama patirtimi. Savo destrukcines programas transformuoju į besąlyginę meilę.

 

Esmė – suvokti KODĖL įvyko nėštumas, ir ką išmokote padarydami abortą, ar atvirkščiai nusprendę jo nedaryti. Viskas susideda iš mūsų suvokimų, išmoktų pamokų per gyvenimo situacijas.

 

Citatos iš N. Levashov knygos: „Paskutinis kreipimasis į Žmoniją“:

 

„Aborto metu iškyla pati realiausia grėsmė žūti sielai. Iš moters gimdos pašalinamas ne tik beformis gabalas, kuris pagal savo formą žmogaus net ir neprimena. Siela praranda tą biomasę, iš kurios ji turėjo susikurti naują fizinį kūną. Aborto metu ir moteris, ir gydytojas, kuris tą veiksmą atlieka, susikuria sau sunkią karmą. Moteriai suardoma jos organizmo apsauga, pažeidžiamas hormonų balansas. Labai dažnai abortas yra vėžinių susirgimų priežastimi.”

 

„Aborto metu siela išmetama iš besivystančio gemalo. Tuo metu atsiranda energijos pliūpsnis kuris dažniausiai atveria tik eterinį ir žemutinį astralo lygį ir neturėdama susiformavusios apsaugos, siela tampa astralinių padarų grobiu. Abortas tankiai tampa sielos žūties priežastimi.“

 

Negalima reikšti vienareikšmiško UŽ ar PRIEŠ. Kiekvienas turime savo argumetų ir tuo momentu, visi mes esame teisūs. Nėra klaidos, yra tik nepakeičiamos gyvenimo pamokos.

 

Autorius: Samantha Zachh

 

Šaltinis: http://zachh.lt

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
7. NEŽUDYK!

Manau galima tik tuo atveju jei kūdikis gali gimti neišsivystęs ir tai mamai gali kainuoti gyvybę. Tai labiau aktualu mažo išsivystymo šalims. O šiaip nebūkit pasaulio bambos ir prieš aktą gerai pagalvokite rimtai! Abortas = vaikžudystė. Net ir kritiniu atveju!

Lietuvis

O jau ir siela gali žūti. Kažkada Anomalijoje buvo rašoma, kad ji amžina. Vienu žodžiu kiek žmonių tiek ir nuomonių bei nepagrįstų teorijų

Vaisius.

Kadangi privalo gimti žmogus, tik žmogus ir niekas kitas, to nutraukimas yra elementari žmogžudystė.

Žmogžudystė juridiškai pateisinama vieninteliu atveju: jei vaisius kėsinasi į motinos gyvybę. Sunkinanti aplinkybė: žudymas dėl malonumo.

Taip pat skaitykite