Kraupiomis mirtimis garsėjantis namas atbaido net bebaimius

magnoliju-rumaiJeigu Marilynas Mansonas iš tiesų yra toks bebaimis, kokiu dedasi, kodėl dar neįsigijo Magnolijų rūmų?

 

Legendos byloja, jog Naujajame Orleane įkurtas būstas yra bene kraupiausia vieta gyvenimui, rašo portalas tv3.lt.

 

Šeimininkai graudinasi, kad šių namų jiems niekaip nepavyksta parduoti. Potencialius pirkėjus, matyt, baugina faktas, kad rūmais jiems tektų dalintis su nepageidaujamais „nuomininkais“.

 

Čia jau daug metų blaškosi nerandančios sielos. 4,3 milijonų eurų vertės rūmų amžius – 159 metai. Kaip pasakoja legenda, čia gyvena būrys poltergeistų bei dvasių. Magnolijų svečių namai, anksčiau priklausę dainininkės Tinos Turner pamėgdžiotojui, yra susiję su kraupiu praeities įvykiu. Čia 1870-aiais kartu su visu savo haremu buvo nužudytas turkų sultonas.

 

Bandant išvaduoti namą nuo šmėklų, čia gana dažnai lankosi Vudu dvasininkai. Ir ne šiaip sau. Turtą reguliariai apžiūrintys specialistai rūmuose vis pastebi kažkokį niūrų judantį šešėlį.

 

magnoliju-rumai2

 

Nepaisant kraupios reputacijos, Magnolijų rūmų tinklapyje namas aprašomas kaip tinkama vieta svajojantiems bent trumpam pabėgti nuo rutinos ir atšvęsti bet kokią ypatingą progą. Žmonės čia nedrąsiai, bet nuomojasi kambarius. Tarp siūlomų paslaugų – pusryčiai. Beje, drąsiausi Magnolijų rūmuose net gi švenčia vestuves.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Išskirtinį namo dizainą 1857-aisiais sukūrė Norfolko architektas Jamesas H. Carlowas. Rūmų įvaizdis atitiko jų šeimininko Alexanderio Harriso poreikius. Vyras čia tąkart užsimanė įsikurti kartu su mylimaja Elizabeth „Lizzie“ Johnson Thompson.

 

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

Praėjus 11 metų ponas Harrisas, deja, mirė nuo geltos. Neapsikentusi gyvenimo graudžių prisiminimų kupiname name, Lizzie jį nusprendė parduoti kitai šeimai. Po 10 metų naujasis rūmų šeimininkas Henry Maginnisas buvo nutrenktas žaibo ir mirė. Vėliau, kilus Antrajam pasauliniam bei Korėjos karui ši teritorija buvo paversta Amerikos Raudonuoju Kryžiumi.

 

Nė nereikia sakyti, kiek liūdnų sielų liko gyventi Magnolijų rūmuose. Kaip rašoma Alano Browno knygoje „Vaiduokliai palei Misisipės upę“, čia gyvenančios dvasios „žaidžia“ vartydamos stiklines, o iš jų netikrų namų laukuose sklinda kraupi muzika.

 

magnoliju-rumai3

 

Čia neva taip pat gyvena draugiškas vaiduoklis – prižiūrėtojas. Sakoma, jog jis klajoja aplink rūmus, „kalbina“ svečius, o naktį purena pagalves. Nepaisant visų šių istorijų, šeimininkai vis dar tikisi Magnolijų rūmus parduoti už 4,3 milijonus eurų. Ar turėtumėte drąsos čia apsigyventi?

 

tv3logo

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Konty

Būtų įdomu apsilankyti keliom parom. O sjp M.M. Neapsimeta bebaimiu vaizdo klipai yra jo įvaizdis pasiskaitykit apie jį labai gera asmenybė padeda našlaičiams ir t.t. :-)

Nemiga

Bullshit.

Taip pat skaitykite