Velykų magija: kada ritualai atneša sėkmę, o kada nelaimę?

velyku-magijaVisos krikščioniškos religijos laiko Velykas atsinaujinimo ir svarbiausia tikėjimo švente. Tačiau egzistuoja ir kita šios šventės pusė – maginė.

 

Velykinė magija egzistavo nuo senų laikų, o jos metu atliekami ritualai, įgauna ypatingai didelę jėgą.

 

Didžioji savaitė kupina energetikos, kuri padeda ir geriems, ir kenkėjiškiems tikslams. Šių dienų energetika labai stipri. Magas Aleksejus Šiškariovas pasakoja apie ritualus, kurie atliekami Rytų krikščioniškosios tradicijos (Stačiatikių) magijos plotmėje.

 

Didysis pirmadienis ir antradienis. Galima atlikinėti tokius ritualus, kaip mylimojo asmens pritraukimai, pinigų ar sėkmės ritualus. Ritualai gali atnešti ypatingai gerus rezultatus jeigu dirbama su ikonomis, kurias raganius arba ragana atneša į cerkvę kartu su verbomis, kurias šventina per Verbų sekmadienį.

 

Didįjį trečiadienį galimi kenkimo ritualai. Ši diena ypatingai skaudi – Judas išdavė Kristų. Visi negeri palinkėjimai pildosi. Daug magų trečiadieniais dirba kapuose. Diena tinka ir nuimti ir uždėti prakeiksmą. Labai veiksnūs yra prakeiksmai ir palinkėjimai vienatvei, išdavystei sulaukti.

 

Didysis Ketvirtadienis, arba Švarusis Ketvirtadienis. Diena tinka meilės kerams, apsivalymams, sveikatos apeigoms, laimei pritraukti. Ši diena netinka kenkimams, bet tinka kerštui ir bausmei už negerumus. Taip pat tikėtini labai geri rezultatai užsakius meilės kerus pas praktikuojančius tradiciją profesionalus.

 

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Didysis penktadienis. Kad ir kaip būtu keista, diena idealiai tinka finansiniams reikalams. Tikima, kad kai cerkvėse išstatomas Kristaus Kapas (Drobė su gulinčiu Jėzumi, išimtinai stačiatikių atributas), galima jėgų melsti kad suteiktu finansinę paramą, kad greitu laiku atsirastų nemaža pinigų suma. Taip pat ši diena dažnai naudojama prakeiksmams.

 

Didysis šeštadienis tinka visiems ritualams. Ypatinga dėmesį šiai dienai turėjo merginos, labai trokštančios ištekėti. Kai kur Rusijoje vyravo prietaras, kad jeigu mergina eis į cerkvę Velyknaktį su tam tikra ikona (dažniausia Šv. Joakimo ir Šv. Onos), tai šiais metais tikrai ištekės.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Per Vėlykas Šviesiąja tradiciją praktikuojantys ilsisi. Tačiau yra tokių, kurie dirba. Yra velykiniai ritualai, kurie padeda įveikti net vėžį.

 

Tačiau yra ir prakeiksmų, kurie gali pasiųsti žmogų anapilin net kelių dienų bėgyje. Tokie prakeiksmai labai paprastai atliekami su pašventintais cerkvėje margučiais. Jų poveikis būna labai baisus, perspėja Aleksejus.

 

Asmeninis mago Aleksejaus Šiškariovo puslapis: aleksejus.webnode.com

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


Taip pat skaitykite