Su draugais iškvietė dvasias. Tai, kas nutiko vėliau – buvo siaubinga

ouija-vaiduoklisPortalo anomalija.lt skaitytoja Nendrė nutarė papasakoti kaip jai su draugais pasibaigė vienas lemtingas vakaras, kuriuo metu, geri draugai nutarė iškviesti dvasias. Žemiau pateikiame redakcijai atsiųsta laišką.

 

Norėčiau jums papasakoti savo istoriją. Tai nutiko šią vasarą. Su draugais buvome pas mane sode. Buvome keturiese: aš, Laura, Matas ir mano vaikinas Pijus.

 

Papasakojau draugams, kad moku iškviesti dvasias. Jie manim netikėjo, išskyrus Laura, nes kažkada esu kvietusi prie jos. Bet Matas ir Pijus netikėjo, sakė jeigu tikrai moku iškviesti, įrodyti.

 

Nuėjau į apačią, pasiėmiau žvakę, lapą, adata, siūlą ir pieštuką. Ant lapo nupiešiau akį, viršui surašiau raides abecelės tvarka, apačioje skaičius nuo 0 iki 9 vienam šone TAIP, o kitam NE. Uždegiau žvakę, uždėjau adatą į akies vidurį, pakviečiau draugus susėsti ratu aplink lapą ir paėmiau adatą už siūlo taip, kad ji vos liestų akies vidurį ir galėtų laisvai judėti.

 

Iškviečiau dvasią. Mes pradėjome su ja kalbėti. Po kiek laiko Matas paklausė, ką dvasia dabar veikia. Ji iš raidžių su adata suvedžiojo “kadinu Pijų” – visi pradėjome juoktis. Po to parašė “nekenčiu Indrės“, pasidarė šiek tiek nejauku.

 

Po kiek laiko mes ją išvarėme. Bent jau taip manėme. Išėjome į lauką. Mano draugas nuėjo prie pievos ir keistai žiūrėjo į toliau esantį medį. Priėjau prie jo. Paklausiau, ko jis ten žiūri. Sako: “Nematai? To medžio viršūnėje kažkas sėdi. Kažkokia moteris”, – visi pradėjome juoktis ir juo netikėjome.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Galvojome juokauja ir bando mus išgąsdinti. Nuvedėme jį nuo pievos, bet jis vėl ten sugrįžo ir toliau įdėmiai spoksojo. Ir mums niekaip nepavyko jo nuo ten atitraukti. Jis buvo kažkoks keistas. Susinervinęs, negalėjo liautis žiūrėjęs į tą medį. Bet tą būtybę matė tik jis vienas.

 

Vis dar galvojome kad jis juokauja, nors jau nebebuvo panašu kad juokautų. Po maždaug pusvalandžio visi nuėjome į vidų. Nusprendėme pasidaryti valgyti. Laurai kažkas paskambino ir ji išėjo į lauką pakalbėti. Pijus sėdėjo ant lovos prie telefono, Matas gamino valgyti, o aš stovėjau prie jo ir mes kalbėjomės.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Pamenu, kad jis pasakė kažką juokingo, ir mes abu pradėjome juoktis. O tada mano atmintis dingo. Nepamenu kas vyko toliau. Bet man pasakojo, kad aš juokiausi, o vėliau nei iš šio nei iš to užtilau, ir nieko nepasakiusi staigiai užbėgau laiptais į viršų.

 

Draugai nesuprato kas man buvo ir bandė mane kviesti, bet aš neatsiliepiau. Visiškai nepamenu kaip atsidūriau viršuje ant lovos. Gulėjau ant pilvo, rankos buvo po krūtine. Ir pradėjau lyg sapnuoti, nors tai nebuvo panašu į sapną – tai buvo labiau vizija.

 

Regėjau, kad guliu aklinoje tamsoje, ir staiga kažkas pradėjo mane smaugti. Kažkokia moteris. Stengiausi pajudėti, bet buvau lyg suparalyžiuota. Negalėjau net įkvėpti. Po maždaug dviejų minučių Pijus užlipo į viršų.

 

Girdėjau, kaip jis mane šaukia, bet negalėjau atsakyti. Iš visų jėgų stengiausi pajudėti ir įkvėpti. Jis mane pajudino. Pamatė, kad aš nekvėpuoju, išsigandęs apsuko mane priekiu. Tada aš pašokau, garsiai įkvėpiau ir išbėgusi į lauką pradėjau rėkti “Vandens!”. Jis nieko nesupratęs atnešė man vandens.

 

Aš išgėriau visą puodelį. Vis dar kvėpavau garsiai. Jis pamatė mano akyse ašaras. Paklausė, kas buvo, kodėl aš nejudėjau, nekvėpavau, ir neatsakiau. Papasakojau jiems, kas nutiko, bet jie netikėjo manimi iki kol vėl pamatė mano akyse ašaras.

 

Mes supratome, kad tos dvasios mums išvaryti nepavyko. Mano draugai vos privertė mane užlipti į viršų ir atsisėsti į ratelį. Bandėme ją išvaryti kokį pusvalandį, bet ji nepasidavė, kol galiausiai adata visiškai nebejudėjo.

 

Pasižadėjau sau, daugiau niekada nemėginti bendrauti su dvasiomis, kad ir kaip tai man būtų įdomu.

 

Nendrė

 

Anomalija.lt teiraujasi savo skaitytojų – gal ir Jus esate girdėję istorijų apie keistus ir sunkiai paaiškinamus reiškinius iš savo artimų žmonių? O galbūt patys tapote antgamtinių reiškinių liudytojais? Laukiame Jūsų istorijų ir pasakojimų – parašykite mums!

Rekomenduojami video:


2500
8 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Miledi

Kad dvasiu pasaulis egzistuoja as isitikinau seniai ir irodinet to niekam nesiruosiu . Tik noriu pasakyti viena : nera tos dvasios tokios baisios kaip jas bando piesti … Taip , jos parodo savo egzistavima . O ar tai baisu ? Bet juk to ir prasete , mielieji , spiritizmo seansais … Kita vertus , visi kada nors jomis tapsime …

Tarka

Vaikysteje su draugu darem sita bajeri,uztraukem uzuolaidas bute,dar adata ikaitinom ant zvakes,nu ir klausem su kuo kalbam,aisku adata suvedziojo varda ir metus,bet jau nepamenu kas tai buvo,bet vardas nebuvo lietuviskas,ar tai Ada tik pamenu tai,kad durys ir langai buvo uzdaryti,nes buvo ziema,ir kambario durys buvo uzdarytos,bet gerai degancia zvake staiga kazkas uzpute,aisku tai buvo musu paskutinis bandymas ir daugiau i tai nesivelem.Bet zinau tuo metu vyresni musu daugiaaukscio bachuriukai buvo uzsikviete piktesniu sveciu,pradejo junginetis sviesos bute,krisdavo daiktai,tai kvietesi kuniga i namus…cia buvo kazkur 87-89 metai.

Bedarbis

Adada išbandytas ka pats mintim galvoji ta ir adata daro minties gale ta adata valdoma jokie burtai pogalais supraskit viena karta

pikudama

nors straipsnis atrodo isgalvotas,bet su jumis nesutinku ,pati kvieciau,pati adata laikiau ir atsakymai man buvo is anksto nezinomi bei netiketi,tikeai tai nemano darbas ir nemano mintys…kazkas tikrai egzistuoja…

Budulis

Nesvaik

Nendrė

Deje, straipsnis nėra išgalvotas :)

Nendrė

Deje, straipsnis nėra išgalvotas :)

Balsas

Straipsnis ne apie burtus. Tamsta turbut ir painiojat be pagristos nuomones

Balsas

Nekosmosas :D yra teke girdeti apie si metoda. Gan pavojingas, nes kaip visada saukiesi nezinodamas ka. Ipatingu sugebejimu nereikia. Tiesiog laikai adata uz siulo atremes i akies centra taip, kad adata prisvirtu arciau lapo. Tokiu budu adata gali energetiskai svyruoti be fizinio kontakto. Principas panasus kaip ir QUILJA lentos, tik ne toks stiprus. Tai ne zaidimai. Gyvenkite savo gyvenimus ir netrigdykite anamusinio.

Uhhhhh

Viskas siame pasauli imanoma, bet tokiu dalyku geriau jau nereikia daryti :)

Labas vakaras

Kosmosas

Donatas

Narkomanai xD

Bedarbis

Narkomanai

Taip pat skaitykite