Pasirinkite simbolį ir sužinokite savo sielos tipą!

Prieš pradėdami savo gyvenimo kelionę, mes visi pasirenka konkretų vaidmenį. Šis vaidmuo padeda formuoti mūsų charakterį, mūsų galimybes, taip pat nustato, kaip mes sąveikaujame su kitais. Tavo vaidmuo yra tavo esmė. Tavo siela gali pasirinkti vieną iš septynių vaidmenų: kunigą, tarną, meistrą, karį, karalių, išminčių bei mokslininką.

 

1. Tarnas

Šios rūšies sielos žmonės rūpinasi kitais ir jų poreikiais, taip pat siekia palengvinti jų kančias. Tarnai nori, kad šis pasaulis būtų geresnis, kad visi būtų laimingi. Jie yra draugiški ir ištikimi, taip pat gali suteikti kitiems pagalbos, jei reikia, nekreipdami dėmesio į jų pasididžiavimą. Be to, jie linkę per daug dirbti ir likti neramumoje. Tarno vaidmuo yra vienas iš populiariausių – apie 30 proc. gyventojų turi tokios rūšies sielą. Jie idealiai tinka gydytojo, slaugytojo, socialinio darbuotojo ir padavėjo profesijai.

 

2. Meistras

Tai kūrybinga ir išraiškinga asmenybė su didžia vaizduote. Pagalvokite apie tai, kokius drabužius dėvite ir kokį automobilį vairuojate. Tokio tipo sielos žmonės yra garsiausi kūrybinių ir techninių pasiekimų sferoje. Jie yra išradingi, originalūs, spontaniški, stilingi ir negali būti patenkinti, kol neveikia kažko produktyvaus. Nepaisant to, meistrai kartais gali būti emocingi ir melancholiški. Gyventojų procentas su tokio tipo siela yra apie 22%. Meistrai yra puikūs menininkai, išradėjai, inžinieriai, architektai ir mechanikai.

 

3. Karys

Kariai mėgsta išbandymus. Jie pasižymi išskirtiniais pasiekimais. Atlygis kariams yra puiki paskata imtis veiksmų ir siekti tikslo. Žmonės su tokios rūšies siela mėgsta mankštą ir veiklą. Jie yra energingi, tikslingi ir kryptingi. Jie taip pat vadinami maitintojais. Kariai taip pat gali būti karšto būdo, aštrūs, turėti tamsią ir bauginančią pusę. Žmonės su tokios rūšies siela sudaro apie 17% gyventojų. Jie labiausiai tinka kareivio, sportininko ir pardavėjo profesijai.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

4. Mokslininkas

Žmonės su tokios rūšies siela yra įdomūs, rūpestingi iš prigimties ir dažnai didžiają laiko dalį skiria studijoms. Mokslininkai yra savo klasės žvaigždės. Jie mėgsta mokytis, eksperimentuoti, plėsti savo žinias ir tobulinti savo įgūdžius. Jie drąsūs, geros dvasios, kompetentingi, metodiški ir stebėtini, tačiau tuo pat metu kartais ir arogantiški bei egoistiški. Mokslininkai sudaro 13% gyventojų, o jų darbas dažniausiai susijęs su mokslu, matematika ir moksliniais tyrimais.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

5. Išminčius

Žmonės su tokio tipo siela yra charizmatiški ir žavūs. Išminčiai yra ryškūs, dramatiški ir įdomūs, mylintys žmones. Jie gimę scenai. Žmonės su tokios rūšies siela jaučiasi patogiai išreikšdami savo mintis žodžiais, menu, muzika ar net šokiu. Dėl savo meilės pasirodymams ir pačių išraiškos išminčiai tampa muzikantais, aktoriais, mokytojais ir oratoriais. Iš šono jie kartais gali būti suvokiami kaip arogantiški, klastingi ir reikalaujantys dėmesio. Išminčiai visuomenėje yra žinomi kaip skandalingi žmonės. Tuo pat metu išminčiai yra draugiški, nerūpestingi, mylimi vakarėliuose ir visada gali jus linksminti. Tokio tipo sielos žmonės sudaro 10% visų gyventojų.

 

6. Kunigas

Įkvepiančios, energingos ir motyvuojančios asmenybės. Kunigai gali pamatyti tikrąjį aplinkinių potencialą ir atskleisti jų geriausias savybes. Jie rūpinasi, pataria ir įkvepia. Tokio tipo sielos žmonės paprastai yra religingi ir sudaro apie 7% gyventojų. Jie dažniausiai tampa klebonais, kunigais ir dvasiniais mentoriais.

 

7. Karalius

Karaliai yra galingi ir autoritetingi asmenys, kurie tampa puikiais lyderiais. Tokio tipo sielos žmonės yra perfekcionistai, begalo kaprizingi, ir viską atlieka tik pagal aukščiausius standartus. Jie gerai sprendžia problemas, tačiau tuo pat metu jie gali būti, reiklūs, arogantiški ir retais atvejais net žiaurūs. Karaliai sudaro apie 13% visų gyventojų. Jie labiausiai tinka karjerai politikoje ir vyriausybėje, taip pat vadovų pozicijose.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Nekritė

Pasirinkau net 3ženklus nei vienas netiko

Taip pat skaitykite