Neįtikėtina versija: Žemė, tai kito pasaulio pragaras?

zeme-pragarasTai, kad Žemė gali būti kito pasaulio pragaras, svarstoma seniai.

 

Paprastai šios tezės įrodymui siūlo apsidairyti aplink. Visa žmonijos istorija – tai begalinė mėsmalė. Karas po karo, epidemija po epidemijos, badas, prekyba vergais, kankinimai, ligos, genocidas, nužudymai, prievartavimai. Ir tai pasaulis, kurį sukūrė gerasis Dievas?

 

Ši aplinkybė glumina daugelį, kartu ir šventikus. Kodėl pasaulis sutvarkytas taip, o ne kitaip, tai yra geriau? Populiariausi atsakymai į šį klausimą skamba ne visai įtikinamai. Kalba apie pasirinkimo laisvę, kad dėl visko kaltas pats žmogus, kad Dievas nubaudė nusidėjėlius, arba kad blogį kuria šėtonas.

 

Bet už viso to jaučiasi kažkoks netikrumas, savo neteisumo jausmas. Jeigu šėtonas kankina žmones, tai kodėl visagalis Dievas jo nesustabdo? Jeigu taip baudžiami nusidėjėliai, tai kuo kaltas kūdikis, kuris, būdamas tokio amžiaus tiesiog nespėjo niekuo nusikalsti? Žmonės patys kuria blogį? Galbūt.

 

Bet juk iš tikrųjų blogų žmonių labai mažai, tai kodėl gi būtent jie nustato šio pasaulio formą, ir dar per visą šio pasaulio egzistavimą? Ir vėl, kaip Dievas tai leidžia? Bet jeigu padarysime prielaidą, kad mes visi seniai mirę ir dabar esame pragare, tai viskas stoja į savo vietas ir atrodo kur kas logiškiau.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Žemė – tai pragaras. Čia nenuodėmingų nėra. Atkreipkite dėmesį į žinomą tezę apie tai, kad po pirmo Adomo ir Ievos nuopolio nusidėjėliais tapo visa vėlesnė žmonija. Netiesiogiai tai liudija apie tai, kad Žemė – pragaras. Kodėl už Adomo ir Ievos poelgį turi atsakyti visi jų palikuoniai? Šis klausimas glumina daugelį, bet, tarkim, kad Žemė – pragaras ir joje surinkti visi nusidėjėliai, tai prieštaravimų nėra jokių. Ir nėra nekaltų kūdikių, ir nėra neužtarnautų kančių.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Be to, mes žinome, kad šėtonas – šio pasaulio kunigaikštis. Būtent jis yra Žemės valdovas. Bet juk apie šėtoną taip pat žinoma, kad jis PRAGARO valdovas. Ir vėl tai mums netiesiogiai pasufleruoja, kad reikia sutapatinti žemę ir pragarą. Tada viskas rišasi tarpusavyje: šėtonas valdo Žemę, šėtonas valdo pragarą, reiškia, Žemė ir pragaras turi bendrą valdovą. Mažiausia, kas gali būti, tai, kad Žemė ir pragaras sudaro sąjungą, jei tai ne viena ir ta pati vieta.

 

Suprantamu tampa ir savižudybių pasmerkimas. Tai bandymas pabėgti iš “kalėjimo”, neatbuvus viso laiko. Pati baisiausia žmogaus kančia, yra nežinomybė kas jo laukia po mirties: tai yra, bus ten gyvenimas, ar priekyje nėra nieko. Tai jau tampa PRAGARIŠKA bausme. Ir, aišku, tikrasis pragaras ir bus toks. Logiškai galvojant negalima laikyti Dievo-Kūrėjo primityviu sadistu, kuris baudžia žmones kepindamas juos keptuvėje.

 

Žinodami, kad Žemė – pragaras, kitaip žiūrime į sutartį su šėtonu, kurios tikslas įgyti nemirtingumą. Įsivaizduokite, žmogus pats, savo valia, sutinka amžinai likti Žemėje, t.y. pragare. Ir suprantama, kodėl apie tokį sako, kad jis pražudė savo sielą. Žinoma, pražudė. Ir koks velniškas pasityčiojimas iš situacijos: šėtonas laimi visada ir visiškai, sudarydamas tokį kontraktą. Juk žmogus amžinai lieka pragare.

 

Tikėtina, kad už pragaro galibūti dar vienas pragaras. Priklauso nuo poelgių, nusikaltėliui gali pritaikyti amnestiją, o gali ir sugriežtinti režimą. Įsakymai – tai kelio į išsivadavimą nuoroda.

 

Kyla klausimas, o kaip atrodė tas pasaulis, kuriame mes gyvenome, kol numirėme ir patekome į pragarą? Jeigu ten, tikrame pasaulyje buvo nusidėjėlių ir jie pateko į pragarą, tai yra Žemę, reiškia ir ten buvo blogio.

 

Gal tikrasis pasaulis – tai vieta, kur žmogus, kiekvienas žmogus gali bendrauti su Kūrėju? Ir štai, tiksliai žinodamas, kad yra Dievas, kažkas vis tik įsigudrina daryti pikta. Tokiems ir bausmė: ištrinti atmintį ir pasiųsti į pragarą, tai yra Žemę.

 

Gal visi mes ir esame tie kito pasaulio užkietėję nusidėjėliai?

 

Pagal nežinomą teorijos autorių parengė: Būrėja Roma Vičienė, Mėnesiena: Būrimas kortomis


2500
34 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Jurgita

Žinot, masčiau perskaičius ir galvoju, kad tai netiesa. Šalia blogio, kurį matome, egzistuoja tylus gėris, kurio nepastebime. Pasaulyje daug grožio ir daug gėrio. Šalia karų, ligų ir nelaimių daug pasiaukojimo, meilės, altruizmo… Gal čia mokykla, gal skaistykla, bet tikrai ne pragaras, esu tikra

Gerasirde.

Pragara kuriam mes patys.Setonas tik paspartina ta greiciau.Roju kuria geri zmones.Kaip kas pasielgia,tokias turi ir pasekmes.

kronos

idomi teorija ,bet visiskai nereali ,kai kam pragaras ,o sekmingiem zmonem rojus

Obuolys123

Man tai panasu ir ipragara ir y roju.du viename.kaip sakant.pragaras jau vien tai kad visi vieni kitus valgome.zverys medzioja o mes taip pat zudome gyvunus maistui.tai yra baisu.o rojus kad egzistuoja meile tiek tarp gyvunu yra kuremos seimos tiek tarp zmoniu.yra daug grozio gamtoje.

Inkognito

Galimas dalykas kad dievas pasinaudodamas žmogaus palyginti trumpo gyvenimo svertu dar ir realizuoja absoliutų teisingumą žemėje. Juk biblijoje taip pat pasakyti dievo žodžiai,kad labiausiai skriaudžiamas vargšas ,bus jo mylimiausias ar tai artimiausias sūnus, Tai štai gal būt koks nors oligarchas klasta ar apgaule sukrovęs savo turtus,gali susilaukti savo atžalos su jo veiksmų pražudyto žmogaus persikūnijusia siela,ir šiam užaugus visi jo neteisėtai įgyti turtai atiteks būtent jam. Aišku tai labai sudėtinga,tačiau kaip sakoma nežinomi viešpaties keliai,juk dviejų dalykų mūsų niekuomet niekas nepaklausia ar norime gimti ir ar norime mirti,visi tai padarome tada kai tą nusprendžia kažkas iš aukščiau. Kaip dar sakoma… Skaityti daugiau »

Inkognito

Na šiaip jau gerai pagalvojus žemė nėra vien tik pragaras,ji universali vieta ir pragaras ir rojus. Visa tai valdo Kūrėjas,jis mirus asmeniui jo sielą sekančiam fiziniam gyvenimui gali pasiūsti tiek į pragarą tiek į rojų. Jam pakanka labai paprasto svertelio žmogus gali gimti pasmerktas vargui,nepritekliams, kančioms ir nuolatinėms netektims,kurios jo gyvenimą čia žemėje paverčia tikru pragaru.Tačiau dievui panorėjus jis gali gimti turtingoje šeimoje,būti labai laukiamas ,mylimas,jam gali būti suteikti visi įmanomi dalykai šiame pasaulyje ir jam šis gyvenimas gali būti rojumi. Matyt šitaip yra realizuojama biblijinio rojaus ir pragaro alegorija,kuri ten pateikta paprasta varguoliams labiau prieinama forma. Pamastykite patys argi… Skaityti daugiau »

Inkognito

Žemė yra pragaras su su aukštai išrikšta savitarna. Kiekvienas stengiasi išgyventi iš kito pražūties,o galiausiai ir pats tampa auka,o jei pasiseka miršta nuo ligų arba senatvės…Vienintelis dalykas kad kančių ir netekties grandinėse ugdoma ir tobulėja jo siela arba atvirkščiai ji degraduoja iki tokio lygio kuomet jis sunaikinama kūrėjo negrįžtamai. Panašiai kaip švininnių šaratų gamybos dėžėje,prikarpoma švino gabalėllių ir tiek sukama metaliniu dangčiu kol visi pasidaro tinkami ir apvalūs,o tie kurie netinkami išrenkami ir perlydomi…Na tai tik vaizdingas palyginimas realybėje yra milijonus kartų sudėtingiau viskas…

Pyktis.

As galvojau,kad tavo draugai reptiloidai cia nagus prikises.

Pragariukas

As jau senai apie tai masciau kad zeme yra pragaras, tiek daug nesveiku zmoniu gyvena cia, prievartautojai, zudikai..o kur dar ligos, isdavystes, skurdas, patycios, artimuju netektys, apie karus net nekalbu…zodziu tikrai pragaras. Atrodo zmogus nieko blogo nedarai bet kazkokios blogybes vistiek tave paliecia nori tu to ar nenori

Saulė

Manau, čia daugiausia tiesos: kas, kaip ir kodėl?
https://m.youtube.com/watch?v=xmXSAeGa7M8

Sakantysis

yra tiesos bet daugiau melo visa tiesa yra biblija dievo zodis ir mes visi pries ji esam nusideja ir tik vienas viespats jezus mus gali uzstot pries dieva . Jezus sake as esu tiesa kelias ir gyvenimas ir niekas nenuveina pas teva kaip tik per mane.https://www.youtube.com/watch?v=ocwXNZuz4kg&t=12s va cia rasi dauk daugiau tiesos nei ta ka ten ziurejai.

super

Jei kaip čia kalbama aš miręs ir esu pragare tai nuostabus mano tas pragaras nėra kuo skųstis man. Netikiu šia versija, bet reiškia esu patenkintas gyvenimu pragare :D

=mogus

– prasta situacija su tavimi, jei nematai netiesos, smurto, apgaulių, karų, kalėjimų, prievartavimų, abortų, teroro, karjeros, medžioklės, fermų, viešnamių, narkotikų ir t.t. ir t.t. jokiam tikram žmogui to nereikia, tai tikrai daro ne žmonės su žmogaus snukiu!