Namai, traukiantys finansinę gerovę: ką daryti, kad pinigai patys plauktų?

Pinigai žmonėms visais laikais buvo opi problema. Senovės kinai pradėjo ieškoti būdų, kaip privilioti pinigus į namus, keliais šimtmečiais anksčiau, nei tuo susidomėjo kitos tautos. Jie bandė atskleisti pinigų cirkuliacijos dėsningumus ir ėmė kurti sistemas, turinčias nukreipti jų srautą pageidaujama linkme, rašo tiesa.com.
 
Kinu sukurtas fengšui mokymas pateikia daugybę rekomendacijų, kaip praturtėti. Tiek daug, kad visoms išstudijuoti prireiktų ne vienerių metų laiko, ir tada būtų neaišku, ką ir kaip naudoti praktiškai.

 

Kai kurie fengšui ekspertai siūlo per daug neišsiplėsti ir apsiriboti tik daugybės žmonių išbandytais ir pasiteisinusiais metodais.

 

Patikrinti metodai

 

Pradėkite nuo savo būsto apžiūros. Įeikite pro duris į prieškambarį ir atkreipkite dėmesį, kurioje vietoje nusirengę pasikabinate viršutinius drabužius. Palankiausia drabužių kabyklos padėtis bus iš dešinės (žvelgiant nuo įėjimo). Tik tokiu atveju pinigai plūs į jūsų namus, o ne lėks iš jų lauk.

 

Ši taisyklė tinka ir atviroms spintoms, kuriose kabinate paltus bei kailinius, ir paprastiems vagiams ant sienos, ir mažiems kabliukams, skirtiems rankinėms, skėčiams, ir smulkmenų lentynėlėms.

 

Sėdėkite teisingai ir pinigai ims daugintis

 

Tam, kad atsirastų pinigų, visai nebūtina išeikvoti visų jėgų ir sveikatos, sugerti į save problemų verpeto ir be perstojo kentėti. Fengšui moko, kad reikia susirūpinti taisyklinga laikysena. Ypač svarbu tiesiai sėdėti darbe, namuose, restorane, svečiuose ir visur kitur.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Teisinga sėdėsena pritraukia materialios gerovės energiją.
Svarbiausia taisyklė: nesėdėti nugara į duris. Jei nėra galimybės sėdėti veidu į duris, reikia įsigyti krėslą su aukšta atkalte. Tai reikš, kad jūsų nugara bus apsaugota ir pinigai nepateks į svetimas rankas.

 

Tualeto padėties ypatumai

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Fengšui požiūriu tualetas yra nepalanki vieta pinigams daugintis, ypač klozetas. Todėl nepatartina įsirengti tualeto būsto viduryje. Tokių statybos projektų pasitaiko retai, bet vis dėlto jų būna.

 

Tualetas, anot fengšui specialistų, sugeria palankias energijos rūšis, o klozetas tiesiog ištraukia iš gyventojų finansinę gerovę ir nuleidžia ją į kanalizaciją.

 

Kinai pateikia daugybę patarimų, kaip panaikinti neigiamą tualeto įtaką būstui, vienas iš jų tikrai pasitvirtino. Tai veidrodis! Jis turi kaboti ant išorinės tualeto durų pusės. Tokiu būdu visa, ką jūs įgijote, uždirbote, gavote dovanų ar net pavogėte, neišeis iš jūsų namų, kol jūs patys to nepanorėsite. O jeigu išeis, tai tik tam, kad pritrauktų dar daugiau pinigų.

 

Šaldytuvas – jūsų saugykla

 

Kai kurios šeimos pasistato šaldytuvą koridoriuje. Kitos įtaiso jį virtuvėje, bet taip, kad šaldytuvo durys atsidaro į durų pusę. Kinas, pamatęs tokį vaizdą, nusistebėtų ir pirmiausia patartų pastatyti šaldytuvą tokioje vietoje, kur jis būtų atgręžtas ne į duris, o į stalą, prie kurio šeima valgo.

 

Tik tada į namus ims plūsti pinigai ir pagerės visų šeimos narių sveikata, nes nuo šaldytuvo padėties priklauso skrandžio darbas.

 

Biuras namuose

 

Nemažai žmonių dirba namuose. Pasitaiko ir tokių, kurių visas gyvenimas prabėga darbo vietoje. Pinigai reikalingi visiems, todėl verta atsižvelgti į dar kelias pinigų srauto užtvaras pagal fengšui.

 

Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, tai pakabinti darbo vietoje (prie rašomojo stalo) raudonos medžiagos skiautę ir sukurti raudoną foną, pritraukiantį ugninę pinigų energiją. Tam puikiai tiktų net pora sovietmečio gairelių su užrašu „komunistinio darbo pirmūnas“, bet užteks ir paprastos raudonos medžiagos juostelės.

 

Labai naudinga įsitaisyti akvariumą su žuvytėmis prie įėjimo į darbo kambarį ar kabinetą. Tada sėkmė palies visą kompaniją, o bankų sąskaitos sparčiai pasipildys.

 

Rupūžė su moneta

 

Kinai turi atradę dar vieną veiksmingą metodą, kaip pritraukti turtus. Jie pasistato savo namuose rupūžės su trimis letenomis ir moneta burnoje skulptūrėlę.

 

Kinai tiki, kad rupūžė atneš naudą, jei bus padėta tolimiausiame kairiajame būsto kampe. Įsigijęs tokią skulptūrėlę, žmogus netrukus pajunta teigiamus savo gyvenimo pokyčius.

 

Šaltinis: tiesa.com

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite