Kai kas nors jus įskaudina, prisiminkite, kad Visatos energija jiems padarys tą patį

visata-energija-zmogusKiekvienas, kuris kažkada suteikė jums skausmo ar jus išdavė, kada nors susidurs su ta pačia situacija. Ir tai ne karma. Tai žmogaus gyvenimo tiesa. Mes visi kenčiame.

 

Galbūt kai kurie daugiau, negu kiti. Ir tai atrodo neteisinga, bet gyvenimas privers kiekvieną iš mūsų pasikankinti ir tuose momentuose, kai mes mažiausiai to tikimės.

 

Tik viskas ėjosi puikiai, bet staiga kažkas pasidarė ne taip. O paskui ir dar kažkas. Ir dar. Ir jus apima neviltis, liūdesys ir nusivylimas. Pats sunkiausias dalykas atsidūrus tokiose sunkiose akimirkose – tai išlikti protingiems ir veikti racionaliai.

 

Jeigu priežastis kitame žmoguje – mes trokštame keršto. Mes norime sumokėti jam ta pačia moneta ir taip pat įskaudinti. Mes laukiame, kada jis sulauks atpildo valandos, kada gyvenimas pats su juo atsiskaitys. O kada tai neįvyksta, mes tampame prislėgti. Atrodo, viskas prieš mus. Bet tai ne taip.

 

Gyvenimas vis tik sustatys viską į savo vietas

 

Ir kartą, pačiu nepalankiausiu momentu, pačiu blogiausiu būdu, tai, ką tas žmogus padarė jums, grįš jam taip, kad jis net nesugebės suprasti. Tai paprastas faktas apie energiją.

 

Jūs gaunate tai, ką įdedate į šį pasaulį. Vadinkite tai teisingumu, karma, galų gale žmogus gauna tai, ką atiduoda. Ir kartą šis žmogus gaus tai, ką užsitarnavo – darbe, visuomenėje, šeimoje. Ir kai pagaliau jis pasijaus tokiu bejėgiu ir sugniuždytu, kaip vertė jaustis kitus, jis gaus savo atlygį.

 

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Žinote, koks bus skirtumas tarp jo ir jūsų? Asmeninis augimas. Blogi žmonės kenkia kitiems, nes jie niekada nesimoko iš savo patirties. O jūs išaugsite, kol jie kentės nuo tokio pat skausmo, kokį sukėlė jums. Jie nežinos, kaip su juo susidoroti. Ir jie gniuš, kol jūs rinksite save po gabalėlį ir atgimsite iš pelenų.

 

Todėl nepergyvenkite

 

Negalvokite, kad tie, kas sukėlė jums skausmą, niekada to nepatirs. Netikėkite, kad Visata sukilo prieš jus, o jiems ištiesė ranką. Tiesiog mokykitės iš tos patirties, kurią duoda jums gyvenimas.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Išgyvenkite skausmą, verkite, imkite iš to kas geriausia, o po to kelkitės, atsisveikinkite su tais, kurie sukėlė jums skausmą suvokdami, kad kažkada jie patirs tą patį.

 

Parengė: Būrėja Roma Vičienė, Mėnesiena: Būrimas kortomis

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
fugu

Nelinkiu įskaudinusiems skausmo – linkiu supratimo.

Pyktis.

Kas is to jei “ateis”pas juos tas supratimas? kas is to? Ar tai kazka pakeis? Ne. Nes tai kas padaryta jau padaryta. Kaip geriausia suprasti tai ka padare? Patirti paciam visa tai. Bet juk galima ir atleisti? Bet ar butina? Ar tai kazka pakeis? Pries kazka darant geriau pagalvot,bet kiek musu galvoja?

Pyktis.

Dazniausiai tai buna viso labo atsitiktinumas. As savo gyvenime esu patyres labai daug patyciu,pazeminimo kitu zmoniu akivaizdoje ir pan. Tai buvo ir is artimuju ir is draugu…buvo laikas kai juos nuosirdziai keikdavau linkedavau viso ko blogiausia,bet gyvena jie sau laimingi ir tiek ziniu…taip,kad nera cia jokiu bumerangu…beje buvau pakankamai geras,bet laikas rodo,kad tokiais tik naudojasi…tad toks daugiau nesu.

Martynas

sekančiam gyvenime jis gaus kūna kuriuo taip pat patirs visko ką patyrė jo paties nuskriaustasis, patikėk ;)

Martynas

nors tai ir labai sunku, aš irgi tai patiriu

Dronas

Kaime kaimyno vaikas man atvažiavo prie namų ir išove link namų poto ginkla atsuko į mane ir taikosi į galva koki 20metrų bet nešove nieko nedariau nekeršinau po metų gal kaune užsimuše su keturačiu jaunas vaikis apie 25 metu tai va tiesa visatos energija atkeršina žiauriai jam

Menkysta

O ką blogo visatai padaro kūdikiai su negalia? Panašiai, kaip mergina, vienintelė iš 250 keleivių išgyvena lėktuvo katastrofą ir po to pareiškia: “Jėzus mane išgelbėjo!”. O galbūt jis norėjo pasiimti tuos 249 vietoj jos? Begalinis žmogiškos būtybės susireikšminimas

Petras

Kudikiai? Nieko blogo nepadare, tai atpildas tevams uz blogus darbus.

Menkysta

Visata, vaikas ir tėvai… “Blogas”- tai yra jūsų kultūros etikos normų rezultatas, taip kad Visatą palikim ramybėje. Ten lietuviškos etikos nėra, ten tik fizika, chemija be kultūros, be etikos, be “gero” ir “blogo”. Žmogus niekaip nenori pripažinti, kad yra tik biomechaninis aparatas, veikiantis pagal tuos pačius dėsnius, kaip ir visa gamta aplink jį. Jam taip knieti pakilti nors čiut čiut virš žemės, virš visų likusių ir rasti savo asmeninį ryšį su Visata

Pyktis.

Koks dar atpildas? Tu bent pagalvok pries kazka rasant. kodel uz kito besprediela turi kenteti kitas visai ne kaltas asmuo? kodel??? Tai kurioje vietoje cia pasislepusi teisybe a??? Tai tada kenciantis asmuo kaip turetu i tai reaguoti? Gal padekoti uz kancia?

Taip pat skaitykite