Apie meilės kerus cerkvėje iš mago lūpų

cerkve-meile-ritualaiKas gali sieti meilės kerus ir cerkvę? Iš pirmo žvilgsnio tai du nesuderinami dalykai, tačiau pasak mago ir parapsichologo Aleksejaus Šiškariovo, tai ne visai taip.

 

Nors tikslios metodikos straipsnyje neišvysime, kadangi veiksmingos metodikos gali būti vykdomos tik asmenų, turinčių atitinkamą pasiruošimą, aleksejus sutiko pasakoti ir supažindinti anomalija.lt skaitytojus su meilės kerų algoritmais cerkvėje ir namie.

 

Meilės kerams, naudojant stačiatikių magijos sistemą, labai tinka tam tikros ikonos. Dažniausiai žmonės klaidingai galvoja, kad tam tinka Šv. Valentino ikona, tačiau vyskupas Valentinas buvo kankinys, o kančia ir meilė du nesuderinami dalykai.

 

Meilė turi teikti džiaugsmą ir įprasminti gyvenimą – to moko Bažnyčios Tėvai – Šv. Efremas Syrinas, Jonas Auksaburnis, palaimintasis Augustinas ir kiti.

 

Prieš patį ritualą magas padengia stalą, pastato nuotraukas žmonių, kurių energetika dalyvaus pritraukime. Kadangi altorius tai jėgos vieta, magas išstato atitinkamas ikonas – savo vardinę ikona, tos dienos šventojo ikoną (arba didelę Visų Šventųjų ikoną) ir intencijos ikonas.

 

Intencijos ikona – tai ikona, kurios energetika padeda užmegzti meilės ryšį. Aleksejus prisipažįsta, kad dažniausiai naudoja Šv. Joakimo ir Onos (Mergelės Marijos Tėvai) arba Šv. Petro ir Feuronijos Muromiečių ikonas.

 

Taip pat tam tinka tikri Mergelės Marijos atvaizdai, bei (ne visada) – Šv. Šeimynos – Juozapo, Marijos ir kūdikėlio Jėzaus. Kiekvienas meistras naudoja tas ikonas, kurių energetika labiausia tinkama tokiems dalykams.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Su ikonomis elgiamasi pagarbiai. Jos imamos į rankas ir pastatomos ant altoriaus stalo su didele meile ir padėka. Uždegamas tam tikras žvakių skaičius, bažnytiniai smilkalai.

 

Nors iš šono gali atrodyti, kad tai religinė apeiga, bet tai yra tikra maginė apeiga: skaitomi tam tikri bibliniai tekstai, tarpais – septyni užkalbėjimai dėl meilės, darnos, pasitikėjimo, abipusio saugumo.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Paskui einama į cerkvę, ten skaitomos kelios trumpos maldos ir pastatomos žvakutės dėkojant Dievui, kad jo galia leido tai atlikti.

 

Rezultatai būna pakankamai greitai, kadangi visa tai Dievo palaimintas dalykas. Meilė per Viešpatį išties yra stipresnė, tvirtina Aleksejus.

 

Paprapsichologas, Magas Aleksejus Šiškariovas (aleksejus.webnode.com)

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


Taip pat skaitykite