Pakeiskite savo gyvenimą: Ho’oponopono mantra-malda

Tai labai galingą poveikį turintys žodžiai, kurie padės greitai pakeisti būseną ir po truputį valys Jūsų sąmonę, suteiks optimizmo, meilės ir energijos.

 

Įvairūs istoriniai šaltiniai pristato šią mantrą kaip naudotą ir atrastą senovės Havajiečių. Garsus kalėjimo psichologas Jorgas Listeris Havajuose naudojo ją savo gydymo praktikoje ir pastebėjo labai stiprius pokyčius kalinių elgesyje ir savijautoje.

 

Jie taisėsi su jais net nesusitikus – tiesiog kartojant šią mantrą ir adresuojant vienam iš kalinių. Gydytojas teigia, kad vien dėl šio kartojimo juntamas poveikis. Tai nei kiek nestebina, nes tai kaip ir mums įprastos maldos gali veikti per atstumą tą, kuriam jos yra skirtos.

 

Ho’oponopono mantra-malda

 

Aš tave myliu.
Aš atsiprašau.
Prašau man atleisti.
Ačiū.

 

Ji susideda iš keletos svarbių dalių:

 

Pirma eilutė “aš tave mylių” atlaisvina visus mūsų negatyvus. Kai mes jos neskiriam kažkam konkrečiai, taip išeina, kad ją skiriam visiems. Taigi, ši eilutė įkvepia mums optimizmo ir tirpdo visą mūsų spinduliuojama negatyva žmonėms: pyktį, agresiją, nepasitikėjimą, baimę ir t.t.

 

Antroji eilutė “Aš atsiprašau” išlaisvina mus iš praeities padarytų klaidų. Kartodami ją mes vis labiau laisvinamės iš kaltės, kuri mums trukdo žengti pilnais ir drąsiais žingsniais į priekį. Neskirta niekam konkrečiai ji tampa skirta visiems. Neįvardinant tiksliai už ką atsiprašote – atsiprašote už viską! Tai labai stipriai padeda tuomet, kai tiksliai nežinote kas jus slegia.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Trečioji eilutė “Prašau man atleisti” tai prašymas atleidimo. Neskirtas niekam konkrečiai jis tampa skirtas visiems, tame tarpe ir Dievui. Tai lyg prašymas atleisti už klaidas ir už viską, dėl ko gailitės. Tai stipriai padeda valyti užsisenėjusias nuoskaudas ir kaltes.

 

Ketvirtoji eilutė “Ačiū” tai lyg patvirtinimas, kad mūsų žodžiai buvo išklausyti. Kad prašymas priimtas. Kad mums atleista. Kad priimtas meilės pareiškimas.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Juk Pirmiausia turime atleisti patys sau, tuomet galėsime atleisti ir kitiems. Taigi, padėkoję Jūs priimate atleidimą ir taip po truputį pradeda atleisti pats sau vis daugiau, taigi ir visiems kitiems.

 

Kartokite nuolat, kai tik turite laiko

 

Šią mantrą itin palanku kartoti tuomet, kai patys nesuprantate kodėl užplūdo neigiamos mintys ir jausmai. Kai kyla pyktis, kai neramu, kai nėra energijos ar motyvacijos. Verta kartoti visada, kai jaučiatės ne taip, kaip norėtumėte.

 

Taip pat svarbu tai, kad ji labai nesudėtinga, todėl galite kartoti mintyse ar balsu visuomet, kai tik turite laisvo laiko. Kai einate gatve, važiuojate, laukiate eilėje ir t.t.

 

Jūs galite panaudoti šį laiką savo sąmonės valymui ir minčių kryptingumui pakeisti į teigiamą pusę. Tai yra labai didelė investiciją į Jūsų ateitį, nes tai, kas Jūsų galvoje visuomet materializuojasi ir išorėje, Jūsų aplinkoje.

 

Taip pat, tai kas Jūsų galvoje labai stipriai jaučia ir aplinkiniai. Pagerinkite savo ryši su jais, savimi ir visa savo aplinka.

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Esu Aldona

Gražūs žodžiai aš daug metų taip meldžiuosi nieko blogo dar sakau dievuli

NUTDRAINER

Pritariu @YouKnowMe, tačiau galime atsiprašyti ir už tai ką padarėme ne tik šiame, bet ir praėjusiuose gyvenimuose. Ko neprisimenam, o kaip suprantu čia yra neutralus “mantros”, “maldos” kartojimas kuris išlaisvina. Šiuose žodžiuose savikritikos nejaučiu. Sėkmės visiems, būkit laimingi.

YouKnowMe

Nesiulyciau niekam kartot tokiu nesamoniu.Nebent esi gyvenime padares neatleistinu poelgiu,bet ir tada neverta. I ka norit pavirs? Atgailaujancius uz tai kad gyvenat? :D geriau dekokit visatai uz gyvenima.Mokykites is klaidu ir prasykit isminties,kad suprasti ko cia murkdotes sitam tustybes pilnam pasauly :) as kaltas,as kaltas,as kaltas bled… :DDD kunigeli,man penkis sveika marija…

Taip pat skaitykite