Pasirinkite kortą ir gaukite pranešimą artėjančiai savaitei!

Kortą rinkitės intuicijos pagalba, rinkitės tą kurią jums siūlo širdis, ir sužinokite kokiems įvykiams turite pasirengti sekančią savaitę, galbūt išvengsite nelaimės, arba igysite naujų žinių.

 

Korta Nr. 1

 

Sekančią savaitę jums reikės ramybės bei palaikymo strategijos. Jūs turite būti pasirengę netikėtoms ir galbūt net šokiruojančioms naujienoms. Jūsų suplanuota kelionė gali būti atidėta ar atšaukta, dėl susiklosčiusių nelaimingų atsitikimų. Būkite atsargūs ir didžiają dalį energijos šią savaitę skirkite ramybei. Galbūt jums nepavyks išvengti konflikto/konfrontacijos, bet vis tiek stenkitės išlikti harmoningi ir ramūs.

 

Korta Nr. 2

 

Tai bus puiki verslo savaitė priimsite finansiškai palankius sprendimus. Būsite pasiruošę viską įvykdyti aukščiausiu lygmeniu, sulauksite liaupsių. Jūsų sprendimai ir veiksmai bus naudingi visiems aplinkiniams, bei jus supantiems žmonėms.

 

Tai gali būti gera savaitė pirkti automobilį ar planuoti atostogas.

 

Korta Nr. 3

 

Ši nauja savaitė tai puiki proga pradėti meditacijos praktiką, jei dar to nepradėjote. Jausitės gerai naudodami savo energetinius išteklius, puiki savaitė pagaliau priimti jums svarbius sprendimus. Ne viskas, yra taip kaip atrodo, artimiausiu metu sužinosite didelę paslaptį, apie kurią vis dar net nepagalvojote.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite