Motinos prakeiksmas: kaip suprasti ir ką daryti jeigu prakeikė motina

motinos-prakeiksmasŽodžiai, kuriuos motina adresuoja savo vaikams, turi ypatingą galią. Reikia tik prisiminti senovinę vaiko palaiminimo tradiciją, kurios dėka jis gauna galingą visos giminės palaikymą.
 
Bet būna tokių situacijų, kada žmogus gauna ne pagalbą, bet negatyvą. Taip veikia motinos prakeiksmas – viena pačių pavojingiausių programų, pasiekianti tikslą praktiškai visada. Kame šio poveikio esmė ir ar galima nuo jo išsivaduoti? Pasakoja ezoterikė Roma Vičienė.
 
Kas yra motinos prakeiksmas?
 
Daugeliu atvejų prakeikiama sąmoningai. Žmonės, kurie atlieka šį veiksmą nori pakenkti žmogui, nubausti jį už kokius nors poelgius ar atkeršyti. Pavyzdžiui, magui , kad sukurtų energetinį kanalą su auka reikia atlikti specialų ritualą. Juk tik po šio kelio atvėrimo juodajam magui atsiras galimybė negatyvo perdavimui.

 

Bet motinos prakeiksmas – kitos rūšies poveikis. Jam nereikia atlikti jokių ritualų, nes moters ir vaiko ryšys formuojasi iškart po pastojimo. Ir tiesiog iškart visi ketinimai ir žodžiai, sąmoningai ar nesąmoningai motinos pasakyti vaiko adresu, paveikia jį įvairiais būdais. Kitais žodžiais tariant, moteris tik formuoja kokį nors ketinimą, o jau su jo perdavimu problemų nėra.

 

Motina gali tik supykti ar susinervinti ir bet koks jos žodis, mestas savo vaiko adresu, trenks jam visa jėga, užleisdamas prakeiksmą. Dažnai moterys nieko negalvodamos išrėkia frazes: „Būk tu prakeiktas“, „Kad tave velniai nujotų“, „Kad tu prasmegtum“, „Kad tu nudvėstum“, „Nebus tau laimės“ ir kitas. Ir mažai kas iš jų susimąsto apie pasekmes, kurios paprastai atsiranda po tokių frazių.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Labai reti atvejai, kai motina tikrai nemyli savo vaiko ir prakeikia jį sąmoningai. Daugeliu atvejų nesusilaikymas ir pernelyg didelis emocionalumas išprovokuoja agresiją. Paprastai moterys gailisi dėl savo atsitiktinai ištartų baisių žodžių ir bando užglostyti savo kaltę. Tačiau ištaisyti situaciją labai sudėtinga: programa paleista iR prakeiksmas, pasiųstas dukrai ar sūnui, pradeda veikti. O jeigu panašios situacijos kartojasi dažnai, tai ir motinos prakeiksmo jėga auga.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Motinos prakeiksmas: požymiai

 

Kuo anksčiau bus atpažintas negatyvas, sukeltas motinos, tuo lengviau bus jį pašalinti. Daugeliu atvejų žmonės jaučia motinos prakeiksmo poveikį, nes jo simptomai akivaizdūs:

 

– Visiškos priklausomybės nuo savo gimdytojos jausmas. Neretai net suaugę žmonės, turintys tvirtą charakterį ir spėję sukurti savo šeimas jaučia, kad motina juos slopina. Jie ne visada supranta šio reiškinio priežastį ir kaip konkrečiai jis pasireiškia, šis pojūtis yra tiesios intuityvus.

 

– Įniršusios ir sudirgusios motinos žodžiai visada išsipildo. Tai pradedama suprasti palaipsniui: tam tikru metu žmogus pradeda aiškiai suvokti, kad jis gyvena gyvenimą, kurį kažkada išpranašavo jo motina.

 

– Bendras savijautos pablogėjimas, silpnumas, problemos darbe, šeimoje, ilgalaikės depresijos.

 

Motinos prakeiksmo poveikis panašus į pakenkimą, paliečiantį visas žmogaus gyvenimo sferas. Pagrindinis negatyvas atitenka tai žmogaus gyvenimo sričiai, kurią motina „nužiūrėjo“. Tačiau ši destruktyvi programa nukreipta ir į visišką normalaus žmogaus gyvenimo sugriovimą.

 

Motinos prakeiksmas: pasekmės

 

Papratai negatyvios pasekmės po žodžių, ištartų įniršus, ateina labai greitai. Kaip veikia motinos prakeiksmas, galima suprasti iš paprastų gyvenimiškų pavyzdžių. Jeigu motina, įniršusi ant savo vaiko, linkėjo jam mirties, tai praėjus kuriam laikui jis tikrai gali žūti. Motinos riksmas – „kad tu išnyktum“ – gali materializuotis ir vaiką kali užmušti ar pagrobti.

 

Po žodžių „būk tu prakeiktas, pasakytų įniršusios motinos, žmogaus likimas gali nesiklostyti: dukrai bus sunku rasti sau išrinktąjį, o sūnui – sunku sukurti gerą šeimą. Laikui bėgant situacija suintensyvėja ir prakeiksmas visiškai sukausto žmogaus gyvenimą. Jis negali su niekuo susidraugauti, nes, dėl nežinomų priežasčių, žmonės vengia bendravimo su juo. Tarp kitko, niekas negali suprantamai paaiškinti, kodėl kyla diskomfortas bendraujant su prakeiktu žmogumi.

 

Tai, kad ant žmogaus uždėtas prakeiksmas, žmonės jaučia energetiškai ar intuityviai. Žemai nuleista galva ir apsiblausęs žvilgsnis – tipiški požymiai to, kuris yra prakeiktas savo motinos. Jam visada nesiseka mokykloje, netgi tada, kai jis turi gabumų mokslams. Paprasčiausiai vaikas nėra suinteresuotas pažinti ką nors nauja. Juk jis gyvena šeimoje, kur labai dažnai skamba prakeiksmai.

 

Kaip apsisaugoti nuo motinos prakeiksmo

 

Kūdikis gimsta visiškai beginklis. Pasąmonės lygyje jis priima savo motinos žodžius kaip tiesą ir absoliučiai nemato reikalo priešintis. O motinos prakeiksmas gali veikti, net jei:

 

– Žmogus suaugęs ir jau seniai gyvena savo gyvenimą (energetinis ryšys vis tiek nenutrūksta).

 

– Moteris seniai gailisi ir trokšta pasukti laiką atgal, kad galėtų atsiimti baisius savo žodžius.

 

– magiją šeimoje žiūri skeptiškai, netiki pakenkimais, nužiūrėjimais ir prakeiksmais – negatyvus poveikis gali egzistuoti nepriklausomai nuo to, tiki juo ar ne.

 

Nuo motinos prakeiksmo apsisaugoti labai sudėtinga, bet įmanoma. Svarbiausia – suprasti, kad su moterimi, kuri suteikė jums gyvenimą, griaunantys. Todėl, nežiūrint į šeimyninius jausmus, reikia pradėti priešintis. Maksimali apsauga nuo panašaus prakeiksmo galima tik tada, kai negatyvi programa dar nepradėjo veikti. Pavyzdžiui, tuo atveju, kai motina dažnai įžeidžia ir neteisėtai kuo nors kaltina, bet realių grėsmių dar neišsako. Taip pat ritualą galima atlikti siekiant užkirsti kelią įtampos didėjimui.

 

Tam reikės:

 

– bažnytinės žvakės,

 

– veidrodėlio,

 

– savo motinos nuotraukos.

 

Nuotrauką būtina uždėti priekine puse ant veidrodžio. Uždegti žvakę ir, jai degant, pasakyti užkalbėjimo žodžius:
„Tu mane pagimdei, savo įsčiose nešiojai, nuo kitų gynei, nuo savęs neapsaugojai. Tegul gi tavo blogis nuo šiol su tavim ir lieka, manęs nepaliečia, veidrodžiu atsispindi.“

 

Reikia palaukti, kol žvakė visiškai sudegs. Veidrodėlį rekomenduojama visada turėti su savimi, ypač pokalbio su motina metu. Dabar jis savotiškas talismanas, saugantis nuo prakeiksmo. Nuotraukos, kurią naudojote rituale, negalima laikyti namie, geriau ją atiduoti motinai.

 

Parengė: Būrėja Roma Vičienė, Mėnesiena: Būrimas kortomis

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Laima

Kaip galima istaisyti pasakytus mamos zodzius per 18-ta gimtadieni “as prakeikiu ta diena kada tu gimei”. Man dabar 35m,taciau vis prisimenu siuos zodzius.

Vitalija

Vaida, Vaidile, kartais gerais norais kelias į pragarą grįstas, nepamiršot? Geriausių tikslų turėdama maniškė nesąmonių prišnekėjo. Jos jau tuoj 10 metų nėra, o aš vis dar nuo tų šnekų ,,čiaudau”. Ta proga klausimas – ar tas ritualas tinka, jei motina mirusi ir kaip tada pasielgti su nuotrauka?

Karvedys

Tokie dalykai įvyksta ne dėl motinos. Paprasčiausiai ta “motina” buvo pažeista ir padarė ne savo valia, dažnai neprisimena, arba aiškina nebūtais regėjimais (pasivaidenimais).

ANASTASIJA

o gal yra kas nustato, jos mama, o ne tu pats kaltas. Juk savigyda ir savidiagnostika nėra protingas dalykas. Taip galima ir niekuo nekaltą mamą ,dėl savo prisidirbtų klaidų prakeikt

Droniukas

Kiek prirašyta

Taip pat skaitykite