Pasaga – sėkmė, laimė ir namų apsauga

pasagaPasaga pakabinta virš durų nuo senų senovės daugelio tautų buvo laikoma stipriu sėkmės ir laimės talismanu. Šis tikėjimas gyvas iki šiol. Pasagos magiška galia siejama su senovės Egiptu, kai faraonų valdymo laikais jų arkliai buvo kaustomi gryno aukso pasagomis.

 

Kaip žinia, pasagos gan dažnai pasimesdavo, nukrisdavo arkliams nuo kanopų, o paprastas valstietis, radęs tokią pasaga, galėdavo jaustis it laimėjęs loterijoje – jis tapdavo pasiturinčiu žmogumi.

 

Vėliau ir kitose šalyse, kuriose arkliai ir žirgai buvo neatskiriama gyvenimo dalimi, rasti pasagą buvo didelės laimės ženklas. Ypatingai sėkmingomis pasagomis buvo laikomos tos, kurios nukrisdavo nuo užpakalinių arklio kanopų. Kiekviena tokia pasaga buvo tuoj pat nešama namo ir laikoma sėkmės, laimės talismanu ir namų apsaugos amuletu.

 

Tai kaip gi vis gi teisingai pakabinti pasagą, kad ji taptu veiksminga, saugotų mus ir mūsų namus bei trauktų sėkmę?

 

Jei pasagą kabinsime „ragelius“ nukreipdami į viršų ji bus panaši į gausybės taurę, iš kurios neišsilies nė vienas lašas. Taip ji kaups sėkmę ir laimę. Jei pasaga kabinsime „rageliais“ žemyn, tada ji taps namų apsauga ir namų amuletu, saugančiu nuo neigiamos energetikos, nužiūrėjimo ir nelaukiamų svečių.

 

Todėl galima būtų laikytis taisyklės, jog jei pasagą kabiname lauke, ant kiemo vartų, tai kabinkime ją „rageliais“ žemyn taip apsaugodami save ir namus nuo neigiamos energetikos, jei pasagą kabiname namuose, patalpose – kabinkime „rageliais“ aukštyn, taip pritraukdami sau laimės spindulius.

 

Taip pat galioja nerašyta taisyklė, jog pasaga būtinai turi būti pagaminta iš metalo (kitų medžiagų pasagos bus tik graži namų dekoracija), o ja kabinti turėtų namų šeimininkas su šeimininke. Prikalti pasagą reiktų tik su viena vinimi per jos lanko centrą.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Reiktų pasistengti, jog šalia sienoje ar durų staktoje kitų vinių nebūtų. Jei ant apsauginės pasagos dar užlašinsite šventintos žvakės vaško, tai jokia nelemta jėga ir jokia neigiama energija į Jūsų namus neprasibraus, o jei ant talismanu tapusios pasagos užrišite dvi juosteles raudonos (meilė, aistra, harmonija) ir žalios (sveikata, pinigai, sėkmė) spalvos bei ant jų surašysite namiškiu vardus, tai pasagos jėgą dar kelis kartus pastiprinsite.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Kad tinkamai pakrautumėme pasagą reikalinga magiška energija turėtume sulaukti saulėtos dienos, paimti pasagą į dešinę ranką ir apeiti visus namus pasieniais 3 kartus pagal laikrodžio rodyklę. Tai darant kalbėti:

 

„Buvai tu, pasaga, darbininke, o dabar tapai apsauga. Apsaugok mano namus nuo piktų jėgų, pripildyk juos meile ir sėkme. Už tai, kad sąžiningai tarnausi mano namuose, skleisi taiką ir tiesą, saugosi jaukumą ir laimę, aš tavimi rūpinsiuosi. Kai laisvės užsinorėsi pati išeisi ir dingsi šaltoje gatvėje.“

 

Po to būtina pasagai papasakoti viską apie savo namus. Einant per kambarius pakalbėkite su pasaga apie namų istorija, apie kiekvieno kambario funkciją ir ko iš pasagos tikitės. „Štai čia vaikų kambarys, čia gyvena Petriukas ir Onutė, apsaugok juos nuo blogų sapnų ir piktų žmonių, tik laimę ir sėkmę jiems nešk…“ Ir t.t. Taip pakrautą pasagą būtina išnešti į saulės, ją įkrauti ir saulės spinduliais, saulės energija, o tada jau galima kabinti į numatytą vietą.

 

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
as

Niekas atsitiktinai negali pamesti pasagos tik arklys….o siais laikais rasti arklio pasaga stebuklas – as radau atsitiktinai tik nepasikabinau…

voras

Nekalinek jai nezinai kaip ir ka,nes paskui blogai baigtis gali ,tam kas rado.gal ten kas uzkeike ir ismete ant kelio,o tu susirinkai,nelaimes.

Kaimas

Radau ant kelio važiuodamas arklio pasaga graži nesurudijus metalo spalvos parsivežiau namo graže guli reiks prisikalt o apie tuos žodžius nežinau

Taip pat skaitykite