Namai – gyvas organizmas

namai-gyvas-organizmasNamai išties gyvi… Ir šis gyvas organizmas labai dažnai signalizuoja mums apie gyvenimiškas problemas.
 
Signalizuoja įvairiai, tik reikia suprasti, ką gi mums nori pasakyti, rašo gyvenimo būdo žurnalas “Nuo… iki…“.
 
Įsiklausykime į šiuos metaforiškus ženklus ir daug ką suvoksite.
 
Namai su mumis „kalba“
 
Taigi jei jūsų namuose:
 
– nei iš šio, nei iš to įsijungia apsauginė signalizacija – susimąstykite, ar jūsų reakcija į aplinkinį pasaulį ir jame vykstančius įvykius nėra pernelyg audringa, o kartais netgi neadekvati;

 

– nuolat genda santechnika: prakiūra radiatoriai, ima varvėti čiaupai, suskyla dušo žarnelės ir atsitinka kitų panašių dalykų – pagalvokite, ar nesate linkę atidėlioti problemų sprendimo neapibrėžtam laikui;

 

– nuolat dūžta, lūžta, genda buities daiktai, elektros prietaisai – ko gero, visi šeimos nariai yra sukaupę daug emocinės įtampos;

 

– dažnai užsikemša vamzdžiai – gali būti, kad slepiate nuo šeimos narių kokį nors gilų nepasitenkinimą, maskuojate tikruosius jausmus, o gal tarp jūsų visų jau seniai yra subrendęs gilus vidinis konfliktas;

 

– nuolat perdega elektros lemputės, saugikliai, suskyla šakučių lizdai – tikriausiai dirbate be atvangos, be jokio poilsio, taigi organizmui irgi gali grėsti „perdegimas“.

 

Pamąstykite apie jaukumą

 

Pagalvokite, koks agresyvus pasaulis jus supa ir kiek mažai jame šilumos. Sukurkite savo namuose tai, ko stinga aplinkoje. Kai namai tampa malonūs ir jaukūs joje gyvenantiems žmonėms, į juos pradeda tekėti laimės energija.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Kas sukuria namų jaukumą? Mėgstami daiktai, vaikiški piešiniai ant sienų, gėlės ant palangių, šeimyniniai pietūs ir nuostabių aromatų kupinos visos namų kertės. Namai turi kvepėti gaiva, švara, šiek tiek žolelėmis, vanile, citrusiniais vaisiais…

 

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

Kiekvienas kambarys gali turėti savą kvapą, tereikia patiems sukurti ypatingas aromatines kompozicijas. Pavyzdžiui, iš džiovintų žaliojo obuolio gabalėlių, apelsino žievelių ir cinamono lazdelių, drauge sudėtų į gražų tiulio ar nėrinių maišelį, pavyks sukurti jaukią kvapų gamą svetainėje.

 

Norėdami pasisiūti „kvapų maišelį“, paimkite tris bet kokio plono audinio atraižas. Pavyzdžiui, gražiai atrodo paprasta pamušalinė medžiaga (ji būna gražių spalvų ir blizga). Pasisiūkite tris kvadratinius skirtingo dydžio maišelius. Kiekviename maišelyje palikite nedidelę kiaurymėlę, pro kurią bus galima į jį prikimšti aromatinės medžiagos, nusipirktos specialioje parduotuvėje arba pasigamintoje savo pačių rankomis. Tam tiks kvepiančios džiovintos gėlės, žolelės, vaisiai, prieskoniai. Į vidų galima įkišti ir porolono gabalėlį, gerai suvilgytą aromatiniu aliejumi.

 

Jei pakabinus tokį maišelį, kambaryje nepasklis malonus aromatas, tai dar vienas jums skirtas namų ženklas – jūsų gyvenime per daug įtampos. Gali būti, kad kažkas iš šeimos narių yra nužiūrėtas ar serga sunkia liga.

 

Indėnai laikosi gražios tradicijos: prisiminimui apie kiekvieną įvykį sudžiovina su juo susietų įvairių aromatinių medžiagų. Vėliau periodiškai jas uosto prisimindami džiugaus įvykio akimirkas. Pabandykite ir jūs pasigaminti savų kvepiančių „prisiminimo taupyklių“. Jos sustiprins jūsų dvasią, užprogramuos sėkmingai ateičiai.

 

Dažniau prisiminkite žodį „grožis“

 

Grožis suteikia jėgos, harmonijos, padeda išsaugoti santarvę. Puošdami ir gražindami namus pripildote juos šilumos ir jaukumo, kurie tarsi švyturio ugnelė audringoje jūroje ragina susiburti aplink šeimos židinį visus artimuosius. Būtent grožis sukviečia į pastogę visa, kas yra gera ir džiaugsminga.

 

Organizuokite šeimos buitį. Šeima – tai bendras kūrybinis procesas. Daugelis porų išyra būtent dėl to, kad nesuvokia, jog šeimos gyvenimą reikia lipdyti po kruopelytę, nuolat užglaistyti įtrūkimus ir stengtis veikti išvien. Pabandykite, kad kiekviena diena jūsų šeimoje būtų įdomi ir nepakartojama! Padovanokite savo namiškiams „prasmę“ sugrįžti į namus nepaisant negandų ir pagundų.

 

Laimė mėgsta įdomius žmones! Jai nuobodi „prarūgusi“ priverstinio sugyvenimo atmosfera.

 

Namai, kuriuose laimė nesilanko

 

Mokslininkai neseniai išsiaiškino, kodėl miestiečiai, gyvenantys kai kurių namų pirmuosiuose aukštuose, dažniau serga vėžiu, anemija ir bronchine astma.

 

Pasirodo, kaltos radono dujos. Žemės plutoje esama radioaktyviųjų elementų, sukuriančių natūralų radiacinį foną. Dirvoje, atmosferoje, vandenyje, augaluose ir gyvuosiuose organizmuose visada yra nuklidų, tarp jų ir radono.

 

Pasak Anglijos Oksfordo universiteto mokslininkų, jų šalyje kasmet po tūkstantį žmonių miršta nuo plaučių vėžio, kurį sukelia gyvenamųjų patalpų ore susikaupęs radonas. Visoje Europos Sąjungoje šis skaičius siekia beveik 20 tūkstančių.

 

Pasak mokslininkų: kuo daugiau radono išsiveržia į žemės paviršių, tuo daugiau žmonių toje zonoje kenčia nuo įvairiausių negalavimų. Ypač – nuo kvėpavimo organų ir kraujotakos sistemos ligų.

 

Įdomu tai, kad pirmųjų aukštų gyventojai serga keliskart dažniau už devintame aukšte gyvenančius kaimynus. Po stogu įsikūrę žmonės sveikesni net keturis penkis kartus. Kartais šeimos, gyvenančios skirtingose laiptinėse, bet kaimyniniuose butuose, kenčia nuo vienodų patologijų. Išmatavus radono lygį paaiškėjo, kad šie butai yra kaip tik virš „plyšio“, iš kurio „veržiasi“ nuodingosios dujos.

 

Kodėl vienose vietose radonas srovena tarsi iš čiaupo, o kitose beveik nejuntamas? Visa paslaptis – ant kokios žemės pastatyti statiniai. Molingos žemės turtingesnės radioaktyviųjų dujų, ir kuo arčiau paviršiaus jos išsidėsčiusios, tuo pavojingiau virš jų gyventi. Taigi sėkmės pamatas esti ne tik filosofinis, bet ir grynai materialus.

 

Langų magija

 

Visos tautos turi daugybę ritualų ir taisyklių susijusiu su langais. Mes visi apie juos esame girdėję, tačiau vargu ar kada rimtai juos įvertinę.

 

• Pavyzdžiui, jei patalpoje vykdomi kokie nors magiški ritualai, iššaukiantys gerąsias dvasias, visus kambario langus reikia atverti kuo plačiau, kad dvasios galėtų laisvai pakliūti į patalpą ir suteiktų namų gyventojams visokeriopą pagalbą.

 

• Nėščioms moterims negalima plauti langų – kitaip prasidės priešlaikinis gimdymas, arba jos patirs persileidimą.

 

• Jeigu namo vijoklis užgožia langą, blogas ženklas – šiuose namuose vyrų nebus.

 

• Pasak sapnininkų, susapnuoti langus – blogas ženklas. Uždari langai sapne simbolizuoja vienatvę ir liūdesį; sudaužyti – žada nemalonias situacijas, melagingus įtarimus ar apkaltinimus; jei sapne matote save, lipantį pro langą, reiškia – taip pat negailestingas apkalbas ir šmeižtą. O jei sapne esate priversti bėgti iš patalpos pro langą – reiškia pakliūsite į labai sudėtingas gyvenimo situacijas, iš kurių nerasite išeities.

 

• Daugelyje pasaulio šalių XXI amžiuje, priimta ant langų rėmo užrašyti apsaugančius simbolius ir ženklus: kryžius, kurie apsaugo ir stiprina namų energetiką, taip pat piešiama svastika arba akis.

 

• Puikiai namus saugo ir palangės pastatytos gyvų gėlių (ypač žydinčių) vazos. Gėlės sukaupia teigiamą energiją ir perduoda ją šeimininkams.

 

• Blogąsias dvasias baido ir finansinę sėkmę bei meilę į namus privilioja varpelių ir bambuko lazdelių, pakabintų prie langų stiklo, garsai. Jei negalite pakęsti triukšmo, varpelius ir lazdeles kuo puikiausiai pakeisti galite plonai sukarpytomis ir į vieną šluotelę suimtomis spalvoto popieriaus juostelėmis.

 

• Visos negandos pasitrauks ir namų energija išsivalys, jei namuose karts nuo karto ant palangės uždegsite žvakę, ypač jei žvakė yra šventinta.

 

• Jei jus dažnai kamuoja galvos skausmai, migrena, reikia kakta prisiglausti prie švaraus lango stiklo, pastovėti taip maždaug 10 minučių ir skausmas praeis.

 

• Netgi nedideli stiklo defektai: pūslelės, nelygumai, įbrėžimai gali lemti nekokybišką namų apsaugą. Pavyzdžiui jei jūs atliekate namų apsaugos ritualą – valote žvakėmis namus, pažeisti langų stiklai, pritrauks ne sėkmę, o nesėkmes. Todėl senus langus būtina pakeisti naujais.

 

nuo-iki-logo

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite